8. zimný Subaru zraz

Liptovský Ondrej
Počet ľudí: 95 Počet vozidiel: 36

Priatelia, kamaráti

8. zimný zraz Slovenského SUBARU KLUBu sa bude konať v termíne 17. - 19.2.2017.

Miesto konania je naše tradičné. Letisko Liptovský Ondrej s ubytovaním na hoteli Mier v Račkovej doline.

Ubytovanie: Na hotel sa treba prihlásiť do 31.1.2017 na tel. čísle +421 904 116 198, kto chce môže sa ubytovať už od štvrtku. Cena za ubytovanie je jednotná pre všetkých 22€/osobu. V cene je zahrnutá polpenzia. Raňajky formou švédskych stolov, večera výber z dvoch jedál. Na hoteli sa platí hotovosťou.

Program zimného zrazu:

Piatok 17.2.2017 Voľný program s voľným kecaním o veciach voľných i konkrétnych.

Sobota 18.2.2017 7,00h – 8,30h raňajky.

9,00h odchod od hotela v kolóne na letisko.

9,30h sa na letisku zoradíme, oficiálne otvoríme zimný zraz, predstavíme si program. Registrácia na zraz bude prebiehať od piatku a zvyšok ľudí sa zaregistruje priamo na letisku. Zrazovné je určené pre člena OZ na 5€/auto, pre nečlena 10€/auto. Štartovné (pre toho, kto bude chcieť jazdiť na letisku) je pre člena OZ v cene zrazovného, pre nečlena 10€/auto.

10,00h začiatok jázd a sprievodného programu. Pre jazdcov bude pripravená dráha na jazdenie pod odborným dohľadom Rasťa Chválu a jeho tímu. Registrovaní jazdci budú usmerňovaní zodpovednými osobami, aby sa predišlo kolíziam. Jazdiť sa bude asi do 13,00h. Po skončení jázd sa bude losovať tombola so skvelými cenami (lístky do tomboly sa budú dať kúpiť už od piatku až do momentu losovania, ale kto chce, môže aj po losovaní). Po tombole sa vyhlásia výsledky jázd a prví traja jazdci dostanú víťazné poháre. Po skončení oficiálneho programu bude voľné letisko k dispozícii na individuálne jazdenie. Počas jazdenia bude pripravený program aj pre deti s rodičmi, ktorých nebude baviť jazdiť a pozerať sa na vyškerené tváre jazdiacich subaristov :-). Budeme mať súťaž v stavaní snehuliakov a súťaž o najkrajšieho šarkana (nezabudnúť pribaliť šarkany). Víťazov odmeníme.

15,00h odchod z letiska na hotel.

Od 16,00h – 18,00h je na hoteli naplánovaný karneval a tvorivé dielne pre deti. Predpokladá sa, že sa zapoja hlavne deti, no účasť dospelých nie je vylúčená :-). Takže pribaliť masky a víťaz o najkrajšiu masku bude vybraný porotou. Zároveň bude k dispozícii jazdiaci trenažér a uvidíme, či majstri za skutočným volantom sú majstri aj za tým virtuálnym. :-)

Po 18,00h bude večera a po večeri voľný program.

Nedeľa 19.2.2017

po raňajkách je plánovaná spoločná jazda na elektráreň Čierny Váh, kde tradične chodíme a robíme si gýčové fotky.

Na letisku budú k dispozícii stany, bude guláš, klobásky, horúci čaj, bufet, hudba. Účasť prisľúbila Mikona, ktorá donesie niekoľko nových modelov Subaru. A verím, že konečne budeme mať aj dron, ktorý nám urobí fotky a videa aké sme ešte nemali.

Poznámka: za člena OZ SSK sa pre zimný subaru zraz považuje člen, ktorý do termínu konania zrazu uhradil riadne alebo mimoriadne členské. Nový člen môže uhradiť členské aj priamo na zraze po vypísaní členskej prihlášky.

Občianske združenie Slovenský SUBARU KLUB, organizátor 8. zimného SUBARU zrazu, Vám želá veselé Vianoce, v Novom roku všetko dobré a na zimnom zraze kopec zážitkov :-).

taxi +3 Moje_auto object
miloxko +3 Moje_auto object

nech uz je to tu!

drabka   Moje_auto object
PeterK +2 Moje_auto object
Misacina +1 Moje_auto object

Zimne gumy pojdu na odpis :)

Skutak   Moje_auto object
b@jo +1 Moje_auto object

dobré zvyky si zachováme...termosku s vareným vínkom určite donesieme

MKo +1 Moje_auto object

:), len ten sneh, len ten sneh aby bol

AnnaK +1 Moje_auto object
Palika   Moje_auto object
johny711 +1 Moje_auto object
DonCarnage   Moje_auto object
bary2605 +3 Moje_auto object

Ak nic do toho nepride a deti budu poslusne sme tam bude to po prvikrat :-D

morten +4 Moje_auto object

Uz sa aj bojim registrovat na zraz, ale do tretice to hadam vyjde.

DiviakWRX   Moje_auto object
Gregor +1 Moje_auto object

dufam, ze sa podari a prideme aj manzelkou

toudy   Moje_auto object
geesko
george36 +1 Moje_auto object
gtturbo +2 Moje_auto object

tešíme sa

sim7182 +2 Moje_auto object
Brankooo1988 +1 Moje_auto object
SABRA +3 Moje_auto object

Tešíme sa, dúfam že sneh vydrží..

Slofo +1 Moje_auto object
Camas +1
Hroch +1 Moje_auto object

Asi až od soboty

coolactive   Moje_auto object
peopeo   Moje_auto object
Ludwo +1

v sobotu ako na koni

mahro +3 Moje_auto object

prideme v sobotu

Ywett +2 Moje_auto object
bcjr +1

Konečne to vyzerá na účasť ;-)

hybco +2 Moje_auto object

tak uvidíme či prídem rozmnožený o celú family alebo len s chalanmi ... každopádne verím v sneh a driftovanie konečne po rokoch

Leucin +1 Moje_auto object
zanek +1 Moje_auto object

To zas bude víkend........Rum přivezu.

karloska +7 Moje_auto object

Tak sem objednal posledni dva volny pokoje a melo by nas byt minimalne 6 mozna i 8 takze sebou bereme i Otase

P.S. Poznamka: jak zadat dve auta ? Napadlo me jen dvakrát se prihlasit, ci ?

Tak nakonec 8 ale bez Otase.

zephram +1 Moje_auto object
Peter21   Moje_auto object