Diskusné fórum

Sviečky filtre

Autor Správy

Re: Sviečky filtre

Rad by som vedel Vaš názor na lepsie sviecky ako napriklad Denso iridium Power alebo vzduchovu vlozku KN zmeni sa nieco??? je pravda to co tam naslubuju ze zvysenie vykonu znizenie spotreby a tak. Alebo proste to je blbost marketingovy osial??

21.04.2010 16:19

Re: Sviečky filtre

smilesmile soky, musel som 5krat citat tvoj prispevok,lebo som neveril vlastnym ociam smile chces zvysovat vykon na ATMOSFERE pouzitim novych sviecok ? to je to iste,ako keby si siel zvysovat vykon motora pouzitim baterie s vacsou kapacitou smile

vela stastia smilesmilesmile

21.04.2010 21:52

Re: Sviečky filtre

Soky profesionálne komponenty na zvysovanie výkonu a znizovanie spotreby su sportové sviecky Denso iridium Power a sportový filter KN zakladom k nadobudnutiu podstatne vyssich KW a NM ..sportová laktová opierka a nalepka na veko nádrže je potom samozrejmostou smile

Nie soky zazraky za 30€ sa nekonaju radsej si kup tie nove brzdy

21.04.2010 22:07

Re: Sviečky filtre

Soky ako dokazu sviecky zdvihnut vykon ?? Keby to tak fungovalo tak mam v stvor valci 8 sviecok,no filter ti akurat kvalitnejsie precisti nasavyna vzduch,to tak vsetko.

21.04.2010 22:12

Re: Sviečky filtre

Asi som Vas pobavil. Brano baterku mam silnejsiu takze uz tam mam iste zo 5 koni naviac :D Marecku kotuce su uz objednane. Neslo mi oto aby som tam dostal nejake kone pomocov sviecok a filtra ale ci to autu pomoze taky filter ktory netreba menit len ho vycistis neni zla vec ale ci to ma nejaky zmysel kedze moj motor nema MAFku ani nebude vediet ci tam ide viac ci menej vzduchu teda ak sa mylim opravte ma. A co sa tyka sviecok uz som sa popalil ked som tam dal championy auto islo o porovnanie horsie tak som ich po 10 000km vymenil za NGK tieto sa mi zdaju dobre ale keby tie densa boli lepsie aspon o nieco tak nedbam. Nejde mi o navysenie vykonu nejak citelne proste len ci sa tomu motoru nepojde lahsie ked bude mat sviecku z lepsim odpalom a vedsi prisun vzduchu. Neviem ako to vysvetlit nechcem robyt stvrt mile o sekundu lepsie z pouzitim sviecok a filtra len proste ci sa mu nepojde lahsiesmile

22.04.2010 06:04

Re: Sviečky filtre

Marecku tej opierke a nalepke nechapem to ako ked sa opries rozlozis tazisko??? asi lepsie na zakruty co??? a ta nalepka o kolko zlepsi aerodynamiku????smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile

22.04.2010 06:27

Re: Sviečky filtre

Soky ja mam KN ... a akosi som nic nespozoroval no vyhoda urcite je ze sa da vyprat mne sa to rozhodne vyplatilo smile No ako si nase auta meraju vzduch neviem ..nemame MAF s ja nemam ani cidlo teploty namiesto neho maju EU verzie zaslepku

22.04.2010 07:49
555
avatar

Re: Sviečky filtre

MAF je hlupost, vymyslena predovsetkym koli katom. V podstate na pohodlnu regulaciu motora ti staci TPS + RPM. Ak tam mate aj MAP, je to uplne luxusne a presnejsie, ako s MAF.

Ako to napisat? Sviecky, ani filter nezvysia vykon, oni len dokazu v idealnom pripade dostat z neho dane maximum. Ak das filter a predch. aplikacia bola z nejakeho dovodu restriktivna, tak tu brzdu odstranis. To iste so svieckami. Svieckomaniu som mal pred 11 rokmi, chvalabou motor prezil moju snahu o 300PS lepsou iskrou smile a odvtedy pouzivam len zhodou okolnosti tie iridiove. Nerobil som exaktne porovnavacky vzdy seria vs dany kus, preto subjektivne vysledky boli raz lepsie, raz horsie, pricom som asi stale osciloval okolo seriovych hodnot a zlepsenia boli len v mojej hlave a nie tych dvoch v motore. Jedia vec, co mozes svieckou dosiahnut je jej odolnost pri extremnom zatazeni a sucasne zachovanie startovatelnosti.

22.04.2010 08:12

Re: Sviečky filtre

Ja pouzivam tu spominu vlozku KN. Hlavnu vyhodu vidim v tom ze ju netreba menit, staci vycistit. Ono je trocha "priechodnejsia" zda sa mi ze z nizsich otacok to ma "dravsi-zdravsi" zvuk, a stym spojeny mozno pocit ze sa mu lepsie dycha:) ale vsetko to je len v takej teoretickej rovine...

29.04.2010 09:49

Re: Sviečky filtre

poznam chalana ktorí do babety striekal Eter a obiehal autobusi treba skusiť aj doauta mozno...... smile smile smile smile

19.05.2010 23:58
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101