Škola šmyku/bezpečnej jazdy Trenčín 2018

avatar DonCarnage Slovensko
Trenčín
Počet ľudí: 30 Počet vozidiel: 18

Pozývame Vás na tréning školy šmyku/bezpečnej jazdy pripravenú špeciálne pre Slovenský Subaru Klub, počas ktorého budete mať možnosť vyskúšať riešenie rôznych krízových situácií a adrenalínových aktivít za volantom. Aktivity budú pripravené špeciálne pre autá značky SUBARU v spolupráci s inštruktormi SuperDRIVE, čo je naozaj jedinečná príležitosť!

Veríme, že počas tohto dňa plného adrenalínu a zábavy sa zároveň naučíte novým vodičským zručnostiam za volantom a tiež preveríte limity práve Vášho Subaru.

MIESTO: Letisko Trenčín

DÁTUM: 9. 6. 2018

ČAS: predpokladaný začiatok: 10.00, koniec 17.00

POPLATOK: prvá záloha: 80 EUR / OSOBA*

*Finálna výška poplatku závisí od finálneho počtu zúčastnených osôb. Pri optimálnom počte 55 osôb/vozidiel je to finálna cena aj s obedom. Pri menšom počte účastníkov môže finálna cena mierne narásť.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Počas dňa bude k dispozícii aj obed v príjemnom Penzióne priamo v areáli letiska, kde je možné dohodnúť si aj ubytovanie.

PODMIENKY ÚČASTI:

Na potvrdenie záujmu o účasť na evente školy šmyku SUBARU v Trenčíne je potrebné najneskôr do 9. 5. 2018. zaplatiť sumu 80 Eur na dole uvedený účet. Po tomto termíne sa možnosť rezervácie uzavrie.

Variabilný symbol: 962018

Poznámka pre prijímateľa: meno a priezvisko účastníka

Termín zaplatenia zálohy: do 9. 5. 2018

Ďalšie detaily a podrobnosti budem priebežne uverejňovať. Je sa naozaj na čo tešiť! Počet miest je limitovaný. Podľa počtu prihlásených pôjdeme cestou buď do 40 účastníkov a v takom prípade 1/2 letiska, alebo limit 60 účastníkov a v takom prípade celé letisko. Priebežne budem informovať o počte prihlásených (prihlásený znamená, že je uhradený poplatok) Keďže ako klub ideme cestou najnižšej možnej ceny a finálna cena za celý event je kalkulovaná ako pevná suma (tá sa rozpočíta podľa počtu účastníkov), tak v prípade nižšieho počtu účastníkov sa rozpočíta rozdiel, ako doúčtovanie. Tak značte termíny a bolo by super, kto sa prihlási, nech do komentu napíše, že už je. Tak budeme mať online všetci prehľad.

Tak poďme si predstaviť, čo nás čaká, teda hlavné body programu (zverejním postupne):

Zdravim vsetkych. Skola smyku a bezpecnej jazdy sa nam rychlo blizi, tak teda si predstavme kompletny program:

Dopoludnia:

Slalom

Rýchly a dynamický slalom na pristávacej dráhe jedného z najväčších letísk na Slovensku s extra širokými 4 metrovými bránkami ponúka veľa priestoru na hľadanie ideálnej stopy. Šikovnejší vodiči, s výkonnými modelmi SUBARU so stálym pohonom oboch náprav, ktorí sú pre zážitok ochotní obetovať lepší čas za efektnú jazdu môžu naplno rozbaliť prejazdy bránkami kontrolovaným šmykom - driftom.

Prudký vyhýbací manéver bez brzdenia - Luigi

Výborná príprava vodiča na náhle nečakané prekážky v meste do rýchlosti 60 kmh je vhodná pre všetky druhy osobných áut. Tréning realizujeme na suchom aj mokrom povrchu, aby si vodič uvedomil, že moderné autá prudký úhybný manéver na volante v oblasti stability s pevnými rukami na volante vaše SUBARU zvládne. Zvládnete to aj vy?

Zákruta s klznou plochou

Prejsť klzkú zákrutu je možné viacerými spôsobmi, špeciálne s autom so stálym pohonom 4x4. Hranice adhézie nájdete veľmi ľahko a rýchlo, ale dokážete prejsť zákrutu driftom? Tu je skvelá príležitosť vyskúšať to bez ničenia pneumatík.

Popoludní

Sprint a test maximálnej rýchlosti

Bol by hriech nevyužiť 2 km dlhú pristávaciu dráhu na vyskúšanie skutočnej maximálnej rýchlosti vášho SUBARU bez rizika pokuty. A čo sa v tom hneď porovnať s kolegami z klubu? Ktoré auto zrýchli intenzívnejšie? Ktoré dosiahnue 1/4 míle skôr? A ktoré dosiahne najvyššiu maximálnu rýchlosť? Pripravte sa na šprint troch áut súčasne! (toto bude mozne len v pripade viac, ako 55 ucastnikov, aby sa nam cena vyrazne nezvysovala. Aktualne sme na cisle 37 zaplatenych zaloh)

Gangster otočka

Páčia sa vám akčné otočky áut z cúvania na okamžitú jazdu vpred? Slangovo tomu hovoríme gansterská otočka. Naučte sa jej základy na klznom povrchu bez akéhokoľvek poškodenia pneumatík a následne aj na mokorom betóne, kde je možné techniku rýchleho úniku dopilovať vo väčších tempách a s väčšou dávkou adrenalínu aj satisfakcie.

Takze ak este vahas a predsa to chces skusit, tak pod do toho. Bude to stat za to! Nie je to standardny kurz! Su tam prvky aj z vyssich levelov a orientovane na Subaru a jeho 4x4 👍💪✨

Kto by mal záujem o ubytovanie:

Penzión na letisku

Legionárska 160

911 01 Trenčín

Emial: info@penzionletisko.sk

papen1   Outback (2004)

Záloha zaplatená. Teším sa ako malé decko.

Rapec   Levorg (2017)
pietro235   Outback (2008)
branislav   Impreza (1999)

1 nejazdec

Palika   Outback (2006)
Ludwo +1

zaplatené

taxi +1

Darček pre drabku :-)

suxy   Outback (2007)

Zaplatene

lopo1 +1 Outback (2006)

Zaplatené

b@jo +1 Forester (2005)
Martin_XV18 +1

Uhradené, 1 auto, 2ja šoféri, ktorí chcú 2 obedy.

SABRA +1

Zaplatené za 2 vodičov s 1 autom. 2 obedy. Tešíme sa..

mingo +1 Forester (2014)

Ahoj, zaplatené 2 šoféri,budeme 2 obedy a prideme 2 Forestre🙂

emve   Forester (2006)

Ja pridem na festerovi a zaplatil som aj za moju Lindu. Ona pride na svojom XV! Takze sme dve auta a uhradili sme aj dva krat 80 ecok.

peopeo   Impreza (2000)

;)

fluider   Legacy (2010)
mm1977   XV (2014)