Diskusné fórum

Nový vzhľad webu - testovanie

Autor Správy

Re: Nový vzhľad webu - testovanie

skusam na PC

http://dev.klubsubaru.sk/forum/ neviem ako ostatni, ale mne sa ta podkladova seda zlieva s pozadim, teda bielou, chcelo by to mozno troska tmavsiu tu sedu

ked si v tom istom linku dam hore do search napr. "xenon", lebo viem ze je to tema kde som prispieval sa vola xenon alebo xenony a este by som chcel nieco dopisat, tak mi da 500 error - Nastala chyba počas spracovania

v mojom profile - galeria je zle prelozene "Pridať nový obrazok", takisto aj v profile je zle prelozena zalozka "Prispevky v diskusiách"

na homepage je kusok z chatu /asi 5 prispevkov/, navrhoval by som tam aspon poslednych 10-12 prispevkov, nakolko ked je prihlasenych malo ludi, tak to vyzera divne to biele miesto pod tym

v chate by sa mi priali trosku vacsie medzery medzi riadkami, pride mi to dost nahustene, neviem ci je to v moznostich toho pluginu

v statistikach je za Auta dvakrat dvojbodka

06.12.2016 22:20

Re: Nový vzhľad webu - testovanie

na titulke je v Poslednej galerii 5 fotiek, cislovka prebrata zrejme zo stareho webu, tu by sa ziadalo 6 aby boli dva plne riadky, dik

08.12.2016 21:22

Re: Nový vzhľad webu - testovanie

Pridajte dole tlacitko ktore ma vrati na vrch nech to nemusim rolovat

11.12.2016 11:35

Re: Nový vzhľad webu - testovanie

Ahojte, k spravam, dosla mi jedna nova, aj sa hore zobrazil kruzok cerveny, ze mam jednu spravu, po tadeto je to ok, akurat to ma jednu chybu, uz po jednom posunuti kolieska mysky nizsie sa tato informacia straca, bud ten cierny pas locknut pre celu site aby bol stale viditelny, alebo po prihlaseni sa na web nech o tom vyskoci jednorazovo okno, ze "Halooo, mas novu spravu, precitaj si ju.."

a ano, ani predtym to nevyskakovalo, ale ten zlty ramcek bol nizsie a vacsi...

dik, mx.

11.12.2016 23:22

Re: Nový vzhľad webu - testovanie

V novom designe sa nepresmeruje nalinkovaný odkaz na galériu, po kliknutí na odkaz sa otvorí úvodná stránka webu

Je to trebárs v tejto diskusii, kde som odkazoval na galeriu http://dev.klubsubaru.sk/forum/tema/852/

EDIT: odkaz na diskusiu funguje

16.12.2016 14:56

Re: Nový vzhľad webu - testovanie

Teraz dal hybco novy clanok o Viziv-7, fajn, pekna fotka, pekne pismenka, ale mne by sa ziadalo aby k tym clankom mohla byt aj nejaka diskusia, ako na vacsine webov. Co ostatni na to?

23.12.2016 00:06

Re: Nový vzhľad webu - testovanie

V diskusnom fore sa nedá vyhľadávať -vyhodí chybu 500.

23.12.2016 12:35

Re: Nový vzhľad webu - testovanie

takisto by som bol radsej keby v diskusii, ostala velkost písma ako je teraz, radsej mam viac textu na mensej ploche ako roztahane kade tade, a este tu podkladovu farbu prispevku trosku zvyraznit aby sa nestracala s bielym pozadim.

24.12.2016 15:27

Re: Nový vzhľad webu - testovanie

Reakcia na príspevok od používateľa miloxko:

23.12.2016 00:06

Teraz dal hybco novy clanok o Viziv-7, fajn, pekna fotka, pekne pismenka, ale mne by sa ziadalo aby k tym clankom mohla byt aj nejaka diskusia, ako na vacsine webov. Co ostatni na to?

môžem do pridať do požiadaviek v rámci nových funkcionalít iba upozorňujem, že teraz meníme dizajn/vzhľad hlavne preto, aby bol web použiteľný aj na mobiloch (responzívny)

funkčnosť ostáva taká, ako na starom webe ... čiže miloxko, keď tam nie je v článku diskusia, tak zatiaľ ani na novom nebude a treba založiť nové vlákno napr. "návrhy a nápady na vylepšenie webu" smile

26.12.2016 08:12

Re: Nový vzhľad webu - testovanie

Reakcia na príspevok od používateľa Ivanko:

03.12.2016 10:02

Design chválim, sú použité väčšie fonty, pekne roztiahnuté = využíva sa väčšia časť plochy LCD...

Ale diskusné forum má stále tú istú chybu pri písaní príspevku. Skrátka zmizne obsah diskusie. Kto si má v hlave držať to čo sa niekto v predošlom príspevku pýta. Potom si to človek musí otvárať v novom okne, kde v jednom číta a v druhom zasa odpovedá

ahoj Ivanko, nerozumiem tejto požiadavke keď odpovedám niekomu na niečo, tak po stlačení "reagovať" mi zobrazí aj príspevok, na ktorý odpovedám

ak tomu správne rozumiem, tak ty pri písaní nového príspevku chceš vidieť tiež niečo? ale čo? konkrétny príspevok? ale ktorý?

poprosím o bližšie vysvetlenie

26.12.2016 08:34
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101