Diskusné fórum

BT audio

Autor Správy

Re: BT audio

cauko, vedel by mi niekdo poradit ako mozem importovat kontakty z telefonu do tohto radia? ked to robim nejak podla intuicie a dam pridat kontakty z telefonu cez menu, tak mi vzdy padne bt pripojenie a iba tam pise "transfer" ale to je tak vsetko. dik :)

http://www.klubsubaru.sk/galeria/1658/

30.09.2014 16:37

Re: BT audio

Obávam sa, že sa ti to nepodarí. Keď som sa o toto isté pokúšal, zistil som, že vždy, keď má synchronizovať, padne BT pripojenie, a po prerušení synchronizácie sa obnoví. Pýtal som sa na to u predajcu, a dostal som info, že žiaľ o tomto vedia, ale nedá sa s tým (údajne) nič robiť. Sú to už 2 roky, tak možno na niečo prišli, možno sa dá urobiť FW upgrade, netuším, ale tak či tak som to rádio menil, aj z iných dôvodov.

01.10.2014 09:09

Re: BT audio

Reakcia na príspevok od používateľa susedK:

30.09.2014 16:37

cauko, vedel by mi niekdo poradit ako mozem importovat kontakty z telefonu do tohto radia? ked to robim nejak podla intuicie a dam pridat kontakty z telefonu cez menu, tak mi vzdy padne bt pripojenie a iba tam pise "transfer" ale to je tak vsetko. dik :)

http://www.klubsubaru.sk/galeria/1658/

Dá sa len kontakt po kontakte, aspoň teda na mojom Forester - i 2014. To rádio nepodporuje PBAP profil, žiaľ. Takže to neporiesi ani upgrade... Poškuľujem po Pioneer Nex ktoré majú už podporu pre Android Auto.

24.03.2015 18:17

Re: BT audio

ako pise danielo, je to prehraty boj. neda sa s tym nic spravit. ja som tiez ako imbecil daval do auta meno po mene...no nevadi, budem ho tak ci onak menit. dubnicke TSS robi paradnu vec pre festera,takze idem do toho. TSS multimedia

24.03.2015 20:01

Re: BT audio

A už to radio niekto reálne vyskúšal, lebo ja by som nemal dobrý pocit z niečoho UNI čo sa predáva cez Aliexpress - Waywell Subaru forester 2013 2014 dvd player

V linku od Brana je výrobca Road Rover, z môjho je to Waywell a ked bude človek chcieť tak nájde dalších 5 značiek. Len či to nie je taká polo-nefunkčná hračka, ktorú človek za týžden hodí od jedu do smetiaka. Ak to "fičí" tak ako Androidové telefony tak s pánom bohom

Za dalšie ked už kúpiť niečo čínske, tak strašne nerád takéto veci kupujem cez slovenských priekupníkov, ked to neberú priamo z číny tak to berú cez poliakov, len čo sa na človeku nabalia. Pri tej cene by som sa radšej obzrel po niečom čo má aj nejakú reálnu záruku

24.03.2015 20:31

Re: BT audio

ja som to videl nazivo, ale neviem povedat, ci to fici bez problemov. to by som koniec koncov nevedel povedat ani o podobnom clarione ci pioneer. <br> ja opatovne s tebou nezdielam nazor, ze ak to funguje ako android, tak... kua ja neviem,ake telefeny pouzivas ty - mozno nosis vo vrecku nejaku utajenu rusku vojensku aplikaciu s vysuvnou antenov v slipoch smile ja za par rokov co pouzivam mobilne telefeny/zariadenia mozem s cistym svedomim povedat, ze nikdy som nebol spokojnejsi ako teraz s androidom. jedine co ma serie je vydrz baterie,to ale snad v aute nebude problem. <br> autoradio s androidom - pre mna super. ale su ti aj ine alternativy, clarion robi aftermarket pre subaru uz par rokov.<br> PS zaruka. ved prave preto to nebudem kupovat cez ebay,ci neviem koho. prave preto sem davam standartneho dovozcu,ktory je mozno drahsi, ale v cene poskytuje aj standartny servis prisluchajuci EU pravidlam.

24.03.2015 20:40

Re: BT audio

Android je ppc vec, ale funguje ako funguje. Skrátka telefon ti fičí dva týždne bez problémov a jeden den mu prepína, ideš dvihnúť hovor - potiahneš a nič sa nedeje. Inokedy sa ti neaktivuje budík. Niekedy zasa zamrzne. Trebárs súčasná Xperia L sa z ničoho nič vybíjala 13% za hodinu a to sa telefonu človek ani nedotkol. Potom zistíš že to spôsobuje nejaká služba "Data dormancy" ktorú musíš vypnúť, ale to musíš telefon rootnuť a podobné disciplíny. Trebárs po 2 hodinách mi začne padať navigácia...

Kamoš čo sa totálne šprtá do počítačov mi vravel že Android funguje asi ako virtual PC na MAC a preto tie patalie, to čo na jednom fone beží, to na inom robí patálie

Údajne od Androidu verzie 5 by mali byť aplikácie stavané presne na hardware mobilu, čiže aplikácia určená pre Sony nepôjde nainštalovať do Samsungu a opačne

Čoho by som sa bál u toho autorádia je poddimenzovaný hardware, nedostatok pamäte, lebo Android ju zahltí nezmyslami, ktoré ani nepoužívaš. Nekúpil by som skôr ako by som nevidel fungovanie v reále na vlastné oči

24.03.2015 21:39

Re: BT audio

problemy s androidom resp. problemy s autom, TV, rurou na pecenie, hodinkami atd. atd. jednoducho problem s uzivanim takchto tovarov su na 99,9% sposobene nedostatocnou inteligenciou uzivatela. a nemyslim to ako urazku, jednoducho podaktori ludia mentalne nedospeli na poziciu uzivatela auta ci mobilneho telefonu. inak sa neda vysvetlit fakt, ze niektori jedinci jednoducho nechapu, ze prvotnym ucelom mobilneho telefonu je telefonovanie/komunikacia a nie sledovanie filmov. to iste plati aj pri automobiloch atd. atd. <br> ta ostavajuca desatina problemov su samozrejme realne problemy s nekvalitou. trosku som to percento nadsadil, ale to len pre lahsie vysvetlenie. <br> cize ano, tie autoradia mozu mat problem s hardware - osobne si ale myslim, ze ked tam uzivatel nebude instalovat 500 roznych aplikacii, ale bude to "autoradio" primarne pouzivat na to, na co je stavane, tak nebude mat problem. vsetko su to samozrejme tazke dohady, pockame si na nejakeho nestastnika, ktory to otestuje na vlastnej kozi smile ja nim ale nechcem byt smile

25.03.2015 08:35

Re: BT audio

Preto nemam rad predinstalovane aplikacie.Minule bol u mna zakaznik ze mu neide cez USB pripojit Galaxy S4 na Nejaky z drahy Pioneer. Vybral som svoj OPPO Find 5 s cyanogenmod a bez problemov na prvy raz spostilo hudbu. Ked sme pri radiach tak Poineer ma tzv. apps radio ktore dokaze na displeji zdielat displej telefonu ci uz ios alebo android,kde sa potom ovlada telefon cez displej radia.

25.03.2015 09:07

Re: BT audio

Tak ja telefon nepoužívam takmer na nič iné ako telefonovanie, nejaká SMS, trocha internetu a to je všetko, nemám Facebook, nemám ani počasie, nemám tam žiadne blbosti a predsa mu sem tam prepne.

Späť k rádiam, tieto multimedialne rádia tu už nejaký piatok sú, sice boli bez Androida, ale navigácia tam vtedy fičala na WinCE. A ked si spomeniem tak žiadna hitparáda sa vtedy nekonala, často akurát sklamanie z kvality tunera, zvuku, sem tam úplne zdochlo. Bol toho plný Bazoš a to je len novšia evolúcia s Androidom.

Čo sa záruky týka, tak ano máš pravdu že predajca musí dodržať obchodný zákonník, ale to je to isté ako si kúpiť v Tescu tablet za 70€ ktorý aj tak funguje, kludne ho človek môže zaniesť na reklamáciu a ked ho vrátia tak sa nič nezmenilo, napíšu že nahrali nový firmware a to je všetko. Dáš reklamovať druhý krát, odpoved tá istá + závada sa neprejavila....

Ludia tu žundrú na kvalitu audio systému, menia repráky za kvalitnejšie, ale toto si myslím že by bol krok späť. Na druhú stranu objednávka cez internet sa dá vrátiť bez udania dôvodu do tuším 7 dní

25.03.2015 17:29
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100