Diskusné fórum

Vypinajuce sa radio GX-204LE

Autor Správy

Re: Vypinajuce sa radio GX-204LE

ked sa dostanem k autu tak vyskusam postrkat ruky kade tade, aj s tym klucikom to je celkom zaujimavy napad, potom dam vediet, ale najskor asi vo stvrtok

diky boyz m.

13.09.2016 14:19

Re: Vypinajuce sa radio GX-204LE

Na to aby si sa dostal ku konektorom musis vytiahnut cele radio. Bez toho sa ku nim nedostanes.

13.09.2016 18:17

Re: Vypinajuce sa radio GX-204LE

Poznam ten problem a co mi povedal jeden subaru servisak ze to bola cela seria radii vadna len bohuzial niektore sa prejavili aj neskor ako aj znamemu na outbacku 2007. Skusali sme vselico ale nic nepomohlo ani studeny spoj sme nenasli. Ze vraj ich kedysi menili kus za kus ale teraz je tazko zohnat to radio. Ja to riesim uz pol roka a stale nic. Ziadny technik co robi s elektronikou si s tym nevedel poradit. Skusali sme pozerat aj premerat kable napajania radia. Ak prides na to co to je daj vediet :) ak na to pridem skor napisem :D

19.09.2016 19:50

Re: Vypinajuce sa radio GX-204LE

Ahoj Sicksound, akurat som nasiel, ze Dufo v tomto prispevku http://www.klubsubaru.sk/tema/963/?strana=32 vyhrial svoju navi a uz mu ide, mozno by to bol zaujimavy napad vyskusat to aj s radiom, akurat ja na to teraz vobec nemam priestor, ale mozno ty ano :) Tak len davam ako inspiraciu. Ja som moje radio este nedal von, nebol cas, ale aj dnes sa vyplo, ked som prudsie stupil na brzdu ked som cuval, takze nejaky blby kontakt by to mohol byt. Ked ja skusim dam vediet viac. Maj sa.

mx.

30.11.2016 22:19

Re: Vypinajuce sa radio GX-204LE

dufo potom písal, že aj tak tu to "pripečenie" nepomohlo, takže problém to asi nerieši.

01.12.2016 00:06

Re: Vypinajuce sa radio GX-204LE

smile caffte, v skratke, "upečenie" spôsobilo pozitívnu zmenu, ale bez spajkovacieho gélu to nepôjde, "pečenie je len náhrada teplovzdušnéj spajkovacky.<br> Gél je na ceste, keď dorazí, dam info. smile

01.12.2016 09:10

Re: Vypinajuce sa radio GX-204LE

Ja som si objednal od poliakov z anglikanca radio som myslel ze si radio necham a prehodim len predny panel tak by som mal obyc. panel ale radio z 6CD menicom ale houby nieje to nakoniec chyba panelu ale radia samostatneho takze som sa snazil dat tam radio z anglicaka je to sice opacne otocene ale cert to ber po zapojeni nabehlo SECURITY radio je blokovane a viazane na ecu a win cislo teraz musim dat stare do servisu a to nove ak by som chcel nechat tak ho musim dat do subaru ressetovat-zatial hraje ale ako dlho bude netusim. Ak by niekto vedel o niekom co ma znalosti na taku mikcroelektroniku tak by to snad zvladol opravit to. v KE napr.

01.12.2016 13:53

Re: Vypinajuce sa radio GX-204LE

miloxko :

Typoval by som že máš niekde studený spoj na doske elektroniky alebo povyskočené káble k rádiu ( slabý kontakt )

Rádio som mal vybraté niekoľko krát a ide to úplne v pohode , dáš dole dva lišty po bokoch ( koža okolo radiačky musí isť von , je tam rámček a odskrutkovať tie lišty ) a potom je tam asi 6 skrutiek ktoré držia rádio a je von. To jediný spôsob ako sa dostať ku káblom, z boku od skrinky spolujazdca je veľmi zlý prístup

A mp3 mám po riešené cez bluetooth kit a ktorom som tu písal .

Ak by ste chceli fotky rozobratého rádia tak mám.

01.12.2016 23:51

Re: Vypinajuce sa radio GX-204LE

Reakcia na príspevok od používateľa Sokyno:

12.09.2016 20:24

Korienok ako si dorabal aux cez nejaky kit alebo pajkovanim na dosku

10.12.2016 21:21

Re: Vypinajuce sa radio GX-204LE

Reakcia na príspevok od používateľa PowerFull:

01.12.2016 23:51

miloxko :

Typoval by som že máš niekde studený spoj na doske elektroniky alebo povyskočené káble k rádiu ( slabý kontakt )

Rádio som mal vybraté niekoľko krát a ide to úplne v pohode , dáš dole dva lišty po bokoch ( koža okolo radiačky musí isť von , je tam rámček a odskrutkovať tie lišty ) a potom je tam asi 6 skrutiek ktoré držia rádio a je von. To jediný spôsob ako sa dostať ku káblom, z boku od skrinky spolujazdca je veľmi zlý prístup

A mp3 mám po riešené cez bluetooth kit a ktorom som tu písal .

Ak by ste chceli fotky rozobratého rádia tak mám.

Cauko PowerFull, no studeny spoj by aspon v zime mohol fungovat :) uz som subikovi slubil, ze pred vianocami pojde radio von, kukal som navody na youtube, je to fakt na 10 min ako korienok pisal, potom dam info

10.12.2016 22:43
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100