Diskusné fórum

členské do OZ

Autor Správy

Re: členské do OZ

pali, dufam ze ti nasa spolocnost vynahradila tu zalohu smile ...a nejaka ta zlava predsa len bola smile

no a pre ostatnych. aktualizovalôa som zoznam clenov OZ. ak nemate zelenu fajku, nesomrite na mna, ale na seba, ze som vas nenasla na vypise z uctusmilesmile

priebezne budem ucet sledovat. Kto ma zaujem sa stat novym clenom, prosim poslite mi najskor prihlasku. vdakasmile

smilesmilesmile

09.02.2015 09:03

Re: členské do OZ

Jasne, vcera mi teta povedala, ze moje meno je na Podjavorniku zname a ze mna tam kazdy pozna. Neprestavam zasnut nad tym, ze ked sa ohradim voci zalohe na pobyt v hoteli, tak som za uplneho curaka ..... Zijeme v cudnej krajine ... Ze by Slovensko ? smile

09.02.2015 09:25

Re: členské do OZ

Áno Pali, síce ďaleko na západe, ale stále Slovensko smile

09.02.2015 11:13

Re: členské do OZ

ahojte vsetci. clenoviasmile.

ospravedlnujem sa ale som leniva kazdemu osobitne pisat interku, ze clenske prislo. tak vam len potichu davam fajkysmilesmile

kto nedostal, musi bud zaplatit alebo este pockat, az sa to na vypise ukaze.

dakujem za pochopenie, majte sasmilesmilesmilesmile

smile

24.02.2015 14:41

Re: členské do OZ

Čaute všetci,

Aj v tomto krásnom novom roku budem opäť dávať fajky smile...zase ja smile Prosím preto, každý kto chce využívať benefity člena OZ ( či už na zrazoch, u partnerov OZ, alebo tu na webe mať napr. Neobmedzený počet inzerátov a pod.) aby vo vlastnom záujme uhradil členské na účet podľa pokynov z mailu.

1.2. Budem aktualizovať zaplatene členské. Koho úhrada nebude na účte, fajka bude zrušená.

Dakujem za pochopenie smilesmilesmile

25.01.2016 13:12

Re: členské do OZ

Zdravím všetkých,

Nakoľko som lenivá každému písať interku smile, každý kto uhradil členské má zelenú fajku a tým môže využívať výhody členstva.

Dnes rusim fajky tým, čo členské neuhradili, tak sa na mňa prosím nehnevajte smilesmile

smilesmilesmile

01.02.2016 09:48

Re: členské do OZ

Aktualizovala som dnes fajkami clenstvo v klube. Prosim, tych , co platili v hotovosti priamo na zraze, skontrolujte si ci som na vas nezabudla a je pri vasom profile fajocka zelena. V pripade reklamacii, mi piste interkusmile

Platby prichadzajuce na ucet budem priebezne sledovat. Verim, ze mate zaujem nadalej byt clenmi OZ.

08.02.2016 00:52

Re: členské do OZ

Dakujem, dakujem, dakujem...v mene celeho obcianskeho zdruzenia. Na lavej strane v Statistikach svieti cislo 93 - clenovia OZ. Ano, tolki tento rok zaplatili /zatial/ clenske.

Ak nahodou niekto zaplatil a nema zelenu fajku pri mene, dajte mi vediet /moze sa stat, som len clovek/smile

drabkasmile

04.11.2016 19:57

Re: členské do OZ

Ešte raz všetko len to najlepšie v novom roku, rodina smile

Niektorí by už radi platili členský príspevok, čo ma teší :), ale prosím ešte vydržte na mail ktorý budeme posielať budúci týždeň. Potrebujeme doladiť ešte niektoré veci, aby som v tom potom nemala chaos.

Opäť sa spolu s členským bude dať naraz zaplatiť aj zrazovne na zimný zraz a tiež musíme dohodnúť čo s rodinným členským o ktorom sme vraveli na valnej

Dakujem za pochopenie. smile

05.01.2017 21:36

Re: členské do OZ

POzdravujem z tej duse vsetkychsmilesmile

dakujem vsetkym co doteraz poslali clensky prispevok, ci uz rodinny alebo riadny, ze mi pekne dodrzujete symbolysmile

zajtra mazem fajky smile a zaroven davam druhesmile

31.01.2017 21:33
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100