Diskusné fórum

10. letný zraz SLOVENSKÉHO SUBARU KLUBU

Autor Správy

Re: 10. letný zraz SLOVENSKÉHO SUBARU KLUBU

Reakcia na príspevok od používateľa harrvy:

15.08.2018 06:36

Uz som si pisal s ujom z kempu :) pripadne sa da prespat v aute... No uvidim... Este musim zistit ako to je z legislativou, lebo co viem tak v narodnych parkoch by malo byt bivakovanie povolene len v blizkosti horskych chat a nemyslim, ze slovensky raj by bol daka vinimka... Takze ak mozem bivakovat v NP VF pri chate pod Borisovom napriklad ak nechgapem preco by som nemohol v slovenskom raji pri chatkach...

Ja som sa tým hlbšie nezaoberal, stačilo mi, ako mi to vysvetlil majiteľ a aké má skúsenosti. V princípe to nechcel zakázať, ale upozornil na možné rizika. Ak to niekto vie obhájiť, len mu zatlieskam a odprevadíme ochranára so sklopenými uškami pekne domov smile.

15.08.2018 06:48

Re: 10. letný zraz SLOVENSKÉHO SUBARU KLUBU

Reakcia na príspevok od používateľa harrvy:

15.08.2018 06:36

Uz som si pisal s ujom z kempu :) pripadne sa da prespat v aute... No uvidim... Este musim zistit ako to je z legislativou, lebo co viem tak v narodnych parkoch by malo byt bivakovanie povolene len v blizkosti horskych chat a nemyslim, ze slovensky raj by bol daka vinimka... Takze ak mozem bivakovat v NP VF pri chate pod Borisovom napriklad ak nechgapem preco by som nemohol v slovenskom raji pri chatkach...

este jedna podstatna dolezita vec....bivakovanie a stanovanie su odlisne veci...ako rybar mam s tym bohate skusenostismilesmile...bivak je pristresok(obydlie) bez podlahy, zym padom sa neposkodzuje porast(len minimalne) a ochranar by nemal mat ziaden protest kdez to pri stane uz ano...lebo ma podlahu a tym padom sa poskodzuje porast pod stanom....len tolko som chcel doplnitsmilesmilesmile

15.08.2018 12:01

Re: 10. letný zraz SLOVENSKÉHO SUBARU KLUBU

Takze dojdeme aj s manzelkou.. Spat teda budeme asi v aute, uvidime ak osa s domacim dohodneme :) Stravu budeme riesit asi opekanim a pastekou smile Snad nas nevyhodite ;) Prideme az k veceru, lebo neviem kedy sa nam podari vypratat z MT a bez dialnicnej to bude dlhaaaa cesta smile

16.08.2018 13:11

Re: 10. letný zraz SLOVENSKÉHO SUBARU KLUBU

... Zase to rýchlo ubehlo :(... Budúci rok urobíme tyzdenny kemp 😁, lebo tento zraz sme sa nestihli ani v kľude porozprávať 😎. Verím, že sa páčilo a teším sa už na fotkyyyysmile

19.08.2018 22:35

Re: 10. letný zraz SLOVENSKÉHO SUBARU KLUBU

... Zase to rýchlo ubehlo :(... Budúci rok urobíme tyzdenny kemp 😁, lebo tento zraz sme sa nestihli ani v kľude porozprávať 😎. Verím, že sa páčilo a teším sa už na fotkyyyysmile

P.S. Zabudla som namalovat tu prihlášku do klubu, tak sa mi záujemci ozvite prosím interkou😎

Výročné tričká

Výročné tričká

Bosonohe aktivity

Bosonohe aktivity

Turisti subaristi v Klastornej rokline

Turisti subaristi v Klastornej rokline

V cieli na Klastorisku :)

V cieli na Klastorisku :)

19.08.2018 22:35

Re: 10. letný zraz SLOVENSKÉHO SUBARU KLUBU

Dnes som si pozrel znova galériu z letného zrazu a znova cítim tú pozitívnu energiu a usmievam sa smile. Nie len preto, že Miloš nám urobil krásne fotky, ale aj preto, že z tých fotiek je cítiť to, čo píše drabka. Stále nový ľudia, no tá atmosféra stále rovnako príjemná. Lenka to v článku pekne vystihla.

Celé to zapadlo do fungujúceho celku vďaka Milošovi, s ktorým sme urobili okrem iných vecí tričká, diplomy aj program. Drabka pomohla organizačne a hlavne vybavila tortu. V ústrety nám vyšlo samotné stredisko, kde sme boli ubytovaní. Ďakujem zdravotníkovi, ktorý svojim profesionálnym aj vtipným spôsobom šíril dôležité informácie o zdraví a prvej pomoci. Chalani z Čiech nám ukázali aj sme si vyskúšali, že chodiť bosý po skle, klincoch a žeravom uhlí je možné bez trvalých následkov.

Ďakujem môjmu otcovi, ktorý vyrobil prvé ceny pre tri hlavné súťaže. Pekne sa s nimi vyhral a preto chalani, čo ste vyhrali, odfoťte svoje trofeje a dajte ich do galérie k zrazu. Majster volantu. Leštenka zrazu. Hod polenom. Ceny sme rozdávali už po tme, nemáme fotky. Ďakujem.

Spanilka v sobotu bola dlhá ale úžasnými zákrutami. Normálne rozmýšľam, že túto trasu vyhlásim neoficiálne za Cestu SUBARU klubu smile. Tá cesta je úžasná v lete, na jeseň neskutočná a v zime vzrušujúca.

No a na záver. Bol to môj najlepší zraz a posledný, ktorý som organizoval. V novembri je Valné zhromaždenie na ktorom musí už byť jasný termín a miesto zimného zrazu a musí padnúť dohoda o termíne a mieste letného zrazu, aby to nový človek stihol zorganizovať.

ĎAKUJEM, neodchádzam od Vás smile, iba si prídem oddýchnuť na zrazy smile.

smilesmilesmile

04.09.2018 08:13

Re: 10. letný zraz SLOVENSKÉHO SUBARU KLUBU

Nuž, pracovné a súkromné povinnosti nedovolili prísť na letný zraz, ani sa celé leto veľa venovať povinnostiam (aspoň na článkoch som sa podieľal). Zdá sa, že zrazy sa vždy daria a zlepšujú. Budem mať snáď už viac času, a užijem si aj zrazy, aj prácu. Zrazy sú vždy "hitom sezóny" a verím, že aj zostanú. Čoskoro sa snáď zas vidíme smile

11.09.2018 09:34
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100