Diskusné fórum

Legacy - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa harrvy:

03.09.2018 14:31

ide to.. je tam malo miesta ale da sa to.. najprv si odpoj tu ledku, potom tusim trosku ide povytiahnut ten do displeja kabel.. tusim som si trosku srobovakom pomohol aby som zatlacil ten jazycek konektora.. Nebol to zas az taky pruser odpojit.. Mne to za 1000km zozralo skoro liter oleja... Ale bol som na letnom zraze a v Raji v tych kopcoch som mu dal celkom slusne na hubu smile Zatial po doliati oleja som presiel asi 200km vacsinou kludne a drzi... No uvidime.. Daval som mobil 5W40 a asi skusim sunoco 5w50.. Daj si na ten olej bacha, ked uz ti rozsvieti kontrolku tak uz bude neskoro :)

Budem kontrolovat ten olej a skusim to dnes odpojit nejako.

03.09.2018 14:34

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa harrvy:

03.09.2018 14:31

ide to.. je tam malo miesta ale da sa to.. najprv si odpoj tu ledku, potom tusim trosku ide povytiahnut ten do displeja kabel.. tusim som si trosku srobovakom pomohol aby som zatlacil ten jazycek konektora.. Nebol to zas az taky pruser odpojit.. Mne to za 1000km zozralo skoro liter oleja... Ale bol som na letnom zraze a v Raji v tych kopcoch som mu dal celkom slusne na hubu smile Zatial po doliati oleja som presiel asi 200km vacsinou kludne a drzi... No uvidime.. Daval som mobil 5W40 a asi skusim sunoco 5w50.. Daj si na ten olej bacha, ked uz ti rozsvieti kontrolku tak uz bude neskoro :)

Tak sa mi to podarilo vybrat. Ten displej je KO. Nevies kre by som zohnal druhy? Na nete som nasiel iba jeden pouzivany

04.09.2018 16:15

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa Chiwass:

04.09.2018 16:15

Tak sa mi to podarilo vybrat. Ten displej je KO. Nevies kre by som zohnal druhy? Na nete som nasiel iba jeden pouzivany

fu to ti neporadim.. Ja som pozeral na ebay, ale veru moc som ich tam nenasiel, aj na polskom allegro bieda... Ale nejaky chlap z Cadce rozpredava subara.. Mozno by mohol mat... alebo skus subatech.cz Inak ak stary budes vyhadzovat tak by som ho mozno na diely zobral ;)

04.09.2018 16:41

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Caute subaritky a subaristi smile Potrebujem poradit ohladom Legacy, nasiel som si jedno vo Svajciarsku, je mierne oskrete na prednom narazniku a dvere ma prervalene, ale nic dramaticke. Jeho dizajn sa mi neskutocne paci a kedze zijem v horskej oblasti, kde mame momentalne 3 metre snehu a moja stara octavka pomaly ale isto dodychava, chcel by som toto: Text odkazu sem...

Ide mi skor o to co ma caka, Servis, rozvody a pod hned ako to kupim. Ma to skoro 100 000 km, co je na ten rocnik nic, ale zrejme preto to predava, lebo tam treba velky servis robit. Takze otazka, co ma caka a kolko to bude stat . Dakujem za odpovedesmile

11.01.2019 10:43

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa levaptrebo:

11.01.2019 10:43

Caute subaritky a subaristi smile Potrebujem poradit ohladom Legacy, nasiel som si jedno vo Svajciarsku, je mierne oskrete na prednom narazniku a dvere ma prervalene, ale nic dramaticke. Jeho dizajn sa mi neskutocne paci a kedze zijem v horskej oblasti, kde mame momentalne 3 metre snehu a moja stara octavka pomaly ale isto dodychava, chcel by som toto: Text odkazu sem...

Ide mi skor o to co ma caka, Servis, rozvody a pod hned ako to kupim. Ma to skoro 100 000 km, co je na ten rocnik nic, ale zrejme preto to predava, lebo tam treba velky servis robit. Takze otazka, co ma caka a kolko to bude stat . Dakujem za odpovedesmile

Mna by zaujimalo preco chces kupit Legacy, ked uvadzas kolko snehu tam mavate a neuvazujes nad Outbackom alebo Forestrom koli svetlej vyske auta a teda aj lepsiemu prejazdu. Načo kupit bruchoplaza????

18.01.2019 23:21

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa jbizik:

18.01.2019 23:21

Mna by zaujimalo preco chces kupit Legacy, ked uvadzas kolko snehu tam mavate a neuvazujes nad Outbackom alebo Forestrom koli svetlej vyske auta a teda aj lepsiemu prejazdu. Načo kupit bruchoplaza????

Pretože som v Rakúsku a tu sú cesty odhrabane, nasolene a aj keď nestíhajú cestári, nikdy tu nebolo viac ako 15 cm snehu na ceste. Na druhej strane chcem na tom aute cestovať aj na Slovensko, čo činí skoro 1000km. A v neposlednom rade sa mi páči design smile

18.01.2019 23:51

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa levaptrebo:

18.01.2019 23:51

Pretože som v Rakúsku a tu sú cesty odhrabane, nasolene a aj keď nestíhajú cestári, nikdy tu nebolo viac ako 15 cm snehu na ceste. Na druhej strane chcem na tom aute cestovať aj na Slovensko, čo činí skoro 1000km. A v neposlednom rade sa mi páči design smile

Pri zaplatení DPH a nedajbože aj CLA sa dostávaš na čiastky pri ktorých to nemá význam, zo Švajcu sa oplatí nosiť len autá s vysokým výkonom ktoré tu majú neskutočné cestné poplatky (čo tlačí ich ceny dole)

Radšej si auto kúp v Eu

Základný servis okolo 500e / full servis okolo 3000e

19.01.2019 17:21

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Caute.. tak ako tu je zvykom rad by som sa zaradil do radov Subaru... planujem kupit toto https://www.autobazar.eu/subaru-legacy-wagon-20-d-wagon-exclusive-id15308095.html

Pýtal som sa par ludi a dostal som aj taku odpoved ze boxer 2liter diesel cele zle ...len sedenie v servise a platba obličkou...tak neviem... bol som sa na tom vcera previest na tom.. auto ide pekne, len vraj spojka je na vymenu. Slzy vraj gufero pris spojke...som veci neznali tak rad by som sa poradit... volant sa mi zdal taky tuhy.. tachsie sa snim tocilo ...doteraz som jazdil na Mercedese 220 cdi tak neviem ci som len rozmaznamy alebo to moze byt posilovac.

27.11.2019 09:32

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Ja len zopakujem to čo si sa dozvedel od iných, ked nejdeš kupovať 2014+ tak celé zlé, ani to neskúšaj

27.11.2019 22:58

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Hento auto si pamätám už cca 2 roky, možno aj viac, keď som hľadal svoje. Už len cena napovedá o tom, že oň nie je záujem. Bude si vyžadovať značné opravy (spojka, tlmiče, nápravy), ale hlavne do motora. Netesniace gufero na kľukovom hriadeli bola jedna z hlavných príčin, ktoré spôsobovali zničenie motora, a ak toto auto vydržalo až 200.000km, tak jeho majiteľ musí byť veľmi spokojný. Určite by som to nebral. Ak chceš silou mocou Subaru, tak radšej benzín. Ak máš malý rozpočet tak Subaru diesel ani nepozeraj, lebo tie spoľahlivé boli fakt až 2014 plus.

28.11.2019 20:29
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101