Diskusné fórum

svieti kontrolka motora aj stabilizacia a blika kontrolka tempomatu

Autor Správy

Re: svieti kontrolka motora aj stabilizacia a blika kontrolka tempomatu

Ahoj. Ja som spravil na H6 tento rok Chorvátsko kúsok od 10l. Celý čas 140 na budíku, tempomat, klíma na plné vajcia, plné auto. Takže cez 11 na 2,5-ke mi príde dosť.

25.08.2016 20:50

Re: svieti kontrolka motora aj stabilizacia a blika kontrolka tempomatu

no mne sa to zdalo byt tiez dost, pytal som sa nato v MPGas,kde mi robili plyn, povedali, ze to je uplne v pohode spotreba, ze musim ratat tak 20 percent navyse oproti benzinu... tak neviem, kde je pravda (beznin som mal okolo 9 litrov ale nevyjazdil som iba jednu nadrz a potom som uz tam mal LPG)

10.09.2016 00:06

Re: svieti kontrolka motora aj stabilizacia a blika kontrolka tempomatu

Reakcia na príspevok od používateľa Korienok:

25.08.2016 20:50

Ahoj. Ja som spravil na H6 tento rok Chorvátsko kúsok od 10l. Celý čas 140 na budíku, tempomat, klíma na plné vajcia, plné auto. Takže cez 11 na 2,5-ke mi príde dosť.

rozpravame sa o LPG, hej?

10.09.2016 00:07

Re: svieti kontrolka motora aj stabilizacia a blika kontrolka tempomatu

Pardon to som nepochopil, že jazdíš plyn. Nie, ja pálim benzín. Myslim, že keď raz ten motor postavili na konkrétne palivo tak by sa tam malo sypať to čo tam patrí. Napríklad nastaviť na boxer motore vôľu ventilov znamená motor von. To môžem ofakovat a radšej si priplatim za benzín, Navyše kontroly, garáže...

10.09.2016 00:25

Re: svieti kontrolka motora aj stabilizacia a blika kontrolka tempomatu

zdravim vospolok ,aj ja sa teda pochvalim svieti my kontrolka stabilizacie spolu s abs par dni nato som odpalil turbo repas robeny v brne a s chemicky vycistenim pdf filtrom opet poskladane s novymy tesneniamy a novym olejovym filtrom a olejom po dvoch dnoch biely dym z vyfuku a rosvietena kontrolka vypalovania filtra ktora zacala nadruhy den blikat spolu s kontrolkou riadiacej jednotky,navstivil som teda jrt servis ruzomberok po pasivnom prepaleni na 40 precent a vymene vzduchoveho filtra my auto nabralo na vykone avsak po prejdeni cca 30 km zacali opet svietit kontrolky abs a eps po ceste domou my este aj krit zo spodu odpadol na dialnici no parada reku a to idem zo servisu a pred tym my auto stalo tiez dva apol tyzdna v servise no reku nist ale po dvoch dnoch my nezacala kontolka pdf filtra svietit ale hned zacala blikat takze aktivny prepal nehrozil hned na druhy den zasa kotrolka riadiacej jednotky a vykon zasa v riti aj s tempomatom a cakanim kedi my to hodi do nudzoveho rezimu chlopi poradte som uz dost vrrrr

17.09.2016 19:51

Re: svieti kontrolka motora aj stabilizacia a blika kontrolka tempomatu

No mne to dnes spravilo na mojom outbacku 2011 model rok 2012 2.0D po obede sadnem do auta a vysvietene ako vianocny stromcek . Všetko funguje normalne okrem automatickeho rozjazdu do kopca a asi temomatu a mam pocit ze sa rucna automaticky neodbrzdi.

13.11.2017 22:19

Re: svieti kontrolka motora aj stabilizacia a blika kontrolka tempomatu

Tak dnes mi volali že sú to žhaviče tak mi menia žhaviče tak uvidíme či je to všetko ...

30.11.2017 15:29

Re: svieti kontrolka motora aj stabilizacia a blika kontrolka tempomatu

Riešim to isté tu mne povedali že je to EGR, aj podľa chyboveho hlásenia P0409 senzor regulácie spalín to naznačuje EGR. Stalo sa mi to keď som zapadol v záveji snehu. Auto ide v pohode, nejde ESP, tempomat, hillholder. (Poďme to ale riešiť do jedného vlakna aby tu nebol chaos)

30.12.2017 20:15

Re: svieti kontrolka motora aj stabilizacia a blika kontrolka tempomatu

Už som Ti písal neviem či Ti prišiem email , menili mi žhaviče všetky a problém vyriešený ale či to bolo ono sa ja nedozviem v každom prípade pekná pálka cca 650 € oprava ...

16.01.2018 09:43

Re: svieti kontrolka motora aj stabilizacia a blika kontrolka tempomatu

Dnes vyhodilo kontrolku motora a blikal tempomat. Neviem z akeho dovodu. Outback 2.5 benzin.

22.02.2018 08:51
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101