VALNÉ ZHROMAŽDENIE OZ SSK

avatar DonCarnage Slovensko
Donovaly
Počet ľudí: 55 Počet vozidiel: 26

Ako vždy, rok preletel veľmi rýchlo, tak prišiel čas sa opäť stretnúť. Tak, ako každý rok, tak aj tento je touto príležitosťou Valné zhromaždenie OZ SSK. Za posledný rok sa toho udialo celkom dosť, tak si zhrnieme čo sa podarilo, čo nie a aké sú plány ďalej. Tým, že vedeniu OZ končí volebné obdobie, bude táto Valná hromada o to dôležitejšia. Legislatíva je neúprosná, preto jedným z bodov programu bude voľba nového predsedníctva, pokladníka a členov revíznej komisie. Preto, ak by ktokoľvek chcel aj osobne pomôcť s napredovaním klubu, práve tu bude na to príležitosť. Ak ktokoľvek z Vás uvažuje o zapojení sa, napíšte na info@klubsubaru.sk info na akej potícii by ste chceli pomôcť. Uľahčí to chod vecí. Preto v mene Občianskeho združenia Slovenský Subaru klub by som rád pozval všetkých členov, ale aj nečlenov OZ SSK na toto Valné zhromaždenie. Miesto, kde sa stretneme, je Penzión Zornička na Donovaloch. Po minuloročnej dobrej skúsenosti, aj tento rok volíme cestu víkendovej akcie, nech to nie je len o 2, či 3 hodinách rozprávania a následného odchodu domov. Hlavným motívom bude klub, klubový život, ale aj pohodové stretnutie následne a keďže v tom čase sa už začína zmikulášievať, tak pre najmenších pripravujeme návštevu Mikuláša a s tým spojený program pre deti.

Časový harmonogram Valnej hromady nebude úplne pevne časovo daný. Pôjdeme postupne bod po bode a každému bodu sa budeme venovať podľa potreby. Čo je dané nemenne, je začiatok v sobotu, 25.11. o 10:00 a obed o 12:30-13:30 Program Valnej hromady - sobota, 25.11.2017:

<pre><code>10:00 Začiatok (jednotlivé body a témy ešte doplním) </code></pre>

Program pre deti začne cca. o 18:00. Prosím každého, kto príde s deťmi nahláste ich počet Drabke, kvôli balíčku od Mikuláša. Predsalen je to už starší pán, aby niečo nepoplietol :-)

Zároveň pre tých, čo nebudú na valnej hromade, majú možnosť využiť čas napr. kúpaním - Hotel Šport http://www.parksnow.sk/zima/sluzby-relax-dl.php

Na záver chcem pozvať úplne všetkých subaristov, či už sú, alebo nie su členmi klubu, aby prišli na toto stretnutie. Chcem aby sme rozprávali o vašich podnetoch a nápadoch na zlepšenie a ďalší rozvoj klubu. Dopredu nás posunie hlavne konštruktívna kritika. Veľmi rád spoznám každého diskutujúceho z tohoto webu, ale aj z facebooku. Za týmto účelom sa stretávame len raz do roka a je dobré to využiť.

Vidíme sa na Donovaloch :-)

Braňo Sedilek Predseda OZ SSK

Ubytovanie: Penzión Zornička

Registracia na recepcia@penzionzornicka.sk treba do 20.11. rezervovať si ubytovanie s nahlásením počtu nocí a počtu stravy s uvedením do poznámky, že sa jedná o subaru zraz.

Cena: 2x ubytovanie, 2x ranajky, 2x vecera, 1x obed -> 46€ na osobu. Ak niekto pride iba na sobotu, tak 1x ubytovanie, 1x obed, 1x vecera, 1x ranajky -> 25,50€.

Cena za obed pre neubytovaných by bola jednotná 7 EUR.

DonCarnage   Moje_auto object

Asi by som teda mal prísť :-D teším sa na všetkých :-)

b@jo +1 Moje_auto object

Tradične donesieme varené vínko!!!

Farci555 +1 Moje_auto object

Tešíme sa

Gregor   Moje_auto object

snad sa podari prist....