Diskusné fórum

Implantácia bŕzd

Autor Správy

Implantácia bŕzd

Ahojte priatelia chcel by Vás poprosiť o radu resp. skúsenosť. Už dlhší čas sa pohrávam s myšlienkou namontovať na môj outback brzdy s STi-čka. Neviem či tu niekto má s tým skúsenosti či je to vôbec možné? Vopred ďakujem za Vaše odpovede. JuroK

21.03.2010 19:13

Re: Implantácia bŕzd

Juro caf. No, ja ti mozem odpovedat len velmi velmi vseobecne. urcite sa to da smile ale popravde povedane, este som nevidel "nove" legacy/outback s STI brzdami . videl som forestera, videl som imprezu (co je samozrejme normalne) ,ale legacy som nevidel. ale urcite je jasne, ze ak zozenies STI brzdy,tak budes musiet podstupit vyrazny zasah do nastavenia strmenov atd. kedze uchytenie je uplne ine. teda predpokladam,ze by si tam rad dal strmene s impreza STI?!

ale na druhej strane by som sa pozastavil nad samotnym vyznamom vymeny brzdovej sustavy. podla mna, legacy brzdi vyborne. teda ja nemam s brzdami na legacy ziaden problem (A to este k tomu brzdim aj automaticku prevodovku!) . osobne si myslim,ze je to trochu zbytocna investicia . ale to je len a len moj nazor . smile

ak chces vyssi brzdny vykon, pouzi ine dosky v kombinacii s novymi diskami (velmi odporucana kombinacia zimmermann a ferodo) . ty mas nove brzdice, instalaciou novych dosiek/diskov nic nepokazis. a je to lepsie ako tam montovat jazdene strmene.

22.03.2010 12:50

Re: Implantácia bŕzd

Juro, ja by som ti odporucil (aj ked nemam s tym zatial ziadnu skusenost, skus im napisat e-mail) vymenit komplet kotuce s dostickami od firmy prodrive http://www.prodrive.com/products_level2.html?id=88&p=12

22.03.2010 13:11

Re: Implantácia bŕzd

ak chce ja ti zozeniem kotuce aj dosky za slusne ceny a dobry ucinok dosky si mozes vybrat ake chces mintex EBC brano ma v niecom pravdu je to trochu zbitocne davat tam brzdy z sti jednak su dost drahe druhak kotuce a dosky niesu lacne zalezitost pri dalsej vymene

22.03.2010 14:16

Re: Implantácia bŕzd

Ďakujem za Vaše názory. Máte pravdu s tým, že je to viac menej zbytočné (v mojom prípade skôr viac efektné ako nevyhnutne potrebné smile budem vážne uvažovať nad kvalitnejším obložením, kotúčmi a aj pancierovými hadičkami. Juro

22.03.2010 14:31
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100