Diskusné fórum

Kotuče

Autor Správy

Re: Kotuče

Moja reakcia na predchadzajuce komenty: Ak by som mal cas pridem domov, zmontujem a odmeram. Ak odchadzam rano a prichadzam vecer tak mi je vyhodne sa spytat formou elektronickych komunikacnych medii k dispozicii aj na tomto fore v klub subaru kde uz niekto nieco zazil, a pisem do fora vsak, ci?. Ak to je problem nebudem riesit. Dakujem za nazor.

04.03.2015 17:47

Re: Kotuče

Ale ono to tak nefunguje, ty to jednoducho zmerať musíš, ten čas si skrátka nájdi vo vlastnom záujme. Si teraz predstav že objednáš brzdový set, naplánuješ si výmenu trebárs u nejakého majstra, dovlečieš tam auto, on to rozhádže a zistí že to nie sú správne diely. Zabil s tým hodinu za ktorú mohol urobiť inú robotu a ty následne preobjednávaš správne diely a musíš sa objednať na nový termín

Alebo aj keby si to robil sám, začneš robiť, roztrepeš to a zistíš že si objednal zle. Takže znovu skladáš a navyše máš patáliu s tým že jeden tovar musíš vrátiť na ktorom si zničil obaly a chceš za to iný...

Ja som teraz objednával zadné tlmiče z olejpošty, odkial mi doslova napísali že žiadajú aby som ešte raz písomne potvrdil že si tie tlmiče objenávam pretože ak by mi tovar nevyhovoval tak ho nemôžem vrátiť. A to neviem či mi na 100% pasujú, lebo to je vec ktorú nepremeriaš a možno 130€ v lufte, respektíve ich predám niekomu komu pasovať budú, holt mám US model

04.03.2015 19:21

Re: Kotuče

Peter<br> ja viem o com hovoris, nie vsetci mame cas/vybavenie na meranie kotucov. to,co ti hovorime je, ze to nie je take jednoduche (pri legu). ja som kupil fungel nove lego, prisiel som do autorizovaneho servisu na vymenu kotucov za tie iste (ale samozrejme nove) OEM kotuce a co sa stalo? auto ostalo o dva dni dlhsie v servise,ako som predpokladal. lebo kotuce boli vacsie.<br> takze toto su tie skusenosti, ktore si tu od nas dostal. pri legu radsej odmerat (ako,to uz je na tebe) potom kupit.

04.03.2015 19:40

Re: Kotuče

Tak po roku a cca 15tis.km na novych kotucoch Zimmerman ich musim menit, nejako sa rostriasol volant pri brzdeni. Dosticky su bremba a drzia dobre. Dajte typ ake kupit kotuc na H6. Dakujem.

26.03.2016 18:17

Re: Kotuče

Ahoj na oboch subaru mam TAROX aj dosky. Konkretne model F2000 a zatial vsetko v pohode. Teraz budem menit na outbacku dosky cca po 90000 km. Zadne uz budu treba. Odkedy som prehodil komplet tarox nemozem sa na brzdy stazovat.

26.03.2016 18:41

Re: Kotuče

Dakujem, kde to nakupujes a co to asi stoji. P.

26.03.2016 20:04

Re: Kotuče

Ja som kupoval cez automotoshop.sk . Nakolko na sti bol problem zo zadnymi kotucmi. Nikto ich nemal. Ziadna znacka vsetko len predne. Cenu si nepametam. Ale bol som spokojny. Preto som potom dal to iste aj na outback

26.03.2016 22:24

Re: Kotuče

Pozna niekto vyrobcu brzdicov a kotucov mdcomponents.cz?

27.03.2016 12:18

Re: Kotuče

Neodporúčam. Aj ked sa nájdu spokojný užívatelia, je vela takých čo zaplatili a ničoho sa nedočkali. Daj si vyhladať "MD components podvod"

Ohladne tých Tarox-ov, tiež sa na ne žundralo mám dojem aj tu na fore, ale na bežné auto typu Legacy/Outback by to malo stačiť. Zimmerman by som nikdy nekúpil, to sú len imidžovky s dierovaním, ktoré má nabudiť u zákazníka že kupuje niečo viac

Mne tiež už trochu kopú brzdy, ale jednak ich mám 5 rokov/80tkm a za druhé uloženia predných ramien sú tiež už zrelé asi na výmenu. Aj to býva príčina kopania brzd. Tak že u mna najskôr nové "silenty" do ramien a potom sa uvidí

27.03.2016 12:24

Re: Kotuče

U mna silentbloky vymenene, minuly tyzden geometria a aj tak sa vrti volant. Takze mam dilemu zaco to vymenit. Este mi odporucali project-mu ale tiez neviem.

27.03.2016 19:13
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101