Diskusné fórum

Kotuče

Autor Správy

Re: Kotuče

Skor ci neskor urcite este toto leto budem nuteny vymenit na legu kotuce a tak sa crta otazka co by bolo najzaujimavejsie kvalita/cena nepotrebujem ziadne sportove ale klasicke kotuce cize o kvalite tych co tam boli a este som sa stretol z odlisnostou velkosti kotucov neviete ako by som zistil ktore su premna tie prave??? bez toho aby som okolo toho behal zo sublerov. Nasiel som znacky ako brembo, roadhouse, Nipparts,ate, febi,ferodo, pilenga.

30.03.2010 14:00

Re: Kotuče

Soky najlepsia možnost pomer cena výkon je Zimmerman+Ferodo DS 2000 ... na legu som mal uz 3 brzdy a toto je zatil najlepsie ..predne kotuce mas 276 mm a zadne by si mal mat 265,5 no ja osoben ti to doporucujem premarat hlavne tie zadne niektore rocniky mali aj ine brzdy a priemery ...teda aspon 2,5 ky sedany ... ut tvojho 2,0kombi budu na 99% tieto rozmery ... nam www.mjauto.cz najdes ceny aj výkresy tvojich kotucov

30.03.2010 14:56

Re: Kotuče

no pomerat si to asi budes musiet alebo aspon napisat model rok vykon ..... ale aj tak je lepsie vediet co tam mas

30.03.2010 14:57

Re: Kotuče

Rok 99 vykon 92kw kombi. este by ma zaujimalo co by ste povedali na kotuce Nipparts predsalen to marekove odporucanie je trosicku finnacne narocnejsie aj o triedu vyssie ako ja potrebujem. A este by ma zaujimalo ake kotuce davalo subaru od vyroby vydrzali celkom dost tak mozno aj to by bola volba

30.03.2010 16:24

Re: Kotuče

soky , zase ten zimmermann nie je az taky drahy - skor by som povedal,ze je to relativne standartna cena aftermarket vyrobku. over si cenu najpr smile

myslis si,ze este budes schopny kupit OEM kotuce na tvoje auto? si neskutocny optimista - najma ak si myslis ze OEM kotuce budu lacnejsie ako aftermarket smile jedine ze by si si ich "pozical" s obchodu smile

30.03.2010 16:46

Re: Kotuče

Brano cenu viem je 153 eciek za par zimmermanov a 82eciek za par nippartsov aby sme sa chapali nepotrebujem ziadne sportove vrtane brzdy samozrejme je to velke plus ale v penazenke minus ak su tie nippartsi az take zle tak nedbam ale ak sa vyrovnaju originalu tak by mi to rozhodne stacilo.

A oem kotuce som myslel ci prenich nahodou neroby bremo alebo niekto iny Napr take brembo kostuje 144 euri

30.03.2010 17:17
555
avatar

Re: Kotuče

Musim drzat svoj styl antiferodistu aj na novom fore, tak dodavam: smile DS2000 je slusne oblozenie na zadne brzdy lahkeho auta, kde nepotrebujes, aby brzdilo. V mojich ociach ma uzasnu charakteristiku, za studena sa chova ako zavodna doska a nebrzdi a za tepla ako seriova a opat nebrzdi, no aspon sa neposkodi smile. Zo srandy som ich maj na snehu pocas tejto sezony a tam sa dali. Tym, ze zaber, resp nastup maju velmi mdly, neblokovali sa mi kola tak lahko /ABS som predal pred 3r a furt sa ucim zit bez neho/. DS2500 mam bohuzial teraz /nedal som si povedat/ to je na prvu brzdu dlhsie, ale aspon zaber ma podobny seriovej doske a ked sa zahreje, tak sa uz da povazovat za slusnu dosku. Celkom sa daju aj za mokra. DS3000 su jedine poriadne, ale pises, ze take nechces a je pomerne hlucne za studena. Sintre si tiez nevyber, tie sice vedia mat stalu charakteristiku od 50 do 1000°C, no su hlucne a stale si drzia pomer 1 sada dosiek odrovna 2 az 3 sady kotucov. Velmi fajn su modre Pagid 4-2, no tie sa daju kupit asi najblizsie u Jansena a nie su lacne. Kotuce by som hladal CTF tu: http://www.tuningklub.sk/forum/predam/forum70086-search.html sa niekto hrdi chutou ich zohnat.

30.03.2010 17:42

Re: Kotuče

mozem ti ponuknut kotuce od CRN drazkovane s doskymi mintex alebo pagid podla toho ako sa podari cena za komplet set predok zadok a vsetky dosky 340 eur kotuce jazdia chalani na wrx gt.... a nieje ziadny problem ani s doskami

30.03.2010 17:57

Re: Kotuče

Juuuuuuuuj hosi same nakladacky drazkovane dierovane DS take DS hentake. Dakujem za rady no skor by som prijal radu od niekoho kto ma vykon ako ja nie trikrat vyssi neviem ci ste sa vozili v kombi legu na 17" kolesach z dvojlitrovym motorom bez turba je to lenochodsmile.

Marian vies mi zistit kollko by stali len na predok kotuce plus dosky co je to za znacka nikdy som otom nepocul /takych o ktorych som nepocul bude asi dost bo sa vtom nevyznamsmile/

31.03.2010 05:56

Re: Kotuče

soky tak potom nerozumim , o co ti tu ide smile

sam vravis ze nepotrebujes nejake sportove nacinie...mas famoznu cenu za nipparts , tak preco ich nekupis? bud mas prachy na brdy ,alebo nemas prachy na brzdy. ak chces lacnejsiu verziu,tak si kup tie nipparts a hotovo. ja sice ani netusim ,aka je to kvalita...ale to je v podstate jedno

brembo urcite nevyraba OEM kotuce pre subaru (okrem STI) , ja predpokladam ,ze to robi nejaka garazova firma japonska,alebo mitsubishi. ale co viem iste, je to ze OEM dosticky dodava Pagid

31.03.2010 08:20
Posledné príspevky
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  slavomir92

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3391
Členovia OZ: 27
Autá: 1243
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1858
Príspevky fóra: 26180
Články: 150
Zrazy: 101