Diskusné fórum

mp3 v subaru

Autor Správy

Re: mp3 v subaru

Možno ste rešili alebo riešite ako dostať svoju obľúbenú hudbu do svojho stavaného subaru rádia . Týka sa to hlavne legacy a outbacka kde je rádio s klímou v jednom kuse bez možnosti lacnej výmeny za iné jedno alebo dvoj din rádio. Ja som už dlho hľadal nejaké riešenie a už som chcel aj rozpitvať to moje pôvodné ale nakoniec som od toho opustil keďže je to dosť riskantná operácia z možnosťou poškodenia rádia a tým pádom aj ovládania klímy.

A nakoniec som našiel riešenie ktoré nielen že ponúka možnosť prehrávania hudby cez usb ale má aj možnosť handsfree sady pomocou bluetooth ( čiže telefonovania ) a aby toho nebolo málo, dokážem priamo prehrávať hudbu z môjho mobilu (Samsungu S4 - android ) jediné podmienka je aby malo rádio vstup na cd menič. Zatiaľ mám otestované vlastné rádio Kenwood GX-201LH ( Outback 2004 ) a podporované rádia výrobcom sú Kenwood GX-201LH, GX-201LE, GX-204LH, GX-806EF2

Celé sa to jednoducho spáruje s mobilom a prehrávate si hudbu akú chcete. Najlepšie je na tom že ak má mobil podporu hlasových príkazov viete to všetko ovládať hlasom ( mám to odskúšané) Hovor som skúšal aj s jedným starším samsungom bez androidu ( Samsung S5230 ) a fungoval a taktiež hudba priamo nahratá v ňom sa cez stavaný player dala prehrať na repro v aute. Podľa mňa ak sa spáruje zariadenie s mobilom tak to musí ísť na hocijakom mobile ( hovor a hudba ) kedže automaticky sa zvuk presmeruje na bluetooth.

Ovládanie mp3 s usb klúča alebo sd karty je možné pomocou rádia.Podporuje možnosť priečinkov ( adresárov ) a pamätá si to pozíciu kde ukončil prehrávanie ak trebárs vypnete rádio alebo motor. Priamo cez rádio som dokázal prehrávajúcu hudbu z mobilu iba prepnúť na ďalšiu pieseň alebo späť ( čo však nevidím ako problém keďže si človek dá aplikáciu akú chce a ovláda to priamo cez mobil a hlavne môže využiť ekvalizér ktorý ponúka aplikácia ) Plus ešte má podporu aj pre Iphon a Ipod - to som zatiaľ nevyskúšal kedže nemám nič také po ruke ( ale určite skúsim ak bude možnosť )

mám ešte jeden odľahčený model zariadenia s usb a bluetooth ( bez podpory sd karty a Iphonu/Ipodu )ale bohužial moje rádio mi ho nechce zožrať a ako som sa dozvedel až neskor od výrobcu ,tak tento model nevie komunikovať z mojim typom rádia.

Tu by som chcel nejakého subaristu poprosiť z okolia SNV, Popradu,Levoče,Kežmarku ktorý má rádio z modelovým označením Kenwood GX-201LE, GX-204LH, GX-806EF2 na test funkčnosti tohoto modelu. ( po dohode dôjdem kde bude treba , viac cez ss)

Zámerne ešte neudávam o aké zariadenie ide kedže sú to zatial len testovacie kusy a nerád by som niekoho namotával na niečo čo nefunguje.

PS - neskutočne som bol milo prekvapený ako z kvalitnou mp3 to rádio dokáže zahrať aj na tých smiešnich repráčikoch ktoré sú fabrické . ( už sa teším na výmenu za Magnaty ktoré mám z bývalého auta ... kde sú tie časy keď som mal dva zosíky v kufri a 600W sub. Hertz ... asi starnem a dostávam rozum či ? smile

06.07.2015 18:02

Re: mp3 v subaru

vyskúšal som pred chvíľou dva staré Nokie či sa dokážu spárovať a podarilo sa . Hovor a prehrávanie hudby cez bluetooth bez problémov ( Nokia 6120c a Nokia 5800) smile Cez rádio je možnosť posúvať skladby.

Taktiež som skúsil prehrávanie hudby priamo cez youtube ( pripojený cez wifi na Samsungu S4 ) a úspešne .

06.07.2015 20:32

Re: mp3 v subaru

Tak som sa konečne dokopal dať to na web. Moc skúseností z úložiskami nemám tak som to dal na prvý free, ak máte lepšie miesta tak môžte odporučiť

Tak a tu sú videá

http://uloz.to/x1a7ppVb/s...rade-presentation-1-0-mp4

a

http://uloz.to/xJjXZZb5/s...rade-presentation-1-1-mp4

Ak niečo chcete vedieť , tak sa pýtajte alebo napíšte priamo do komentáru pri videách. Ako som písal viem to zaobstarať nové, ale viac cez súkromnú správu ak by bol záujem.

PS: Hudba hraj! smile

Video je potrebné si stiahnuť do pc , klikajte na " Stáhnout s omezením " a zadajte vygenerovaný kód ( nieje to moc praktické , viem, budem na tom pracovať )

13.04.2016 19:17

Re: mp3 v subaru

Vyzerá to dobre kde sa to dá kúpiť?

13.04.2016 20:27

Re: mp3 v subaru

13.04.2016 22:06

Re: mp3 v subaru

Reakcia na príspevok od používateľa Thomas111:

13.04.2016 20:27

Vyzerá to dobre kde sa to dá kúpiť?

viem ti to zabezpečiť ,ak by bol záujem

14.04.2016 20:19

Re: mp3 v subaru

ale nějak náhle jsi se odmlčel

21.04.2016 20:40

Re: mp3 v subaru

pre karcha : čo tým myslíš ?

21.04.2016 20:49

Re: mp3 v subaru

myslím tím že kdybys rovnou řekl že na tom chceš vydělávat tak stačilo napsat kolik a za minutu bys je měl na účtě.Klidně bys pak mohl poslat ps s odkazem.

21.04.2016 22:23

Re: mp3 v subaru

Tu nie sme na trhovisku a každému kto sa spýtal,ako aj tebe som napísal čo to obnáša.Máme slobodnú vôľu a rozhodujeme každý za seba,tak nevidím teda dôvod prečo takto reaguješ.

21.04.2016 23:56
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101