Diskusné fórum

xenony

Autor Správy

Re: xenony

Díky za reakcie, je mi jasné že anglické by perfektne oslepovali oproti idúcich, ale počul som, že niektoré sa dajú prestavať, a iné nie. Môj na spolujazdcovej strane je rozbitý na blato, takže zháňam náhradu, prípadne pár za normálne peniaze. Nový vraj stojí cez 1000,-€. Otázka na Mariána, v čom spočíva prestavba? Je to náročné?

04.12.2016 17:14

Re: xenony

ja ti pooviem ze prestavba spociva v zrucnosti a nicom inom

menil som jedno svetlo respektyve vymenil som len ciru cast a co som vydel ked som to obzeral tak je to jednoduche zmenit z RHD na LHD

04.12.2016 17:34

Re: xenony

treba rozobrať svetlo a otočiť plechovú clonku, čo vytvára ten tvar lúča vo vnútri svetla, aby to svietilo tak ako má. otázne je, či sa to na konkrétnych svetlách dá.

04.12.2016 18:24

Re: xenony

Díky všetkým, zajtra skúsim zavolať do JRT a opýtam sa či sa tento konkrétny typ dá prestaviť.

04.12.2016 19:22

Re: xenony

Ahojte, precital som toto vlakno cele, no nenasiel som co som hladal. Mam problem so senzorom nivelacie vysky xenonov. Jeden mi podla navodu tu popisaneho ukazuje 3,4V co podla navodu od "miloxko" je ok. No druhe cidlo bolo uplne spinave zaoxidovane a neviem na nom namerat ziadnu hodnotu. Hladal som na nete to cidlo, no nikde ho neviem najst, da sa vobec objednat? Urcite sa da ale nenasiel som ziadnu www stanku s nahradnimi dielami, kde by bolo to cidlo (senzor), len inse senzory som nasiel. Ci len origo cez subaru servis? Rozmyslal som aj nad nejakym z buracky, no ale ak nove stoji cca 30€ tak nebudem riskovat buracku, no ale ak nove stoji cca 100€ tak to asi pojdem do buracky.....

14.08.2017 22:48

Re: xenony

Da sa sem tam splasit na allegro.pl a potom napr. cez stranku nakupzpolska poslat knamsmile

15.08.2017 12:22

Re: xenony

Ahojte, potreboval by som poradit. Pred cca mesiacom som kupil OTB 2009 s tym ze mi svietila kontrolka nivelacie svetiel. Podla navodu ktory dal "miloxko" na 6 strane tejto temy som demontoval oba senzory a premeral. Prisiel som na to ze zadny nefunguje, rozobral som ho precistil zlozil premeral a OK. Namontoval som a kontrolka nivelacie svetiel mi prestala svietit. Bol som cely HAPPY, ale presli 2 tyzdne a opat sa rozsvietila. Nasledoval proces demontaze a premerania, ale oba senzory su OK. Neviete kde by mohol byt problem? Nemate nahodou elektricku schemu zapojenia. Nemoze to byt napr nejaky konektor na motorcek pri svetlometoch. Uz neviem kde hladat.....

26.09.2017 19:36

Re: xenony

Ahojte subaristi.

Tak moj problem s nivelaciou svetiel stale pretrvava. Oba senzory na napravach su OK, prilel som na to, ze v konektore iducemku k zadnemu senzoru nieje ziadne napatie. Stopoval som kabel, rozobral pol auta ale zatial som nenasiel kde by mohol byt problem. No pri tom ako som rozobral pol auta, som nasiel tieto dva konektory (nachadzajuce sa pri lavej soferovej nohe) ktore su rozpojene, neviete niekto co to je? A preco su tie konektory rozpojene, ked ich protikus je hned vedla?

01.11.2017 09:20

Re: xenony

V legacy 99-03 to bol konektor na párovanie nového kľúča. Ten biely. Tiež mám problém z nivelizáciou svetiel ale mám v keli predný senzor tak čakám, objednal som nejaký z toyoty sú si hodne podobné a dávaju rovnaky odpor a hlavne je to nové za cca 20 euri tak dám vedieť potom smile

03.11.2017 11:09

Re: xenony

Takže senzor dorazil dáva dobre hodnoty ak by niekto potreboval je to čína ale aspoň zato nechcú 300 euri Text odkazu <a href="http://sem... Ak bude čas zajtra to nahodím a dám vediet. smile Je bez ramienok len samotný senzor.

08.12.2017 17:30
Posledné príspevky
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  slavomir92

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3391
Členovia OZ: 27
Autá: 1243
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1858
Príspevky fóra: 26180
Články: 150
Zrazy: 101