Diskusné fórum

Cabajka VI.-Total relax

Autor Správy

Re: Cabajka VI.-Total relax

caute vsetci cabajkari :)

chcem vas poprosit, ked pri registracii budete pisat ci sa zucastnite hvezdarne, uvedte pocet dospelych a deti. dakujemsmile

11.04.2017 07:48

Re: Cabajka VI.-Total relax

tu je aktualna ponuka hvezdarne (do konca aprila), zatial neviem ako ju zvyknu aktualizovat, takyto podrobny rozpis (v spodnej casti), ze co a ako je pozorovatelne maju prvy krat

http://www.suh.sk/nasa-ponuka/aktualna-ponuka-2

11.04.2017 17:29

Re: Cabajka VI.-Total relax

Priatelia, teší ma neskutočne veľký záujem, ale už to preháňate s tou hvezdárňou smile.

Dôležitá info. Hvezdáreň má kapacitu 35 osôb. Dávno sme ju naplnili a stále vás pribúda. Takže nám hvezdáreň dala nové podmienky. Piatok večer je vstup len pre nás o 20,45h. Teraz sa znova hláste všetci, kto chcete ísť aj s počtom ľudí. Prvý 35 idú, zvyšok pije v Patinciach. Píšte mi cez SS, aby sme to tu nepototo. smile

16.05.2017 15:39

Re: Cabajka VI.-Total relax

Ahojte čabajkári, na dni 23 - 25 juna je zabezpečený pre učastníkov Subaru zrazu Skupinový vstup do bazénového svetu za nasledovných<br> podmienok- cena pre dospelu osobu na celý den 7,50eur dieta do 6 rokov vstup zdarma v sprievode platiacej dospelej osoby deti od 6-15 rokov na celý den 5,0 eur Pre trojhodinový vstup -dospelí 5,50 eur,deti 3,50 eur Vstupy su jednorázové /bez prerušenia/ Nemusíme sa íst kupat všetci v jednom čase,potom je potrebné povedat,že ste zo skupiny Subaru. Teším sa na všetkých. smilesmilesmile

29.05.2017 11:23

Re: Cabajka VI.-Total relax

Cabajka zase raz nesklamala. Dakujem Ondrovi za organizáciu a aj neplanovane naplánovanú vyhliadkovu loďku. Spokojnosť vládla celé tri dni. Prasiatko bolo tento rok o čosi väčšie... Alebo prišli slabší jedaci smile. smile Dúfam že Andy čo najskôr dá pekne foto aby aj tí čo nemohli prist, videli ako bolo parádne. Lenke ešte raz všetko naj k narodeninám a zachovaj si tradíciu torty smilesmile. Všetkých ešte raz srdečne pozdravujem smile

25.06.2017 22:00

Re: Cabajka VI.-Total relax

Trochu ma stve ze je to subaruzraz a abi na jednej akcii co pozeram nikde niesu pofotene ani auta ani nic.ja si myslim ze by ste tam mali davat viac subaru aut ako fotit deti.deti si nechajte do rodinnych albumov.bol som na sitne no fotky nic moc ani jedno auto neni odfotene a to nas tam bolo 11 aut

03.07.2017 17:02

Re: Cabajka VI.-Total relax

Super akcia - ako vždy - dakujeme organizátorom.smile

03.07.2017 22:10

Re: Cabajka VI.-Total relax

Reakcia na príspevok od používateľa Djuno:

03.07.2017 17:02

Trochu ma stve ze je to subaruzraz a abi na jednej akcii co pozeram nikde niesu pofotene ani auta ani nic.ja si myslim ze by ste tam mali davat viac subaru aut ako fotit deti.deti si nechajte do rodinnych albumov.bol som na sitne no fotky nic moc ani jedno auto neni odfotene a to nas tam bolo 11 aut

mas pravdu, malo fotiek a to vzdy prosime tych co fotia nech nam daju fotky na stranku. na Cabajke tiez bolo skoro 20aut a asi ziadny dokaz:).

ale zas na Subaru evente je fotiek aut dost. asi skor zalezi ci je to pohodova akcia o ludoch so subaru alebo o jazdeni na subaru :)

kazdopadne vdaka za reakciu smilesmile

07.07.2017 08:38

Re: Cabajka VI.-Total relax

Ahojte Drabke som poslala cez ulozenku fotky, je na nej :) co zavezi, kto vie ze som fotila a chcel by foto tak je na ulozenke, staci mi napisat a pridam do zoznamu. pekne prazdniny detom a cela stastnych km subaristom prajeme

11.07.2017 21:49
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101