Diskusné fórum

Zadná parkovacia kamera

Autor Správy

Re: Zadná parkovacia kamera

Dobrý deň, stal som majitelom nového Forestra vo výbave Active(Classic). Auto bohužial nemá parkovaciu kameru, je možne ju domontovať ? Má niekto skúsenosti s montážou, poprípade viete mi odporučiť servis ktorý by to vedeľ namontovať.

20.05.2017 19:01

Re: Zadná parkovacia kamera

Cau, v Tvojom pripade bude asi najjednoduchsie skusit nieco take, ako mam ja - aj ked ja som to mal o dost jednoduchsie, pretoze ja som len "upgradoval" uz namontovane smile

Z Nemecka som doviezol Otasa s z namontovanou kamerou nalepenou na ramiku ECV a vyzeralo to hrozne, ako steker na pripojenie miesacky ( foto v profile )

Na aliexprese som nasiel kamerku pribudovanu do krytky osvetlenia ECV spolu s LED osvetlenim znacky; zdalo sa mi to ako dobry napad skoro zadarmo, tak som to kupil.

Namontovanie bola hracka, dole kryt piatych dveri a trosku bavkania sa s kablami a konektormi, ale nic strasne.

Mam to tak par mesiacov a LEDky osvetlenia ECV uz polovica nesvieti, tak idem tunovat dalej. Necham iba kameru, ktoru nalepim niekam k stredu auta a osvetlenie znacky pojde povodne.

Tak ak Ti mozem poradit, ak pospekulujes nad niecim takym tak ber iba cisto kameru ( resp. s monitorom alebo s minitorom zabudovanym do spatneho zrkadla ). Ak nechces takat kable od kufra do predu, co potrebujes koli obrazu, tak su aj wireless.

Stara kamera

Stara kamera

nova kamera

nova kamera

nova2

nova2

monitor

monitor

22.05.2017 14:08

Re: Zadná parkovacia kamera

Reakcia na príspevok od používateľa ZH-911BR:

20.05.2017 19:01

Dobrý deň, stal som majitelom nového Forestra vo výbave Active(Classic). Auto bohužial nemá parkovaciu kameru, je možne ju domontovať ? Má niekto skúsenosti s montážou, poprípade viete mi odporučiť servis ktorý by to vedeľ namontovať.

Nazdar,ja som tiez kupoval tuto vybavu, resp.zaplatil zalohu a pride na jesen. Auto som kupovalv CZ, uplne ine podmienky...mne poslal ponukuna 200€ origibal kamera. Skus subaru-opava.cz

11.07.2017 19:51
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101