Diskusné fórum

Pomoc pri hladani problemu v interieri - klopkanie

Autor Správy

Re: Pomoc pri hladani problemu v interieri - klopkanie

Nazdar,

mam Forestra MY14 a v zaruke mi bol meneny stropny tapacir, cize sa muselo v interieri toho dost demontovat. Aktualny stav je taky ze na spolujazdcovej strane niekde nieco klopka pri prejazde aj velmi malych nerovnosti a ani za svet neviem najst ze co to je. Skusal som uz z auta vybrat vsetko co sa dalo a nepomohlo. Chcel by som najst nejakeho dobrovolnika z KE co by mi s tym pomohol, asi bude potrebne sa vozit a zistit len sluchom z ktorej casti to ide. Z miesta vodica viem povedat len tolko ze je to spolujazdcova strana. Ak by sa mi to podarilo identifikovat a bola by to nejaka malickost tak by som to opravil sam. Ak by to bolo zlozitejsie tak to necham urobit servis, ved este mam rok zaruku.

Vdaka.

22.04.2016 09:38

Re: Pomoc pri hladani problemu v interieri - klopkanie

Cau, napadlo ma ze taketo veci by mozno vedeli borci od folii a tlmenia. Maju velke skusenosti ako co demontovat a vratit do povodneho stavu.

22.04.2016 19:25

Re: Pomoc pri hladani problemu v interieri - klopkanie

Mozem sa opytat, z akeho dovodu ti bol meneny v zaruke tapacirung? dakujem

22.04.2016 21:49

Re: Pomoc pri hladani problemu v interieri - klopkanie

No tapacir sa menil kôli tomu že na ňom boli vady, presvitalo lepidlo, také žlté/žlto hnedé bodky a škvrnky. Keby som si to všimol pri preberaní tak by som ho nekúpil. A vraj som nebol jediný s týmto problémom. Mne by pomohlo keby sa mi podarilo presnejšie lokalizovať kde to klepe, v servise sa im s tým moc nechce babrat smile

23.04.2016 14:35

Re: Pomoc pri hladani problemu v interieri - klopkanie

Nazdar, som kazdy den v KE tak mozeme popocuvat ;) Firmu mame ako je Datacom oproti Optime,tak sa mozeme stretnut. Koncim o 16:30. Mozeme aj v pondelok. Daj vediet

23.04.2016 18:01

Re: Pomoc pri hladani problemu v interieri - klopkanie

No pondelky mám dosť problematické, môžeš mi dať email/mobil aby som sa ti ozval priamo?

24.04.2016 22:30

Re: Pomoc pri hladani problemu v interieri - klopkanie

30s vidno z jazdy kde sa da pocut ako nieco na strane spolujazdca klopka:

<a href="http://Klopkanie

12.05.2016 12:11

Re: Pomoc pri hladani problemu v interieri - klopkanie

Ja som dost citlivy na vselijake klepanie a toto je dost otravne.Neviem ako u subaru,ale robil som strop ma vw carawele a tie nemecke hlavicky to vymysleli tak ze ked sa da dole strop automaticky sa nenavratne poskodia vsetky spony a musia sa dat nove.Ked sme to robili ani v morise a gabrieli nemali nahradne skladom.Takze urcite to nie je bezna vec aj pri ostatnych automobilkach. Tak ako napisal steve34,nepomoze nic len sa vozit s niekym a hladat.

13.05.2016 13:35

Re: Pomoc pri hladani problemu v interieri - klopkanie

Tak v Stilcare ma vybavili tym ze to pukanie je sposobene krutenim sa karoserie, comu osobne neverim a ani ma to nepresvedcilo, pretoze nejazdim ziadny off-road a ako vidno aj na videu nejazdim po nejakej brutalne rozbitej ceste kde by sa uz mala neviem ako krutit karoseria... Odvolali sa na nejaky clanok v zarucnych podmienkach a koniec. Ak to chcem riesit tak si to musim zaplatit, iba ak by sa im podarilo nieco najst tak by som to snad nemusel platit, ak by si to vedeli uplatnit u Subaru.

16.05.2016 09:20

Re: Pomoc pri hladani problemu v interieri - klopkanie

Len tak mimo, namas pretoceny pás spolujazdca, mne to robilo v outbackoch. Keď nie je dobre navinutý, opiera sa o stlpik a tiež to buchoce smilesmilesmile

16.05.2016 11:46
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101