Diskusné fórum

LED lampy Legacy/Outback

Autor Správy

Re: LED lampy Legacy/Outback

Takze po dlhom rozhodovani som to nakoniec vymenil...

Dal som si namontovat tieto DRL svetla aj s funkciou hmloviek DRL

a este mi tam museli na mieru vyrobit kusok plastu, ktory je potiahnuty karbonovou foliou...

Vsetko funguje skvele, aj denne svietenie a aj hmlovky... a dokonca mi aj spotreba klesla...smilesmile

DRL

DRL

02.02.2015 22:23

Re: LED lampy Legacy/Outback

Tak že, originál si dal von a namiesto toho tie tuzingové smile

03.02.2015 16:21

Re: LED lampy Legacy/Outback

Použil si tie 9cm alebo 7cm? Je ešte jedna možnosť ako zachovať OEM vzhlad.Robievam to tak že vykucham pôvodnu hmlovku a do nej sa osadí cele toto svetlo.Lepšie to vyzerá hlavne na autách ktoré majú hmlovku hlboko v narazníku.

03.02.2015 20:43
555
avatar

Re: LED lampy Legacy/Outback

Vykuchas, ale majitel pride o moznost predat povodne hmlovky.

03.02.2015 23:12

Re: LED lampy Legacy/Outback

Zdar chalani, napadla ma este jedna vec, mozno to uz niekto spomenul, ked sa bavite o DRL, ked ste to porovnavali z finacneho hladiska len voci spotrebe ziaroviek, ja by som radsej rozpocital na celkove optrebovanie svetla a nie len vymenu ziaroviek, pretoze od tepla ktore je vo svetle zo ziarovky cez den ovela vacsie nez v noci sa vyzihava ako parabola, ktora sa dnes robi plastove/pokovovana, tak aj plexisklo svetla a o to skor zacne byt zazltnute az mliecne, co hlavne znizuje svietivost, ale hlavne sa v tom plexi vytvaraju vlasocnice a nenavratne sa poskodzuje. Ked je rec o xenonoch tam je to podobne a samozrejme s tym plexi rovnake. Cize moj nazor je - urcite DRL. ;)

23.10.2015 02:47

Re: LED lampy Legacy/Outback

A ja sa opytam asi uplne od veci: ako s tymto na STK? Asi nemam.spravne znamosti, ale ja sa tam pomaly bojim viac ako kedysi "ku tabuli"... smile

23.10.2015 07:21

Re: LED lampy Legacy/Outback

Reakcia na príspevok od používateľa Maykee:

23.10.2015 02:47

Zdar chalani, napadla ma este jedna vec, mozno to uz niekto spomenul, ked sa bavite o DRL, ked ste to porovnavali z finacneho hladiska len voci spotrebe ziaroviek, ja by som radsej rozpocital na celkove optrebovanie svetla a nie len vymenu ziaroviek, pretoze od tepla ktore je vo svetle zo ziarovky cez den ovela vacsie nez v noci sa vyzihava ako parabola, ktora sa dnes robi plastove/pokovovana, tak aj plexisklo svetla a o to skor zacne byt zazltnute az mliecne, co hlavne znizuje svietivost, ale hlavne sa v tom plexi vytvaraju vlasocnice a nenavratne sa poskodzuje. Ked je rec o xenonoch tam je to podobne a samozrejme s tym plexi rovnake. Cize moj nazor je - urcite DRL. ;)

Noo a kolko tak tisic hodin treba aby to bolo zle? Su auta s pol mega km a svetla OK. Skor to poskodenie davam na vrub slnku.

23.10.2015 09:24

Re: LED lampy Legacy/Outback

presne tak. slnko resp UV ziarenie + plieskanice na ceste. specialne strk,sneh,posypove soli. staci sa pozriet na tie svetla a zistite, ze v drvivej vacsine je lavy reflektor (resp.jeho vonkajsi obal) viac opotrebovany,ako pravy.

23.10.2015 11:15

Re: LED lampy Legacy/Outback

Reakcia na príspevok od používateľa hrubatko:

23.10.2015 07:21

A ja sa opytam asi uplne od veci: ako s tymto na STK? Asi nemam.spravne znamosti, ale ja sa tam pomaly bojim viac ako kedysi "ku tabuli"... smile

sú schválené pre použitie v cestnej premávke a sú plne homologizované podľa predpisu EHK/OSN č. 48.smile

26.10.2015 18:14

Re: LED lampy Legacy/Outback

A nemusia mat ja neviem, naklananie alebo ostrekovanie a podobne ako u xenonov?

26.10.2015 18:16
Posledné príspevky
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  slavomir92

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3391
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1858
Príspevky fóra: 26180
Články: 150
Zrazy: 101