Diskusné fórum

Autopoťahy

Autor Správy

Re: Autopoťahy

Všimla som si debatu na tému autopoťahy. Pred 2 rokmi som si ich dala cez internet robiť tu AUTOPOTAHY veľká ochota, prišli mi na dobierku asi do 5 dní, ale nepasovali úplne presne, lebo nemali šablónu na môj typ auta(impreza r.2001). takže keď som mala cestu do Brna, dohodla som si s nimi termín, poťahy vzali späť, celé auto pomerali, dala som si so sesternicou v miestnej pizzerke pizzu a nestačili sme dojesť už mi volali, že to máme hotové smile Panie, čo to šili, boli naozaj ústretové, lebo som prišla aj po ich oficiálnej pracovnej dobe a nemali problém sa mi venovať smile. Jediná nevýhoda j že mi nenapadlo poslať si vzorky látok a iba som si výber "tipla" cez internet. Látka čo som vybrala síce je kvalitná, ale keďže furt chodím v goratexových športových gatiach a na boku mám suchý zips, tak som si neuvedomila, že potrebujem látku viac odolnú smile, tak je na mieste vodiča trochu "rozstrapkaná". ale na iných sedadlách sú ako nové. Sú s logom subaru a cena bola asi teraz na eura, cca 120eur. Podobná firma je vraj aj niekde v Rimavskej Sobote, či Lučenci... Myslím, že najlepšie je si dohodnúť termín prísť tam osobne, nechať si auto poriadne pomerať, vybrať látku a počkať cca 2hodinky a spokojnosť bude 100%ná smile

07.03.2010 10:29

Re: Autopoťahy

Zdravim.

Kedze som tu temu zacal ja pridam odkaz na tu firmu. http://www.ak-autopotahy.sk/ Vzdy sme brali material "Teflon" ktory zatial vyzera bez opotrebenia. Odporucam ako pisala Drabka vyziadat si katalog materialov aby ste si v klude vybrali ako vzor tak material.

07.03.2010 12:45

Re: Autopotahy MAD -forester

Ahoj kluci,pokud ňekdo schanite,doporucuji firmu od Vas www.autopotahy.sk Perfketne sedi a jsou delane primo pro vase sedacky. Hodil sem sveho forestra my 2007 do cerne kuze + cerne perfo na operadlech a sedadlech a jsou super. Kupoval sem je pres clovicka ktery je prodava levneji nez primo MAD. Pokud by jste nekdo mel zajem,predam kontakt. Fotky mam zde.. http://seatik.rajce.idnes.cz/interier_2011/ cena meho provedeni byla kolem 6000.- bez dph v korunach ceskych. Montaz mi trvala 3 hodiny,vyrobce dodava s potahama primo cd s montazi pro vas vuz. Opravdu po dlouhe dobe sem narazil na super firmu a mam z potahu radost. Pokud napisete Mad,posilaji na Vase prani vzorky materialu + velky barevny katalog. Snad to nekomu pomuze. Vaseksmile

10.02.2011 21:59

Re: Autopotahy MAD -forester

jeee, dikeska za skusenost, ja som davnejsie spekuloval o tom, ze do festera by som si hodil takuto kozku, len som to nedotiahol .. teraz sa mi to obnovilo a tvoje afticko vyzera super smile takze akonahle sa dostanem k nejakym volnym peniazom, tak to budem riesit smilesmilesmile

oprava: hmm, tak som kukol modely a forester je az od rocnika 2002 smile

10.02.2011 22:53

Re: Autopotahy MAD -forester

Pokud Te nemaji v seznamu,musis jit na jejich zamereni.Takze asi to potrva krapanek dele,to mi mrzi.

11.02.2011 00:07

Re: Autopotahy MAD -forester

Seatik, a vykurovanie sedačiek nie je citelne obmedzene, alebo zjemnené koženými poťahmi? Predpokladám, že tieto sú natiahnuté na origoš potahoch.

11.02.2011 07:21

Re: Autopotahy MAD -forester

Cafte. Môžem len potvrdiť, že MAD poťahy naozaj stoja za tie prachy. Spracovanie aj materiály sú super a sedia akoby to ani neboli poťahy, ale priamo materiál sedadiel.

11.02.2011 07:29

Re: Autopotahy MAD -forester

Vse je beze zmen,sedi se jako v puvodnich,nic neni zmenene vcetne bocniho vedeni sedadel.

11.02.2011 09:35

Re: Autopoťahy

Presunul som novsie prispevky do tejto temy, nech su vsetky pokope smile

11.02.2011 09:49

Re: Autopoťahy

Jasne ze MAD potahy su kvalitne vsak ich siju v Rim. Sobote a konkretne moja suseda he he Ja sice potahy v aute nemusim no mam s MADu subaru vankusik a ten je ako ukazkovy a material fakt kvalitny. Uz mu len chyba logo subaruklubu

11.02.2011 10:27
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101