Diskusné fórum

Návrh dizajnu klubového Subaru trička

Autor Správy

Re: Návrh dizajnu klubového Subaru trička

A keby boli tričká v inej farbe ako modrá? Mohol by tým pádom ostať rovnaký dizajn, či? Biele, alebo žlté? 😁

16.12.2015 21:15

Re: Návrh dizajnu klubového Subaru trička

Vazeni Subaristi... Som sa nejaku dobu zdrahal prispiet,, nakolko som designerska troska... Ale aspon napisem par riadkov slovne...

Mam doma nasu bundu...BTW nosim hrdo a pri tom nie raz kolegovia hykaju...

Posledne tricka boli (hadam ma neubijete) mainstream.... Treba si uvedomit (sorry som petrolhead...nevyliecitelne) o com plejady boli a su... McBurns, McRae, Solberg... Vsetci krotili bestie v Rally blue Metallic... Softshellka je velmi podobna co sa odtiena tyka... Ja som za to, aby sme mali tricka, softshelky, ciapky, loga atd v klasickej RALLY farbe... Kontura Krivana nesmie chybat... Ci na ramene, alebo na chrbte... Nech sa to ale podoba team designu z tych cias... Pirelli, Dunlop, 555, ...hoc co...

Alternativny navrh... Na IAA som si zakupil ciapku a mikinu teamu z 24h Nürburgring... Ta sedomodra je bomba a decentna...

16.12.2015 21:27

Re: Návrh dizajnu klubového Subaru trička

Oprava: Richard Burns...

BTW: Mohli by sme si ucit nasich majstov sveta nejakm nenapadnm symbolom... Trebars iba mala potlac "CRP" hoc kde....

16.12.2015 21:51

Re: Návrh dizajnu klubového Subaru trička

Ja by som dopredu pridal nejaky trefny slogan a logo a vzadu to logo s tym Krivanom je OK smile

17.12.2015 09:10

Re: Návrh dizajnu klubového Subaru trička

Ahojte, suhlasim s Taurim, tricka by mali byt v klasickej Subaru rallye farbe (neviem, ci sa ich vyroba dokaze trafit do takej farby). Mozu byt aj ine farby, ale aspon jedna by mala zostat tradicna "Subaru". Logo Subaru nemoze chybat, taktiez logo klubu. Mozno som v tomto moc konzervativny (aj ked som petrolheadsmile, ale Subaru is Subarusmile

20.12.2015 10:13

Re: Návrh dizajnu klubového Subaru trička

No..dopyt po tričkách síce je, ale dizajnéri si ruky nešli dolámať s návrhmi nových klubovych tričiek smile a tak ostávame pri súčasných tričkách.

04.01.2016 09:23

Re: Návrh dizajnu klubového Subaru trička

Skusim sa v tejto veci obratit na umelecku skolu v Trencine, kde mi chodi dcera. Som za to, aby sa dizajnu venovala nalezita pozornost, nech mame pekny dizajn zas na nejaky cas. Zatial by som navrhoval vyuzit aktualny, voci ktoremu nemam vyhrady.

04.01.2016 09:26
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101