Klub Subaru Event 5 Docasne zrusene

avatar toudy Slovensko
Orechova Potôň , Dunajska streda
Počet ľudí: 4 Počet vozidiel: 3

Text odkazu sem...Ahojte Máme tu další z radu vynikajucích zrazov Klub Subaru Event 5 Netradične začíname v iný dátum ako ste zvyknutí a v opačnom garde. To znamená, že prvý deň 18.04.2020 od 11:00 sme súčasťou najväčšieho automobilového festivalu na Slovensku, Power Fest 2020 na Slovakia Ringu. Tradičný motoristický event na okruhu Slovakia Ring ponúkajúci celodenný rev motorov, dym spálených pneumatík a ušľachtilú kombináciu ženskej krásy a vyleštených automobilových skvostov. 1.kolo MSR v šprintoch áut a motocyklov, 2.kolo medzinárodného šampionátu Drifting.hu, zraz jedinečných áut a show & shine v paddocku. Samozrejme ako každý rok tak aj tento rok budeme mať voľnú jazdu na šprintérskej trati, kde prebieha šampionát v šprintoch, budete mať jedinečnú šancu sa previezť na tejto trati so svojim Subarom a je jedno či je STI alebo Forester, ide o zábavu a nie o najlepší čas. Treba zažiť tú atmosféru, keď šprintujete na trati a nad vami na tribúne skanduje 5000 fanúšikov. Tak ako na každom Evente, tak aj na tomto budeme súťažiť o najhlučnejší výfuk, o najkrajšie new age Subarko, tak o najkrajšie old Subarko. Tento deň plný zážitkov si ukončíme vyhodnotením súťaží a rozchodom do Hotela alebo domov, aby sme nabrali sily do ďalšieho ešte výnimočnejšieho dňa plného jazdenia. 19.04.2020 sa vidíme v Dunajskej Strede na motokárovej dráhe, kde budeme celý deň drať gumy a jazdiť do kolečka na okruhu ako blázni. Tí, ktorí toto šialené jazdenie už zažili, tak vedia že vôbec nepotrebujete nadupané STI ale zvládne tu jazdiť akékoľvek Subarko s akoukoľvek motorizáciou. Tento okruh je veľmi bezpečný a technický, takže sa nebudete báť tam trošku naložiť svojmu tátošovi. Samozrejme budeme jazdiť aj na čas o nejaké tie vecné ceny. Aby nebol nikto ukrivdený, tak sú spravené kategórie, do ktorích budete zaradení počas eventu. Na záver tohto vyčerpavajúceho dňa si dáme očakávanú tombolu s vynikajúcimi hodnotnými cenami a vyhodnotenie tohto dňa, fotenie, pokec a koniec :) Samozrejme počas oboch dní máme pre vás pripravený pitný režim Kofola a nealko Pivo a v Dunajskej Strede aj pogrilujeme. Nezabudni, že keď prídeš tak mimo týchto perfektných aktivít dostaneš od nás zrazové tričko a nejakú maličkosť. Ďalšie podrobnosti sa dozvieš čoskoro. Subaru zdar :)

CIPE   Outback (2012)
tirpitz +1 BRZ (2013)

Tak toto je kazdy rok bomba.

peopeo   Impreza (2000)

:)