Diskusné fórum

Subaru Servis BA

Autor Správy

Re: Subaru Servis BA

Samé negatíva , a čo by ste odporučili? So servisom Subaru je to na Slovensku asi celkovo slabé. Počul som , že celkom dobrý servis je v Brne. Máte niekto aj nejaké dobré skúsenosti? Poraďtesmile

26.10.2010 21:31

Re: Subaru Servis BA

Do dobrého servisu sa obplatí príst aj viac km pokial nejde o vymenu olejasmile viacerý mame dlhodobo dobre skusenosti s Romanom Michalikom - Zemianske Kostolany. Ja osobne tam servisujem 4 auta a vzdy spokojnost s pracou pristupom a ochotou riesit problemy (napr ktore v iných serviscoh nechceli, nevedeli riesit) a cenou...

26.10.2010 22:56

Re: Subaru Servis BA

no a ja ako pokazene radio zase stale budem vyzdvihovat pracu a pristup JRT v Liptovskej Stiavnici - na slovenske pomery fakt zriedkavy zjav smile

takze to nie je az take zle smile - uz mas 2 dobre referencie

27.10.2010 00:05

Re: Subaru Servis BA

cauko ja idem skusit tento servis este cakam na to ako sa dohodneme s cenou bol som tam pozriet pristup bol oka a maju skusenost zo subaru smile

http://www.maxmotorsport.sk/kontakt/

ale aky olej a kolko netusim ;-(

01.12.2010 12:06

Re: Subaru Servis BA

Toz teda pridam zopar postrehov. Servis Mikona, Roznavska, BA. Celkom dobre sa dalo dohodnut na testovcej jazde, pristup hodnotim pozitivne. Po istom case som nechal opravit cestnu lisaj po celej lavej strane. autorizovany servis, poistka tak, z mojes strany co najmenej starosti. Tak aj bolo, primaci technik to prerfektne uhadal s poistovnou, aby sa zmestil do vysky skody daval zlavy a vybavil vsetko co bolo mozne a potrebne. Navyse trpezlivo odpovedal na otavne otazky a nahrali mi SW update do RJ. Aj po odovzdani, promptne vyriesili zabudnuty konektor na programovanie. Zaver: max spokojnost, skvela praca, auto jazdi prefektne, odporucam

07.12.2010 17:46

Re: Subaru Servis BA

Ups, tak uz sme dvaja co s roznavskou maju dobre skusenosti aj ked ceny za servisne prehliadky by mohli byt nizsie. Tak sa do nas pustite!!!

08.12.2010 08:14

Re: Subaru Servis BA

Horac ty si typ cloveka provokatera ktoremu ako moj dedo hovoril nevyhovieš ani keby si mu pichľavým šípom riť vytrelsmile A teraz vážne..všetkým čo sme tu záleží a velmi by cheli aby boli v ktorom kolvek značkomvom servise vratane toho BA spokojný..je pozitívne že su tu prvé lastovičky a verime že sa to bude len zlepšovat ... Ste tu zatial 2ja(čo je teda ozaj diéta) ale snád o rok by vás tu bolo 20,200,.....

08.12.2010 08:55

Re: Subaru Servis BA

Horac, neviem o co presne ti ide tvojimi provokacnymi poznamkami. Ludia na tomto webe sa ti snazia uprimne poradit a pomoct. Popravde obdivujem ich trpezlivost a este stale snahu ti pomoct. Hlavne vzhladom na tvoje reakcie. Skus sa trochu schladit, trochu postudovat forum, nasledne sa pytat otazky na ktore si nenasiel odpoved. Chalani ti naozaj dali kompletnu odpoved. Mozes im verit a nemusis.Je to len na tebe. Vsetci tu pisu svoje realne skusenosti. Sme nazavisly web a teda nikto tu nema zaujem nikomu skodit. Prave naopak skor poradit a upozornit na nedostatky na ktore si treba dat pozor. Je len na tebe ci to prijmes, alebo nie. Vo svojich prispevkoch si pravidelne odporujes. Ak ti clovek da odpoved, hladas zadrapku o ktoru by si sa mohol chytit a rypnut si.. ok, da sa aj tak, to dokazeme vsetci, ale nikam to nevedie.

08.12.2010 09:01

Re: Subaru Servis BA

Uhnak a Doncarnage - vobec nechapem o com pisete, to ze ja mam nejake skusenosti so servisom ( co som zazil ) a ze to nieje vasa salka kavy musim zadrapovat ??? Ci co to pisete ?? Ja som bol a som rad ze som sa tu dozvedel ( aj ked sme okolo toho trochu omackovali ) info co mam pouzit ako naplne do auta. Nic ine nebolo a nieje moj umysel, vratane vyvolavania tu nejakych antipatii voci mne. To je asi iba zle pochopene. Predpokladam ze na dnesnej kofole budem predmetom diskuzii a preto ma dvakrat mrzi ne sa z rodinnych dovodv nemozem zucastnit stretnutia, kde by sme si to vysvetlili. Aj tak vsetkym dakujem a prajem prijemne posedenie a vecer.

08.12.2010 16:57

Re: Subaru Servis BA

Noooo, na dnesnej kofole bolo vyborne a bola naozaj hojna ucast. Horac, teba sme nijak nerozoberali.. zmyslom takeho stretnutia nie je ohovaranie nikoho, snad len Mareka a Brana smilesmilesmile verim v to, ze sme sa zle pochopili a na najblizsej kofole sa ti uz podari dobehnut a pokecame smilesmile Este snad k teme, ja mam s Roznavskou rozne skusenosti. A chcem verit, ze sa to zlepsuje, aj ked v poslednom case neviem, neviem..

08.12.2010 22:16
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101