Diskusné fórum

OUTBACK 2015 problem

Autor Správy

Re: OUTBACK 2015 2D CVT problem radio

asi po 3 mesiacoch mi prestali fungovat USB vstupy na radii a obcas po nastartovani si nepameta poslednu naladenu stanicu. Ma niekto podobny problem ?

27.02.2016 17:47

Re: OUTBACK 2015 problem

Ahoj, ja mám zatiaľ za sebou sedem mesiacov a bez takýchto problémov. Zato mi "koktá" navigácia smile

01.03.2016 11:16

Re: OUTBACK 2015 problem

Reakcia na príspevok od používateľa wolf:

27.02.2016 17:47

asi po 3 mesiacoch mi prestali fungovat USB vstupy na radii a obcas po nastartovani si nepameta poslednu naladenu stanicu. Ma niekto podobny problem ?

takze po serviske a po 6 hodinach stravenych v servise subaru mi bolo povedane ze to nevedia opravit a po konzultacii s vyrobcom to klasifikovali ako neopravitelne a objednavaju nove radio.

21.03.2016 21:50

Re: OUTBACK 2015 problem

Ešteže tak. V ktorom servise si bol? Bola aj nejaká kompenzácia za čas a nervy?

22.03.2016 11:46

Re: OUTBACK 2015 problem

Ahoj...ja mam 2015 ku uz vyse roka..niekedy sa mi stava,ze po nastartovani zabudne vsetky radiostanice v pameti..musim ladit nanovo! USB mi tiez nesli...ale myslel som ze ide o chybu samotnej flashky a dalej som to neriesil a pouzivam prehravanie cez mobil a bluetooth.asi to pojdem este do auta preverit... Radio ti vymenili akoze zadara - akoze v zaruke? Navigacia - zvuk povelov sa neda vypnut na nulu - to akoze jeden nepochopí!!! - no coment šikmookí smile Raz za cas po starte a cúvaní zostane zapnuta cuvacia kamera aj ked uz idem dopredu - vtedy musim zastat a vypnut motor/nastartovat znovu -aby to prestalo.-

Inac ho milujem.

12.07.2016 17:53

Re: OUTBACK 2015 problem

Uff, to sú dosť nepríjené veci, ktoré by som u značky, ktorá je pre mňa etalónom kvality, veru nečakal... Čo na to servis? Ja by som s reklamáciou neváhal, to musia dať v záruke do poriadku

14.07.2016 16:26

Re: OUTBACK 2015 problem

Flashky som vcera poskusal...zo siedmich nevidel dve.tak to neriesim. Otazka na zadavatela temy - po vymene radia usb stale funguje...nie su problemy??(dik za odpoved) Ta navigacia - som si neni isty,ale zda sa mi,ze to tak maju vsetky outbacky 2015 - keby mi to niekto potvrdil, bol by som za info vdacny...cital som to niekde na zahranicnom fore..ale len tak s laickou anglictinou... Ta kamera - to sa stalo za rok asi 5 x...auto pouzivam kazdy den.to tiez neriesim...proste elektronika.

17.07.2016 14:22

Re: OUTBACK 2015 problem

Reakcia na príspevok od používateľa ekvivalent:

12.07.2016 17:53

Ahoj...ja mam 2015 ku uz vyse roka..niekedy sa mi stava,ze po nastartovani zabudne vsetky radiostanice v pameti..musim ladit nanovo! USB mi tiez nesli...ale myslel som ze ide o chybu samotnej flashky a dalej som to neriesil a pouzivam prehravanie cez mobil a bluetooth.asi to pojdem este do auta preverit... Radio ti vymenili akoze zadara - akoze v zaruke? Navigacia - zvuk povelov sa neda vypnut na nulu - to akoze jeden nepochopí!!! - no coment šikmookí smile Raz za cas po starte a cúvaní zostane zapnuta cuvacia kamera aj ked uz idem dopredu - vtedy musim zastat a vypnut motor/nastartovat znovu -aby to prestalo.-

Inac ho milujem.

uz 47tkm- vstky popisovane problemy som mal aj ja. po vymene radia bezplatnej mi uz radio funguje perfektne usb funguje a stanice drzia. pri tej navigacii to stve aj mna ze ten zvuk nejde stlmit uplne. kamera obcas tiez neprepne ale staci pockat asi pol min. a spameta sa to samo. naviac mam este stale problem s autom. zatvaranim kufra ze po stlaceni tlacidla sa zacne zatvarat a asi v tretine 3x pipne a otvori sa. Je to dost trapne na parkovisku pred shopom ked sa marne pokusam zatvorit kufor a on nechce potom musim mu na silu pomoct a zasa nejaky cas funguje. v servise mi to akoze premastili bezvysledne a sme sa dohodli ze to natocim ako dokaz nech to mozu riesti v subaru.predpokladam ze tento problem nebudem mat len ja ale v servise samozrejme hovoria ze som jediny ako hovorili aj pri ostatnych problemoch a teraz uz viem ze nie som jediny.inak dam aj moj tlf. 0908 112623 rad sa podelim o skusenosti

19.08.2016 19:15

Re: OUTBACK 2015 problem

Mne kufor blbol hned po kupe.. ale inac: prejavovalo sa to tak, ze ked stal v Peter pri vysokych teplotach dlhsie na parkovisku, tak sa nevedel zavriet.nezastavil sa v polke pohybu zatvarania,ale az ked prisiel k zámku a tak nevedelo nieco zapadnut kam ma, potom tri krat pipol a isel znovu otvarat...chvilu mi trvalo kym som prisiel ma to, ze staci pritlacit pod ŠPZ kou prave v momente, ked sa snazi zapadnut do zámku a tak mu pomoct...to sa nestavalo uplne vzdy - asi to Rostislav suviselo s tym prehriatym autom - ale odvtedy pri standartnom zatvoreni bolo pocut nestandartne buchnutie. Pri prvej serviske mechanik opravil so slovami,ze tam bolo nieco uvolnene.Odvtedy uz 30tkm pokoj. To radio - ma by som jozko aj reklamoval - teraz idem po 45ke - ale ako im to demonstrovat???sak povedia, ze kam chybnu flashku a tie radiostanice sa urcite nestratia ma poziadanie 😣 Ta kamera - aj mne po polminute prepne spat, ale asi raz...mozno dva krat som musel zastavit a vypnut motor alebo prepnut do parking - uz nepamatam - aby to prestalo (vyrusuje to a sofer sa pozera viac ma live video ako ma cestu!!😃)

20.08.2016 08:33

Re: OUTBACK 2015 problem

Ahojte chcem sa opytat ci z Vas na 2015 Outb. ma problem s prevodovkou cca pri 30 tis mi zacala pri dojazdoch do krizovatiek bez plynu s autom cukat - trhat. V servise povedali ze vraj vyrobca odporuca CVT prenastavit kazdych 15 tis. km prv sa mi zdalo ze to pomohlo aj ako keby islo auto hladsie - podla mna ako keby nejaky refresh firmwareu. Aspon ja tomu ich vysvetleniu takto rozumiem. Posledne sa mi vsak to cukanie objavilo aj tesne po tom refresh-i.

  1. problem na ktory som si za aktualnych cca 52 tis. km nezvykol a to je dost vysoka spotreba aktualne 8,2l a pod 7,8 som este nikdy nebol. Mate obdobne? Na predchadzajucom modeli som mal s manualom a rychlou jazdou 6,4l.

  2. problem: aj Vam odchadzaju zhavice medzi kazdou vymenou oleja? Toto mi riesia v ramci garancie bezplatne.

Inak problem so zamrzanim kamery mam aj ja niekedy sa pozeram dozadu aj v beznych rychlostiach az pokym na najblizsej krizovatke ho opatovne neprestartujem.

01.11.2016 22:59
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100