Diskusné fórum

Koho som dnes stretol

Autor Správy

Re: Koho som dnes stretol

Zdravicko. Takato tema sa moze zdat pre niekoho zbytocna, mozno trapna, ale myslim, ze pre mnohych urcite aj zabavna a celkom zaujimava. Stalo sa velmi milym pravidlom, ze vodici Subaru sa navzajom zdravia blikanim. Osobne ma vzdy potesi, ak ma niekto pozdravi, alebo odzdravi. Castokrat sa stane, ze sa s niekym prebliknem a netusim, ze kto to mohol byt. Takze aj toto moze byt cesta, ako sa spoznat. Takze ak budete mat chut, napiste sem, ak niekoho stretnete a pozdravite sa navzajom. Ved mozno to bol niekto z klubu :-)

01.01.2010 17:55

Re: Koho som dnes stretol

Tak neviem ako to je s tým blikaním a zdravením, ale mne doteraz nikto neodzdravil. Ja blikám a mávam ako zmyslov zbavený, keď zočím včas Subaru, manželka a deti už majú so mňa srandu a mne nikto nič. Pomaly strácam nádej, že na niekoho kto mi odblikne natrafím. Ale zatiaľ sa nevzdávam a pokračujem v blikaní. Tak blikajte!!!

02.01.2010 10:12

Re: Koho som dnes stretol

Mne sa nahodou tato rubrika po vzore ceskych webiek celkom paci. Mam zopar celkokm milych zazitkov a v buducnosti sa urcite podelim ..

02.01.2010 21:09

Re: Koho som dnes stretol

Na našem SFC webu je to dost frekventované téma :-), už se párkrát stalo, že se až na webu zjistilo, kdo to vlastně byl. Jinak si tam taky píšeme, kterému autu a kde jsme dali klubovou vizitku a nově příchozí se tak může poznat. U nás v CZ zdraví hlavně starší auta s mladšími řidiči, já s leštěnkou jsem trochu exot. Zatím velice dobře stíhám dopředu zdravit forestery a v okolí Hradubic (Hradec Králové x Pardubice) se zdraví a bliká (neplatí pro řidiče nad 60 let :-( ). Moje statistika je - z 10 zamávání se vrátí 6, ostatní zírají, proč na ně mávám.

03.01.2010 01:31

Re: Koho som dnes stretol

No parkrat sa aj mne stalo že som nestihol zareagovať ... ale zdravim pravidelne ...no na Slovensku je subaru omnoho večšia vzacnosť ako v v ČR....

03.01.2010 11:10

Re: Koho som dnes stretol

heh, a ja včera, ako sme išli na to novoročné stretnutie na kolibe, tak som zablikal festerovi oproti s nejakou babou, a až potom som si uvedomil, že sedím v citroene :D

ale inak podobne ako Yulko, tiež blikám ako imbecil a odpoveď žiadna doteraz

03.01.2010 11:35

Re: Koho som dnes stretol

Bohuzial, aj sa pridavam k tym co blikaju a "zbytocne". Malo kto odblikne. Vacsina novych subaru auticok si moju starucku rezku asi ani nevsimne.<br> Ale pockajte, ked si dam velky nasavak na kapotu a xenony dopredu :-)<br> Ja to nevzdaaam!!!

03.01.2010 17:18

Re: Koho som dnes stretol

Hm, ja som minule predbiehal v meste novy Fester dieselovy sa takou tetou asi cca. 55 rocnou, tak som na nu zatrubil a zamaval... Ked sme potom stali na kriovatke vedla seba tak mi kamaratsky mavala a ja spat ... par sekund a zmizla<br> Aj take sa deje. Tesil som

03.01.2010 20:10

Re: Koho som dnes stretol

Takze dnes som stretol strieborneho Otasa pri vyjazde z Dubravky smerom na DNV. Tusim PD SPZ-tka. Blikol som , ale on nic. Ale nevzdavam to, ved oni to snad casom pochopia. :-)

05.01.2010 20:33

Re: Koho som dnes stretol

Tak mam aj ja jeden kusok.Smola ze som bol na aute s kamosom no itak by to bolo jedno.V odparkovanom Legacy nik nesedel chcelo to vyzitu a pochadzal s Ilavi.No aj tak po dlhej dobe som tu videl Subarko co je asi mali zazrak :)

05.01.2010 22:13
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100