Diskusné fórum

Subaru Outback 2,5 - pár otázok

Autor Správy

Re: Subaru Outback 2,5 - pár otázok

drady, ja občas používam toto:tuningcarstudio

ja som rozmýšľal nad čiernou strechou, ale práve to prehrievanie ma odrádza. možno by nebolo zlé dať aj na predné bočné okná priesvitnú fóliu proti UVčku

takto by to vyzeralo

takto by to vyzeralo

28.08.2017 20:15

Re: Subaru Outback 2,5 - pár otázok

Ahojte chalani. Tak svojho outbacka mam uz cca 3 tyzdne. Je to super auto o tom niet pochyb, no par veciam nerozumiem, viete mi poradit ci je to chyba iba v mojom aute, alebo je to seriovo?

  1. ked od miesta sofera zapnem detsku poistku aby sa mi deti nehrali s oknami v zadu a nefunguje ani spolujazdcove okno, to by som este ako tak prekusol, ale to ze zadne okna nejdu ovladat ani z miesta vodica (kym detsku poistku nevypnem) s tym som sa este nestretol. Podla mna je to trochu smile a strasne otravne. Aj u vas je to tak, ci je to len chyba mojho auta?

  2. Aku mate vzdialenost medzi kolesom a blatnikom v predu a vzdau? Sa mi zda ze mi asi odchadzaju samonivelaky, v predu mam cca 8cm medzi kolesom a blatnikom (vopcham tam 4 prsty) ale vzadu mam cca len 5-6cm medzi kolesom a blatnikom? Je to normalne? Kufor mam prazdny a nejazdim na LPG.

  3. Je normalne ze ked zodvihnem auto na zdvihak (jedno koleso) neviem s nim pootocit, resp. len velmi tazko? Je to sposobene systemom AWD?

  4. Ma OTB rocnik 2009 generacia BL/BP hillholder? Ak ano tak ten moj nefunguje...

30.08.2017 22:43

Re: Subaru Outback 2,5 - pár otázok

Ahoj. Mne takto fungoval zámok sťahovania okien na Mazde z 1999 aj funguje tak aj na Legacy 2010 BM/BRS. Neviem ako iné japonské autá, ale čítal som ponosy európanov na toto. Podľa mňa to nie je až taký veľký nedostatok.

Ak máš naozaj samonivelačné tlmiče, tak ti naozaj asi odchádzajú. Vymeň ich za obyčajné.

Zodvihnuté koleso sa musí točiť, ak nie je brzdené prevodovkou (zaradené P) alebo parkovacou brzdou. Ak máš automat, zaraď N.

Máš niekde vedľa volantu tlačidlo s ikonou auta na naklonenej rovine? <a href="http://Ikona

31.08.2017 09:17

Re: Subaru Outback 2,5 - pár otázok

Reakcia na príspevok od používateľa pietro235:

28.08.2017 20:15

drady, ja občas používam toto:tuningcarstudio

ja som rozmýšľal nad čiernou strechou, ale práve to prehrievanie ma odrádza. možno by nebolo zlé dať aj na predné bočné okná priesvitnú fóliu proti UVčku

super, dakujem ti za tip aj foto, auto uz ma vzadu tmave folie, na tetjo fotke boli este povodne vyblednute a predne bocne mam tiez folie. Ta cierna strecha je v lete taka horuca - samozrejme aj cele auto, ze ledva sa mozem dotknut laku. Z toho vyplyva, ze interier je tiez extremne rozhoruceny...

01.09.2017 21:48

Re: Subaru Outback 2,5 - pár otázok

ahojte, chyba ErSS, svieti ABS a VDC. Po vypnuti motora a nastartovani to stale svieti. Poradte, co s tym? Dakujem

22.09.2017 10:55

Re: Subaru Outback 2,5 - pár otázok

Je to chyba Er55, aj mne to niekedy 2r dozadu svietilo. Ideálne treba na diagnostiku a za jazdy skontrolovať ktoré koleso hlási chybu - nulová rýchlosť. Ja som mal vadný kábel na konektore k LZ kolesu

22.09.2017 22:46

Re: Subaru Outback 2,5 - pár otázok

Včera som to asi nejak privolal... Dva roky pokoj a dnes cesta do ZA a zrazu Er55. Ako som predpokladal chyba sa zopakovala na rovnakom mieste. Naspäť som stál v TN a odtial už bez chyby ABS, ale ostalo to zapísané - netreba robiť diagnostiku za jazdy

23.09.2017 16:59

Re: Subaru Outback 2,5 - pár otázok

aj mne to uz zmizlo, som si spomenul, ze sa mi zo uz stalo, a aj vtedy to zmizlo... tak zrejme to netreba riesit... ci ano?

23.09.2017 17:32

Re: Subaru Outback 2,5 - pár otázok

Môže to byť bordel na snímači, alebo trebárs ako u mna konektor. Treba poriešiť, lebo príde zima a jazdiť bez ABS smilesmilesmile

23.09.2017 18:09

Re: Subaru Outback 2,5 - pár otázok

caute, tak chyba mi zmizla sama od seba samozrejme. Bol som na diagnostike, am mi ukazalo tieto chyby: C0071 snímač uhlu natočení kol, C0026 signál zadného pravého snímača ABS a C0041 riadiaca jednotka. Co vy nato? Čo t týchto a ako riešiť? smile

05.10.2017 09:32
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101