Diskusné fórum

doplnky - nosič na lyže

Autor Správy

Re: doplnky - nosič na lyže

je niekto zorientovany v nosicoch na lyze, ktore sa montuju na priecniky? pozeral som to po nete a daju sa kupit od par € az po stovky € a pritom na prvy pohlad tam nejaky markantny rozdiel nie je

mam na forestri este take starsie priecniky ... ziadna drazka ... tak by ma zaujimalo ze na co si dat pozor pri tych nosicoch prip. ak by mal aj niekto konkretny tip/link ze co a kde kupit (magneticke nechcem) smile

zaujali ma konkretne tieto ta cena je viac ako prijemna

akurat by ma zaujimalo ze napr. aky je rozdiel medzi tymito a tymito ktore stoja skoro 5x viac. Teda ci to je len znackou a system uchytu, alebo je ten rozdiel ceny adekvatny pre nieco ine, co mi ostalo ukryte, kedze podla fotiek a popisu tam velky rozdiel nie je

05.01.2013 00:15

Re: doplnky - nosič na lyže

Ahoj ja mam uz niekolko rokov tento model tieto nosice daju sa namontovat aj na T drazku aj na normalny nosic. Kedze mam aj priecniky a nosic biciklov tej znacky tak mi staci na vsetko 1 kluc. zatial spokojnost

06.01.2013 13:49

Re: doplnky - nosič na lyže

Ahoj Hybco, Thule ma velmi dobre prepracovany system, montaz zvladne aj podpriemerna blondinka. Najdrahsi nosic na lyze je Xtender, ktory sa vysuva. Ostane sa lisia dlzkou 4lyze/2snowboardy alebo 6lyzi/3snowboardy. Vsetko sa da montovat na 4hranny priecny nosic aj na aero tyc. Intro video tu:

Co sa tyka ceny, nepotesim ta, uvediem moj priklad. Nosic na bike na Slovensku mi ponukali za 120-90 EUR. Ten isty v Cesku ma vysiel na 75 EUR. Niekedy sa da zohnat aj na bazos sk. Thule standardne dodava kazdu prkotinku s dvomi klucmi, ale da sa dokupit jeden univerzalny kluc a k nemu 8-16-32 zamkov...

06.01.2013 18:18

Re: doplnky - nosič na lyže

Este by som sa poobzeral aj tu:

Maju aj od inych vyrobcov, nez Thule...

06.01.2013 19:07

Re: doplnky - nosič na lyže

Hybco, ja mam od thule aero tyc + stresny box Atlantis 780 (vies to vyuzit aj v lete) a max. spokojnost... akurat to bolo trochu drahsie

06.01.2013 19:14

Re: doplnky - nosič na lyže

no rado, to co mas ty, je uplne nieco ine ako som pisal ze chcem ja, takze to mi moc nepomohlo smile

nasiel som taketo nieco http://allegro.pl/bagaznik-uchwyt-6par-narty-alumin-wysuwany-zamki-i2896412795.html v podstate by to malo byt nieco ako Xtender ale za polovicnu cenu smile

07.01.2013 13:29

Re: doplnky - nosič na lyže

No Hybco, ak nechces box ale chces nosic na lyze, urcite by som isiel iba do Thule. Je to sice o nieco drahsie, ale nebudes s tym mat problemy ani za par rokov ale hlavne nebude ti to tak hucat. Nepotrebujes jedneho krasneho slnecneho dna stratit lyze zo strechy a pritom niekoho zabit.

07.01.2013 14:37

Re: doplnky - nosič na lyže

Ja mam thule nosic uz cca 7 rokov. Kupoval som ho koli jeho univerzalnosti hlavne ze sa daju zohnat nahradne diely. Pouzival som ho aj na obycajne nosice aj na aero novsie co mam na otasovi. Kedze mam aj thule box a nosice byciklov tak mam od vsetkeho jeden kluc co pasuje vsade. Vsetko sa montuje bez naradia a klucov. Co velmi zjednodusuje pouzivanie. Je to ale otazka penazi co chces investovat. Mna zatial thule nesklamalo a funguje bez problemov a korozie. Je na tebe co kupis. ps: truhla je fajn vec hlavne koli batozinovemu priestoru.Kedze vsetci lyzujeme tak tam nosim lyze,prilby a rozmernejsie lahke veci. Cez leto stan,spacaky a karimatky

07.01.2013 17:37

Re: doplnky - nosič na lyže

ano, ved prave taketo nazory ma zaujimaju ... box nechcem z prosteho dovodu, ja nechodim na tyzdnove lyzovacky, ale tu s detmi mozem vybehnut lyzovat kedykolvek a ten nosic mozem mat na forestri celu zimu a vzdy pripraveny ... s boxom je jasne ze nebudem celu zimu chodit po meste, takze je to pre mna neprakticke pred kazdou lyzovackou malou zakladat na strechu box smile

ma niekto aj negativne skusenosti s tymi lacnymi nosicmi? hore som dal link na nosic za 27€ ... je fakt ten rozdiel taky, ze sa oplati kupit thule silou mocou?

P.S. je jasne ze uplne idealna situacia by bola kupit thule priecniky s aerotycou aj na otasa, kupit nosic na lyze thule, ktory viem namontovat na oba typy priecnikov, dalej kupit truhlu na dlhsie vylety v zime aj v lete ... no a potom este nosic bicyklov smile ... lenze na to vsetko mi nestaci ani tisicofka, takze zatial je to len v rovine teorie

07.01.2013 17:39

Re: doplnky - nosič na lyže

kolega ma no name nosic a moc nefungoval. tolko lyzi co pisali tam nedal a problem bol aj zo zapinanim. Ale nakoniec to tam narval. ale v rukaviciach sa s im robit nedalo. Instalacia tiez komplikovanejsia. Kedze to nieje na 1x tak sa podla mna oplati do toho investovat. Inak ja mam truhlu cca 185cm a dam ju dole sam a instalacia je v pohode. zatocis 4 kolecka a truhla drzi. Nemus nic triafat a skrutkovat. Ale mi chodime na lyze min 4 a jazdia aj deti tak veci mam kopec. Doteraz som mal tiez len nosic na lyze

07.01.2013 17:49
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101