Diskusné fórum

Pipanie - nezapnute pasy a dvere

Autor Správy

Re: PiPaNiE😌

Zdar kamarati! Neviete ako sa da deaktivovat pipanie,hlasenie nezapnuteho pasu a otvorenych dveri? Zere mi to nervy! Na Kia Rio sa to dalo deaktivovat Poradte prosim!

22.06.2014 12:03

Re: PiPaNiE😌

Zapínaj si pás, minimálne ti to ušetrí na pokute a v tom horšom prípade aj život

22.06.2014 12:40

Re: PiPaNiE😌

safety first smile

22.06.2014 18:51

Re: PiPaNiE😌

Ak sa ti taží zapnúť si pás a upozorňovanie na tento fakt ti žerie nervy, tak si do toho auta ani nesadaj a radšej chod MHD, tam sa nemusíš pripútať a môžeš aj stáť. Ako sorry, to, že gramatiku na tomto fóre neovládajú všetci a pri niektorých tvrdkách si pripadám, ako keby som čital diktáty z osobitnej školy som si už pomaly zvykol, ale intelektuálna hodnota takejto otázky s jasným umyslom mi úplne uniká...

22.06.2014 19:27

Re: PiPaNiE😌

Hrubatko ... bud by som zmenil doktora.. alebo prášky na nervy smile Ja sobne si zapínam pás takmer zakaždým, no existuju dovody a celkom racionálne preco niekto chce mat pipanie pod kontrolou...

22.06.2014 19:56

Re: PiPaNiE😌

To Uhnak: Kľudne zmen doktora, kľudne zmen prášky, prípadne len dávkovanie. Tie pásy tam nie sú pre srandu a ako sám píšeš, dávaš si ich takmer zakaždým, z čoho vyplýva, že nie vždy. Áno, tvoja vec, tvoje rozhodnutie, v prípade nehody by som ti dal preplatiť komplet náklady spojené so zranením. Ja si ich dávam vždy, v jednom aute si ich ale dať nemôžem, pretože tam nie sú. Nehnevaj sa, ale nechápem týchto novodobych disidentov, ktorí silou mocou bojujú proti tomu, čo sa musí, alebo by malo... Schválne, napíš mi prosím tie racionálne dôvody, kedy je strašne zdĺhavé sa pripútať a veĺmi potrebné byť nepripútaný, mňa napádajú len tie, ktoré spomína vyhláška... smile

22.06.2014 20:51
WRX
avatar

Re: PiPaNiE😌

jeden moj kamarat to riesil tak ze si zapol pas "poza" sedadlo, ale len dovtedy kym mu nenacuvalo auto v relativne nizkej rychlosti do cesty a potom 2 tyzdne vyzeral ako keby si dal v ringu 10 kol s Voloďom Klitschkom smile nastastie len to

22.06.2014 21:28

Re: PiPaNiE😌

Hrubatko.. zober niekedy Forestra k nam do vinic ci inde mimo cesty kde nevydis (polamané) stlpiky v trave ci jamy po traktore resp vyvalenene kusy betonu a potrebujes sa nahnut xy krat z okna ci vyjst s auta sa presvedcit pesi ako natom je teren .. moje subaru pípa aj ked zastavim a stoji a fest mi to tam lezie na nervy, vytrhol by som to z auta a poskákal potom ale to určite poznáš kedže máš forestra, verim ze si si ho nekupoval len do mesta...

Jo a prosimta ... odpusti si ijektíva a poznámky o autistoch s pod. zybotne emocie vyvolavajuce prispevky , nerád to tu na webe vidím.

22.06.2014 23:31

Re: Pipanie - nezapnute pasy a dvere

opravil som nazov temy, aby davala zmysel... a ten stvorcek neviem ako si tam dostalsmile

23.06.2014 07:40

Re: Pipanie - nezapnute pasy a dvere

Reakcia na príspevok od používateľa Uhnak:

22.06.2014 23:31

Hrubatko.. zober niekedy Forestra k nam do vinic ci inde mimo cesty kde nevydis (polamané) stlpiky v trave ci jamy po traktore resp vyvalenene kusy betonu a potrebujes sa nahnut xy krat z okna ci vyjst s auta sa presvedcit pesi ako natom je teren .. moje subaru pípa aj ked zastavim a stoji a fest mi to tam lezie na nervy, vytrhol by som to z auta a poskákal potom ale to určite poznáš kedže máš forestra, verim ze si si ho nekupoval len do mesta...

Jo a prosimta ... odpusti si ijektíva a poznámky o autistoch s pod. zybotne emocie vyvolavajuce prispevky , nerád to tu na webe vidím.

Myslel som, že fórum je od toho, aby sa na ňom prezentovali názory a ak je pre teba neprijateľný či odlišný názor braný ako invektív druhej strany, s tým nič nespravím. Nemám pocit, že by som niekoho konkrétneho napadol či urazil. Autistov som nespomínal a zvyšku tvojej poslednej vety nerozumiem.

23.06.2014 09:13
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101