Diskusné fórum

stresny nosic

Autor Správy

Re: stresny nosic

Tiez uprednostnujem Thule a ich vyrobky... myslim, ze su najlepsie... ale napr. "original" Subaru stresny nosic na aktualneho Forestra, ktory mam je od firmy MontBlanc a tiez som s nim spokojny. Skusal som ho aj na dialnici a ziaden extra hluk som nepocul... co sa hluku tyka, myslim, ze je rovnako na tom ako Thule nosice smile

27.10.2010 09:11

Re: stresny nosic

Brano,aj ja som uz viackrat videl lietajuce bicykle.Niektore nosice su fakt "spica"!A ludia maju slabu predstavivost a strasne to podcenuju!!!Ani ja by som nepouzil nosice s jedinou skrutkou!Ale s dvoma(pod aj nad trubku),alebo ten top model od Thule.....no problem!Tam uz samotny bike neuleti,ibaze by zo zakladovkousmile

27.10.2010 18:54

Re: stresny nosic

Ja pouzivam system Thule uz viac ako 6 rokov a som maximalne spokojny - ziadna hlucnost a nikdy som nic nestratil.

29.10.2010 10:35

Re: stresny nosic

Pridam aj ja svoj postreh, kedze som do tohto vikendu nemal osobnu skusenost s nosicmi ani truhlami. No aj napriek tomu ma dve strany príspevkov reklamy na Thule celkom pobavili smileale kazdopadne opravnene. Nie je to len skusenost subaristov, ale vseobecne motoristov. Ja som kupil nove nosice a pozical si truhlu tychto znaciek http://media.klubsubaru.sk/images/galerie/11/Nosic_a_truhla.jpg a pri viac ako 500km som nezaznamenal ani hluk, ani zmenu jazdnych vlastnosti, a ani spotrebe. No a vyzera to hadam aj dobre http://media.klubsubaru.sk/images/galerie/11/Truhla_Fester1.jpg smile

02.11.2010 07:34

Re: stresny nosic

Thule je urcite kvalitna a osvedcena znacka, ale co poviete na toto: http://www.prorack.sk/video.php (http://www.prorack.sk/o-vyrobcovi.php) Mate niekto skusenosti s touto znackou?

22.05.2011 00:54

Re: stresny nosic

Kamos ich ma a su vraj bombove...ale ta cena?smileAle pri tej prilezitosti musim konstatovat,ze som si kupil THULE Proride na biky....a panecku este len tie piskaju a huciasmileDoteraz som mal klasiku pocas celeho roka namontovanu,no teraz davam dole stale.To sa neda...Nechce niekto kupit?Mam dva kusy...po 60.-

27.05.2011 22:51

Re: stresny nosic

No ja mam uz 6 rokov tento :Thule Atlantis 780 a max. spokojnost!smilesmile

Akurat si vzdy treba davat pozor, nakolko mi uz raz z neho ukradli lyze!!!smilesmilesmilesmilesmilesmile

01.02.2012 22:05

Re: stresny nosic

ocuvajte, tie priecne nosice su dost $$$, su nejake alternativa? Hagusy alebo nebodaj pozicovna? Clovek to potrebuje 2 krat za rok, nejako mi nesedi business plan.

19.01.2013 20:09

Re: stresny nosic

no marcel, ja to uz riesim pomaly pol roka, ze ci mam investovat do kvality ... a popravde nesuhlasim s tym, ze s detmi (u teba 2 u mna 3) potrebujes priecniky 2x do roka - teda aspon u seba som za toho posledneho polroka zistil, kolkorazy by sa mi zisli aj s truhlou, ktoru som si uz medzitym zaobstaral, kedze na festerovi priecniky mam, obzvlast v pripade, ked kociar zabera pomaly pol kufra smile

takze ja, aj ked uznavam kvalitu thule aj na zaklade skusenosti jej uzivatelov, tak som sa rozhodol ist cestou borisa a teda ze aj napriek brutal cene uz len cakam na peniaze a objednavam v blizkej buducnosti uzavrete nosice prorack a to hlavne aj preto, ze tie vysunute, ako robi thule sa mi nepacia smile - ale samozrejme je tam aj par dalsich dovodov. Minimalne by mali byt najtichsie na trhu a ked sa pekne posunu spolu dozadu, tak to vyzera fajnsky a nemusim ich ani skladat dole - ukazka ako to ma boris

co sa tyka ceny, tak ano, je to palka smile ale ked sa to vezme tak, ze si to nekupujem ani na rok ani na dva a aj v pripade zmeny auta mi staci zmenit iba montazny kit, tak to je priechodne v rodinnom rozpocte smile

zase si povedzme pravdu, 100euro co pridam do kvality, tak predrbes ani nevies ako, kedy a kde (ja som dnes platil 40 chlpatym v NMnV, kedze mi namerali 63km/h - som proste cestny pirat bezohladny smilesmile) ... takze ja som sa rozhodol pre investiciu do kvality smile

19.01.2013 23:16

Re: stresny nosic

Hybco myslim ze si spravil dobre. Na znackove veci je aj dostupnost nahradnych dielov. Sice som na thule este nic nepotreboval ale zistoval som to hned pri kupesmile

20.01.2013 10:09
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101