Diskusné fórum

členské preukazy

Autor Správy

Re: členské preukazy

Členovia! Je takmer pravidelnosťou že keď sa niekto stane členom OZ pýta sa kedy bude mať preukaz. Keď ich dáme po určitom počte členov urobiť, zrazu nie je toho kto by sa k nemu hlásil smile Neposielam ich poštou, lebo vždy naivne verím že sa stretneme osobne a odovzdám z rúčky do ruky :) Mám doma peknú kôpku... Preto vás prosím, tí čo prídete na valnu hromadu, ohlaste sa u mňa nech ich odovzdám. Zvyšok čo nemôže prísť, môžem vám ho po niekom poslať... Príp. Sa mi ozvite aby sme to doriesili :) Henrich, DiviakWRX, housemann19,s.cruiser, vlaadimir, skmerti, GYURI WRX STI2008, KARNY. Bajo, morten, mstelo, Mirfos, NikinaBA, olivex, tomi28.

smile

15.11.2015 18:50

Re: členské preukazy

Caute vsetci, najma vsak novi clenovia, ktori este nemaju preukaz OZ. Na mail Vam prisla vyzva aby ste poslali foto auta, ktore chcete na preukaze mat. Ak neposlete, budete tam mat modru imprezu/ako aj ja smile/.

Nove clenske preukazy chceme odovzdavat na valnej hromade, 26.11.2016 na Donovaloch. Bolo by fajn aby Vas tam prislo co najviac a nemusela som ich zas posielat postousmile

tak sa registrujte na Donovaly

24.10.2016 08:17

Re: členské preukazy

Noví clenovia roku 2016, ktorí neprisli na valnu na Donovaly, maju clenske preukazy u mna.

Rozposlem Vam ich postou az ked budu hotove klubove bundy, aby som nemala dvojitu robotu.smile

Ti, co ste sa stali clenmi az na valnej, sa preukazy budu davat robit uz len zaciatkom budúceho roka. Budem Vas informovat. Zatial si nachystajte foto svojho/alebo oblubeneho auta na preukaz smile Instrukcie Vam pridu mailom.

Za pochopenie a strpenie dakujemsmilesmile

27.11.2016 22:32

Re: členské preukazy

Posledny clen ktory ma clensky preukaz je cislo 183. Buduci tyzden vsetkym clenom s vyssim clenskym cislom pride mail, aby poslali foto aku chcu mat na clenskom preukaze. Prosim skuste si premysliet, pripadne nafotit to co chcete mat na svojom preukaze. Bude tam potom termin na zaslanie max.tyzden. Preukazy sa budu nasledne rozdavat na valnej hromade, ktora bude v novembrismilesmile

10.09.2019 09:00

Re: členské preukazy

Reakcia na príspevok od používateľa drabka:

10.09.2019 09:00

Posledny clen ktory ma clensky preukaz je cislo 183. Buduci tyzden vsetkym clenom s vyssim clenskym cislom pride mail, aby poslali foto aku chcu mat na clenskom preukaze. Prosim skuste si premysliet, pripadne nafotit to co chcete mat na svojom preukaze. Bude tam potom termin na zaslanie max.tyzden. Preukazy sa budu nasledne rozdavat na valnej hromade, ktora bude v novembrismilesmile

Zdravim vas som tu novy a tiez by som chcel člensky preukaz a na valne na Donovali by som prišiel a chcem vediet kolko stoji členske a ci treba aj niečo platit.Dakujem za odpoved.Odpoved poprosim bud na t.č:0910556223 alebo na email:karacsonyrastislav@atlas.sk

14.10.2019 21:51
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100