Diskusné fórum

Legacy - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Dakujem za pomoc skúsim to vytelefonovat

28.11.2016 21:05

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Ja som mal dvojhmotu v legacy 1999 2,0 92kw

28.11.2016 21:09

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Ahojte,

pokukujem po kúpe auta, Aktuálne mam Mondeo diesel, ale kedze sa moje trasy skratia tak diesel bude zbytočný. Zaujalo ma toto Legacy. Poznate ho,na co si mam davat pozor. O Subaru sa hovorí, že su držiaky a vydržia neskutočne kilometre tak aj preto je aktuálne môj favorit. Taktiež otázka ako je to so spotrebou keď sa jazdí klasicky, predbehnem co je predomnou, ale žiaden pretekar ani brzda premávky. Spritmonitor sice ukazuje priemernú spotrebu, ale reálne skusenosti majitelov s uvedeným motorom su pre mna dôležitejšie.

Ďakujem za pomoc.

http://autobazar.eu/sk/card.php?id=9608861

31.12.2016 11:32

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Na fotke zozadu vidieť deliacu mrežu, asi to bude N1 s nižším počtom miest na sedenie

31.12.2016 11:36

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa mirec2211:

31.12.2016 11:32

Ahojte,

pokukujem po kúpe auta, Aktuálne mam Mondeo diesel, ale kedze sa moje trasy skratia tak diesel bude zbytočný. Zaujalo ma toto Legacy. Poznate ho,na co si mam davat pozor. O Subaru sa hovorí, že su držiaky a vydržia neskutočne kilometre tak aj preto je aktuálne môj favorit. Taktiež otázka ako je to so spotrebou keď sa jazdí klasicky, predbehnem co je predomnou, ale žiaden pretekar ani brzda premávky. Spritmonitor sice ukazuje priemernú spotrebu, ale reálne skusenosti majitelov s uvedeným motorom su pre mna dôležitejšie.

Ďakujem za pomoc.

http://autobazar.eu/sk/card.php?id=9608861

Mam dojem ze je to auto,ktore bolo v july za 9000.-,aj som po nom pokukoval,ale majitel mi dokazal odpovedat na otazky(trefne a trochu zakerne)az po dvoch tyzdnoch...ak je to ono,spytaj sa na historiu(vypytaj VIN a SPZ)-preco prva stk az po 5rokov a nie po 4,a dalsia za 3 a nie za 2roky.Bolo strasne moc nezrovnalosti,a konkretne odpovede nedokazal dat.Skoda ze som tie maily zmazal,dalo by sa to spetne zistit-mal som aj spz,kde podla emisnej nesedeli ani km.Ale treba to preverit,mozno je to iny kus,aby som zase zbytocne neublizil....a samozrejme si treba dat pozor na tu mrezu,mna odtialto chalani tiez odradili od kupy takehoto auta-da sa to prehlasit,ale financne sa ti to neoplati.

01.01.2017 23:38

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

To si ma moc nepotesil. Napisal som na inzerat a odpoveď prisla taka, ze je to kategoria N1, ale je tam 5 miest na sedenia co je vraj uvedene aj v technickom preukaze.

03.01.2017 20:10

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa zdin:

01.01.2017 23:38

Mam dojem ze je to auto,ktore bolo v july za 9000.-,aj som po nom pokukoval,ale majitel mi dokazal odpovedat na otazky(trefne a trochu zakerne)az po dvoch tyzdnoch...ak je to ono,spytaj sa na historiu(vypytaj VIN a SPZ)-preco prva stk az po 5rokov a nie po 4,a dalsia za 3 a nie za 2roky.Bolo strasne moc nezrovnalosti,a konkretne odpovede nedokazal dat.Skoda ze som tie maily zmazal,dalo by sa to spetne zistit-mal som aj spz,kde podla emisnej nesedeli ani km.Ale treba to preverit,mozno je to iny kus,aby som zase zbytocne neublizil....a samozrejme si treba dat pozor na tu mrezu,mna odtialto chalani tiez odradili od kupy takehoto auta-da sa to prehlasit,ale financne sa ti to neoplati.

len doplnim-trocha som si pospominal,a myslim si ze sa nejednalo o to iste auto-toto ma kozu,a ja kozeny int. ne-eee

03.01.2017 22:51

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Na českom Subaru Fan Klube som náhodou našiel tieto super články:

Text odkazu sem...

Text odkazu sem...

Text odkazu sem...

10.01.2017 07:46

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Ahoj chlapi. Rad by som rozsiril Vase rady o jedneho Subaristu. Po benzinovom mondeu 2.0 benzin 103 kw som rozhodnuty ist do Subaru. Potreboval by som vsak samozrejme poradit. Mam favorita legacy MY11 2.5 123kw s cvt. Mam vsak problem so zhananim info ohladne tohto motora aj prevodovky. Nieco som nasiel v sekcii outback, ale je toho dost malo. Vedeli by ste mi tu prosim Vas hodit nejake tie odkazy kde by som sa dozvedel nieco viac o motore a prevodovke (spolahlivost, servis atd.).Dakujem. Tu je moj favorit:

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=254295160&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=PETROL&grossPrice=true&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=23500&makeModelVariant1.modelId=10&maxMileage=200000&maxPrice=12000&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime

pre viac foto:

http://www.hoczeeland.nl/aanbod/detail?id=169

14.12.2017 17:22

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Vyzerá veľmi pekne, čo sa týka laku, interiéru a doplnkov. Lenže, má to pred veľkým servisom a tlmiče Bilstein už budú tiež asi pomaly na odchode, takže by si si mal odložiť tak 1.500eur na tieto veci. Plus bežný servis po kúpe ako výmena olejov, filtrov. Otázne je, či je na zimných gumách a či vôbec na ňom dojdeš v zime. Ak by malo o 70.000km menej, tak je to superkauf, ale 170.000km je už dosť. Počítaj 1.500eur za dovoz a prihlásenie. Ak je dlhšie v inzercii, možno dajú zľavu.

O CVT sa treba pravidelne starať, takže ekonomická úspora tam nie je skoro žiadna.

14.12.2017 20:28
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101