Diskusné fórum

Slaba svietivost xenonov

Autor Správy

Re: Slaba svietivost xenonov

Dnes som bol v servise repasovat xenony. Nakolko slabo svietili a vymena vybojky by nic neriesila. Bolo nutne rozobrat svetla a vymenit parabolu. Na povodnej (cca 200000 km) bol uplne zniceny zrkadlovy povrch. Vsetky fotky su v galerii. Svetla vycistene a nastavena vyska. Rozdiel je viditelny (pozri foto). Servis smilesmilesmilesmile. Cele to trvalo cca 2 hodky. Bolo vidno ze im preslo rukami veeela aut. Toto je asi problem vsetkych aut co slabo svietia. Postupne sa ten povrch nici a dvihnutie nic neriesi. Ani vymena vybojky nic nepomoze.

18.10.2016 16:28

Re: Slaba svietivost xenonov

Dnes som uz svietil a neda sa to porovnat vidim smile . Doplnim info Paraboli netreba zhanat. Stare som tam nechal smile . Aspon moje mal skladom. Davaju zaruku 2 roky. Nebol som 1 subo co robil. Viac najdete na www.dobresvietime.sk . Cena bola 150 eur za oba svetlomety bez vybojky. Tie som menil tiez 35 eur/ks. Stare sice svietili ale mali uz 200000km a cez 5 rokov. Ak by sa menili aj cocky cena bude urcite ina. Ak treba este info pytaj te sa

19.10.2016 11:27

Re: Slaba svietivost xenonov

Včera som absolvoval rovnakú operáciu s Outbackom (poisťovňa nepreplatila). Skúsenosť rovnaká ako Peter. Ústretovosť, rýchlosť, profesionalita, výsledok samozrejme neporovnateľný s predchádzajúcim stavom. Zvládli to za menej ako dve hodiny. Všetko mi vysvetlili, ukázali, mohol som byť celý čas prítomný.

Vyzerá to, že japonské paraboly sú plošne nekvalitné a na operácii končia všetky japonské značky. No boli tam svetla aj z audin, bmw, embéčky, group...mam pocit, že túto oblasť niekto fakt podcenil.

smile

PS: firmu zaradíme medzi partnerov, majiteľ je ochotný dať členom OZ zľavu po predložení členského preukazu. smile

28.10.2016 07:08

Re: Slaba svietivost xenonov

vyzera to tak ze budem s outbackom musiet absolvovat ozdravovaciu kuuru aj ja, neviem preco si vzdy vyberiem auto ktore ma problem so svietivostou xenonov :/ /volvo S40/

nevadi vyskusame to repasovat..

28.10.2016 12:39

Re: Slaba svietivost xenonov

Reakcia na príspevok od používateľa peter:

19.10.2016 11:27

Dnes som uz svietil a neda sa to porovnat vidim smile . Doplnim info Paraboli netreba zhanat. Stare som tam nechal smile . Aspon moje mal skladom. Davaju zaruku 2 roky. Nebol som 1 subo co robil. Viac najdete na www.dobresvietime.sk . Cena bola 150 eur za oba svetlomety bez vybojky. Tie som menil tiez 35 eur/ks. Stare sice svietili ale mali uz 200000km a cez 5 rokov. Ak by sa menili aj cocky cena bude urcite ina. Ak treba este info pytaj te sa

Nazdar chcem sa opitat ci to robia len v Martine a CR alebo aj niekde inde.Ďakujem

10.01.2017 16:54

Re: Slaba svietivost xenonov

Neviem ci to robia aj ine firmy. Na nich som dostal dobre referencie a neklamali.

10.01.2017 21:13

Re: Slaba svietivost xenonov

to Peter: ty brdo, tak na tej poslednej fotke dobry rozdiel vidno vo svietivosti, ja sice nemam xenony, ale asi situacia v parabolach bude rovnaka aj co sa tyka halogenov...

31.01.2017 23:50

Re: Slaba svietivost xenonov

Reakcia na príspevok od používateľa taxi:

28.10.2016 07:08

Včera som absolvoval rovnakú operáciu s Outbackom (poisťovňa nepreplatila). Skúsenosť rovnaká ako Peter. Ústretovosť, rýchlosť, profesionalita, výsledok samozrejme neporovnateľný s predchádzajúcim stavom. Zvládli to za menej ako dve hodiny. Všetko mi vysvetlili, ukázali, mohol som byť celý čas prítomný.

Vyzerá to, že japonské paraboly sú plošne nekvalitné a na operácii končia všetky japonské značky. No boli tam svetla aj z audin, bmw, embéčky, group...mam pocit, že túto oblasť niekto fakt podcenil.

smile

PS: firmu zaradíme medzi partnerov, majiteľ je ochotný dať členom OZ zľavu po predložení členského preukazu. smile

A mňa z Imprezou odfajčili že bohužiaľ my už nepomôžu..😞

14.10.2019 19:21
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100