Diskusné fórum

Pripomienky ku www stránke

Autor Správy

Re: Pripomienky ku www stránke

Super napad a mozno este pridat moznost komentara .

11.10.2013 14:51

Re: Pripomienky ku www stránke

Fiiiha. Drabka ma predbehla... smile

Okrem toho, ja by som uvital, keby sa dali pripojit ku komentarom aj ine subory ako JPG. Pripadne aby okrem galerie existovala taka zlozka, ze dokumenty. Ked uz XLS nie, tak aspon pre PDF.

Dalej. Ked si pozriem navstevnikov v profile, rad by som mal rozlisenych uzivatelov ktori maju svoje auto ulozene v profile alebo su len registrovani turisti. A tym nechcem ist proti Pigslimu (seriozne nie), ktory mal sice Rezku, ale musel ju vymenit za (S)Opel. smile

11.10.2013 16:12

Re: Pripomienky ku www stránke

Ahojte, tak mne sa asi na valnu nepodari prist, uvidim este, ale teda ak by ze nie, tak mne by sa pacilo, ze ked si chcem u niekoho v galerke pozriet fotky, tak mi ukaze zoznam galerii, potom si nejaku galerku pozriem a ked chcem ist naspat na zoznam, tak to ide jedine s "Back" v prehliadaci, keby sa hore z toho mini-menu dalo znovu napr. kliknut na "Galerie" tak by bolo fajn, ostatne tlacitka su aktivne, ale "Galerie" nie, alebo tam objavilo take kvazi windowsovske tlacitko "o uroven vyssie" ked uz som v nejakej galerke... dobre som to napisal, rozumieme sa?

Dalej ten odkaz na zrazy pod tym autickom vpravo... ked sa tam zmeni text, keby sa to zmenilo aj graficky, predsalen text tam vyzera takmer stale rovnako, keby sa aspon pozadie pod nim zmenilo napr. na 2 tyzdne alebo aspon nadpis cervenym, jednoducho aby bolo jasne, ze nastala zmena.

Stlpcek Aktuality... aktuality je podla mna od slovka aktualne a preto myslim, ze prispevok starsi ako napr. mesiac by tam uz nemusel byt.

este som tam mal niekedy taky dotaz k tym Spravam, ale to Juraj uz ma isto poznacene m.

11.10.2013 18:11

Re: Pripomienky ku www stránke

a este ma napadlo, inzeraty... su tam aj z roku 2011 a stale ako aktivne, tiez sa mi to zda zbytocne, automaticky povedzme po roku keby sa odstranovali, iba to zneprehladnuje stranku, zobrazovat neaktivne inzeraty mi tiez pride take nejake divne m.

11.10.2013 18:16

Re: Pripomienky ku www stránke

Inzerat na bežných inzertných weboch má často nastavené zmazanie po 30 dnoch, ono beztak sa to bud zavtedy predá, alebo majitel zníži cenu a tým svoju ponuku aktualizuje na dalších 30 dní, respektíve staršie inzeráty aj tak málokto pozerá, lebo ich automaticky pokladá za neaktuálne. Pokial to teda nie je rozpredaj auta na diely

11.10.2013 20:07

Re: Pripomienky ku www stránke

Reakcia na príspevok od používateľa lukyto85:

11.10.2013 14:51

Super napad a mozno este pridat moznost komentara .

Alebo moznost priamo pridat foto ci video do hociakej temy.napriklad sa to zide ked premyslam napr nad kupou diskov tak mi moze niekto priamo do temy poslat foto a nemusim prezerat galerie.

13.10.2013 09:36

Re: Pripomienky ku www stránke

to predsa ide ... ked pridáš prispevok po odoslani ti da možnost dole pridat video/obrazok

13.10.2013 10:11

Re: Pripomienky ku www stránke

Sorry moja chyba.to som nevedel.

13.10.2013 10:42

Re: Pripomienky ku www stránke

...este jedna vec, skor otazka: Za akych podmienok a komu sa zobrazuje POPIS fotiek v galerii? Nazov sa zobrazuje pod fotkou, ale popis sa zda byt pristupny len pre vlastnika galerie, aj to len v rezime "Uprava fotiek"... smile Prikladam priklad, co myslim...

?

?

14.10.2013 15:16
555
avatar

Re: Pripomienky ku www stránke

Obrazky smile

Ak ma niekto galeriu s x obrazkami a su roznej velkosti, tak je utrpenie po kazdom resize hladat tlacitko dalej, ktore uz mensie snad nemoze byt. Nedalo by sa spravit aktivnym cely obrazok a kliknutim nan by sa automaticky skocilo na dalsi?

10.02.2014 21:08
Posledné príspevky
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  slavomir92

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3391
Členovia OZ: 27
Autá: 1243
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1858
Príspevky fóra: 26180
Články: 150
Zrazy: 101