Diskusné fórum

Zamena palubneho PC s odkladacou priehradkou za palubny PC s GPS

Autor Správy

Re: Zamena palubneho PC s odkladacou priehradkou za palubny PC s GPS

Supeeer smilesmile konecne nejake pozitiva. Koncom tyzdna uvidim a dam vediet ako to dopadlo. Vdaka za podporu SKUTAK. Mimochodom uz si to robil? Cii??

07.01.2018 18:29

Re: Zamena palubneho PC s odkladacou priehradkou za palubny PC s GPS

Nie nerobil, mam legacy s H6 kde to je od vyrobi len mam trochu prehlad

07.01.2018 18:52

Re: Zamena palubneho PC s odkladacou priehradkou za palubny PC s GPS

Ahoj ja som to GPS z auta vyhodil bolo to nanič posledné mapy ktoré som dotoho nahral boli mapy z volva 2014 kde sa už nedala zadavat adresa si si vsetko musel najst na mape. Tak stom tam nemiesto toho dal tablet ktoremu som upravil soft pridal nabijanie moznosť zapojit ubs disk,cez aplikaciu a blutut OBD si sledujem hodnoty motora, viem spravit diagnostiku, plánujem cuvaciu kameru+ak to pojde tak dvbt radio a ten display čo mas teraz hore som premiestnil namiesto popolnika http://legacygt.com/forums/attachment.php?attachmentid=30093&d=1168199996

08.01.2018 07:03

Re: Zamena palubneho PC s odkladacou priehradkou za palubny PC s GPS

Urcite to je paraada ale pre mna autoelektrikoveho analfabeta nemozna vec.Tiez som uz dost toho videl na youtube, kde je mnozstvo zamien a roznych uprav ako mas ty. GPS tam nechcem koli mapam (dost som uz o tom precital na SK a CZ forach) ale koli inym funkciam toho PC,... Este isto neviem ci to bude vsetko fungovat...takze len uvidim

08.01.2018 11:22

Re: Zamena palubneho PC s odkladacou priehradkou za palubny PC s GPS

A mam na teba otazocku poslal som ti ju v sprave tak sa skus pozriet na nu dik

08.01.2018 14:14

Re: Zamena palubneho PC s odkladacou priehradkou za palubny PC s GPS

Reakcia na príspevok od používateľa jbizik:

05.01.2018 20:55

Caute Subaraci. Mam moznost zamenit palubny PC s odkladacou priehradkou na Outbacku 2,5 2005 za palubny PC s GPS tiez z Outbacku 2,5 2004 v lepsej vybave. Otazka znie ci sa to da a ci to bude funkcne a co vsetko treba pomenit ci premontovat....vdaka za rady ci postrehy

Ja som to robil na Lexuse RX330 a dalo to zabrať, palubovka von, sedačky von, prechádzať kablovacku, namontovať, dvd, gps anténu, prehodiť káble od antény, dával som si ešte cúvaciu kameru takže ďalšie káble a komponenty atď, tak asi dva dni práce.

20.01.2018 15:22

Re: Zamena palubneho PC s odkladacou priehradkou za palubny PC s GPS

Reakcia na príspevok od používateľa susedK:

07.01.2018 12:04

čo sa týka GPS, ja si pamätám že na svojom legu som mal vpredu vpravo, pod predným sklom takú malú čiernu lentilku (čo bol podľa mňa GPS príjmač) - predpokladám že do áut čo nemali GPS sa to nemontovalo a tak si myslím že navigácia ti nepôjde práve kvôli chýbajúcemu príjmaču

To je teplomer pre automatickú klimatizáciu, takto vyzerá anténa gps

20.01.2018 15:25

Re: Zamena palubneho PC s odkladacou priehradkou za palubny PC s GPS

Nakoniec som s tej prerabky vycuval. Mal som uz rozorate obidva PC, ale odradila ma od prerabky prave ta GPS antena- nechcelo sa mi rozoberat dalsie veci koli nej....takze som to tak nechal ako bolo (povodny pc pod odkladacou skrinkou som dal prepajkovat kompletne a funguje aj ta!) Dalsie co trebalo nutne robit bolo robit dieru pre kable do miesta pre GPS cd-nacitavacku a to sa mi nechcelo do toho paprat tiez.

20.01.2018 16:50

Re: Zamena palubneho PC s odkladacou priehradkou za palubny PC s GPS

gps anténa je max 5 eur z číny. koncovka je podľa mňa rovnaká ako origo. ja som to ťahal od rádia popod airbag spolujazdca tesne nad odkladacou schránkou ku pravému boku prístrojovky a okolo A stĺpika ku tomu čidlu klímy pod oknom. funguje to super a aj signál je dobrý.

21.01.2018 16:58
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101