Valné zhromaždenie OZ SSK (pokec, Mikuláš, pifko, voľby a tak)

Donovaly

Dátum Organizátor Koordinátor Miesto
Od: 22.11.2019
Do: 24.11.2019
OZ SSK
avatar DonCarnage Slovensko
Donovaly
Počet ľudí: 42 Počet vozidiel: 15

Ako vždy, rok preletel veľmi rýchlo, tak prišiel čas sa opäť stretnúť. Tak, ako každý rok, tak aj tento je touto príležitosťou Valné zhromaždenie OZ SSK. Za posledný rok sa toho udialo celkom dosť, tak si zhrnieme čo sa podarilo, čo nie a aké sú plány ďalej. Tým, že vedeniu OZ končí volebné obdobie, bude táto Valná hromada o to dôležitejšia, pretože bude VOLEBNÁ. Legislatíva je neúprosná, preto jedným z bodov programu bude voľba nového predsedníctva, pokladníka a členov revíznej komisie. Preto, ak by ktokoľvek chcel aj osobne pomôcť s napredovaním klubu, práve tu bude na to príležitosť a priestor sa realizovať. Ak ktokoľvek z Vás uvažuje o zapojení sa, napíšte na info@klubsubaru.sk info na akej potícii by ste chceli pomôcť. Uľahčí to chod vecí. Preto v mene Občianskeho združenia Slovenský Subaru klub by som rád pozval všetkých členov OZ SSK, rovnako aj všetkých fanúšikov SUBARU na toto Valné zhromaždenie. Miesto, kde sa stretneme, je Penzión Zornička na Donovaloch. Po viacročnej dobrej skúsenosti, aj tento rok volíme cestu víkendovej akcie, nech to nie je len o 2, či 3 hodinách rozprávania a následného odchodu domov. Hlavným motívom bude NÁŠ KLUB, klubový život, ale aj následné pohodové stretnutie a keďže v tom čase sa už začína zmikulášievať, tak pre najmenších pripravujeme návštevu Mikuláša a s tým spojený program pre deti.

Časový harmonogram Valného zhromaždenia nebude úplne pevne časovo daný. Pôjdeme postupne bod po bode a každému bodu sa budeme venovať podľa potreby.

Čo je dané nemenne, je začiatok v sobotu, 23.11. o 10:00 a obed o 12:30-13:30

Program Valného zhromaždenia - sobota, 23.11.2019:

• 10:00 Začiatok (jednotlivé body a témy ešte doplním)

Program pre deti začne cca. o 18:00. Prosím každého, kto príde s deťmi nahláste ich počet Drabke, kvôli balíčku od Mikuláša. Predsalen je to už starší pán, aby niečo nepoplietol :-)

Zároveň pre tých, čo nebudú na valnej hromade, majú možnosť využiť čas napr. kúpaním - Hotel Šport http://www.parksnow.sk/zima/sluzby-relax-dl.php

Na záver chcem pozvať úplne všetkých subaristov, či už sú, alebo nie sú členmi klubu, aby prišli na toto stretnutie. Chcem aby sme sa rozprávali o vašich podnetoch a nápadoch na zlepšenie a ďalší rozvoj klubu. Dopredu nás posunie hlavne konštruktívna kritika. Veľmi rád spoznám každého diskutujúceho z tohoto webu, ale aj z facebooku. Za týmto účelom sa stretávame len raz do roka a je dobré to využiť.

Vidíme sa na Donovaloch :-)

Braňo Sedilek Predseda OZ SSK

Ubytovanie: Penzión Zornička

Registracia na recepcia@penzionzornicka.sk heslo: subaru zraz.

DonCarnage +2 Outback (2007)
Gregor   Forester (1999)

Teším sa...pingpong turnaj s Far či 😛😛😛😛

b@jo +1 Outback (2014)

Tradične donesieme čarovnú termosku 😉

Palika   Outback (2006)
CIPE   Outback (2012)

Po dlhšom čase v rovnakom drese.

drabka +5 Forester (2011)

Mikuláša sme už informovali, takže určite príde :)aj naše 4 detiská sa už tešia.

danielo +2 Forester (2014)

Malý čert sa už teší ;-) Ak sa v zdraví vrátime z letnej dovolenky tak sa vidíme :-)

Lenka
AndrejXV +1