Diskusné fórum

Forester - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: "nový forester"

Gabo vsimol som si ho uz skor,vyzera dobre,malo km,ked je to overitelne,je to +.Ako pise Mingo,zadok sada,ale este celkom ok.Ovsem to je otazka casu u kazdeho Forestra ta vymena tlmicov... Chce to pozriet fyzicky,samozrejme.Takze good luck!

09.11.2010 20:06

Re: "nový forester"

Ďakujem za doterajšie odpovede a som zvedavý aj na ďalšie názory. Ja hneď pripojím ďalšiu otázku- ako je to u tohto konkrétnrho auta s cenou? Nie je vysoká/nízka? Príliš v tom neviem chodiť. A keď ste už spomenuli tlmiče, o akej sume cca sa bavíme?

09.11.2010 20:48

Re: "nový forester"

Gabo moje postrehy: celkom slusni stav zrejme ak su km real tak parada takich je malo.Dalej cena je to 9 rocne auto ma "64 000KM" cena cca 6 000 € co je na sk 180 000 ja som kupoval 7 skoro 8 rocneho a dal som zan to same a mal mozno necelich 180 000KM.

Vsimam kozmeticke vady: prava strana zadna cast lem kola poskodene ochrane plasty. s predu pod pravim svetlom chyba plastova lista a tusim aj ostrek svetla.

inak by som sa nebal.

09.11.2010 21:09

Re: "nový forester"

Tak to je smutné! Ten ostrekovač tam asi skutočne nie je a zrejme chýba aj na druhej strane. Hneď od začiatku sa mi zdalo divné, že auto nie je odfotené spredu ako býva zvykom. Nechcem nasilu nachádzať chyby, ale nezaváňa to nejKýM PODRAZOM?

09.11.2010 22:15

Re: "nový forester"

Neviem ci to zavana podrazom, k stavu sa v podstate nevyjadrujem, ale ta cena mi pride vysoka...tot vsjo...

09.11.2010 22:20

Re: "nový forester"

No zmojho pohladu je to spekulantský inzerát.... okremotho na tacháči sviet 32 tis km(ineráte je 64), petále má dáke tuzinkové ... je to nafotené tak aby nebolo vydno neduhy... chce to pozreit vreále ..no opatrne...nevravím ze musí byt vadný no dalby som si bacha

09.11.2010 23:19

Re: "nový forester"

ahoj, tlmice su ok - chalani, co vy mate offrooudy na podlozkach? smile ja mam na svojom nove tlmice a vyzera presne takisto ako tento - na nete je kopec inych forestrov so spadnutym zadkom, ale tento to urcite nie je smile (pozor na rozdiel medzi blatnikmi a oplastovanymi blatnikmi - tam je vdaka plastu ta medzera medzi blatnikom a gumou opticky mensia)

karosarsky vyzera pekne - teda az na tie grafity smile

km su pre mna zahadou - hlavne fotka s 36tis km a skutocny stav s viac ako 60tis km. Bud chalanisko najazdil za par mesiacov tolko ako za 8-9 rokov, co je divne, alebo dava do inzeratu niekolko rokov stare fotky smile co je este divnejsie

takisto je otazka, co znamena ze "km sa daju overit" to akoze ma servisnu knizku? preco to hned nenapise - iny sposob overenia nepoznam. Ak ma servisku, tak si vypytaj cislo VIN a servis v ktorom bolo afto podla servisky servisovane a telefonicky si to over - tak som to urobil ja pri otasovi teraz v lete

co sa tyka ceny, tak je tazko povedat ci je to vela alebo malo - ale v tej cene sa daju najst aj ovela lepsie kusky - napr. taky otas H6, ze marek smile

09.11.2010 23:26

Re: "nový forester"

Myslím, že ste ma odhovorili smile

10.11.2010 07:20

Re: "nový forester"

No zahodit to len tak ...to nie, urcite by som to pozrel fotky súlen fotky ak to bude mat v sobotu doobeda otvorene ja ti to pozrem idem tade a mám cas....

10.11.2010 07:48

Re: "nový forester"

smile ani ja som nechcel odhovarat, ved som pisal, ze tlmice su ok a karosarky vyzera velmi pekne ... pokial su tie km pravdive, tak ani ta cena nie je zla ... otazka je ci su tie km pravdive, ale to sa da overit ako som pisal, ak nie, tak ruky prec .... no ale samozrejme je to na tebe, napr. ja som vzdy pri kupe auta daval na vnutorny pocit, ktory ma doteraz nesklamal, takze zatial som ziadny paskvil nekupil, ak si si nie uplne isty, tak hladaj dalej ... urcite sa daju najst pekne kusky smile

10.11.2010 08:19
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101