Diskusné fórum

SUBARU MDD - Počúvadlianske jazero

Autor Správy

Re: SUBARU MDD - Počúvadlianske jazero

Aj tento rok sme sa rozhodli urobiť akciu "pre deti "smile

Verim, že počasie nám vyjde.

Mám prosbu pre domácich, či okolia znalých. Po vychádzke by sme si chceli ísť zajazdiť. Je tam veľa krásnych ciest, tak mi pomôžte niečo naplánovať smilesmile

11.05.2017 13:19

Re: SUBARU MDD - Počúvadlianske jazero

Ahojte,

kedze na Pocuvadle, ale v dedine mame domcek a mam to tam polezene, tak taka pekna spanilka by mohla byt prave takto https://goo.gl/maps/4tyKbXjyENn

kedze neviem ci na spanilku pojdem aj ja, napisem kratky itinerar

treba to ist od jazera naspat smerom na BS, v najsevernejsom bode mapy "horsky prechod Peciny" to nedat doprava na BS ale dolava na LE, asi kilometer za Pecinami je moznost ist doprava kuknut polovypustenu nadrz Rychnava, nasledne pokracovat peknymi zakrutkami az za Bohunice, kde je taky "vracak" dolava smer Jabloňovce, tam po dedinskom slalome a 14% stupani lesom /trochu diery v asfalte/ az do obce Baďan, kde v jedinej krizovatke treba dat prednost, tam dolava a bude sa zase stupat, asi po kilometri a pol a jemnom horizonte sa ocitnete na Vicianke, mieste, kde sa to po lese "otvori" a je paradny vyhlad na Sitno a luky pred nim; pokochat vyhladom a frcat dalej, miniete Pocuvadlo jeho obchvatom a ostavaju asi 4 km spat k jazeru, ktore si treba uzit, lebo je tam asfalt takmer bez dier

je to krasny kraj, chodim tam rad, cestu treba ist smerom ako som napisal, opacne by bolo sitno skoro neviditelne a stale za chrbtom, v pripade pekneho pocasia treba ratat s motorkarmi, ktorym sa tam tiez fest paci

tesime sa miloxko

13.05.2017 00:17

Re: SUBARU MDD - Počúvadlianske jazero

Čaute,

uvažujeme, že by sme sa zúčastnili aj my bezdetný a este pár mesiacov slobodný 😁😁😁 veď to budeme mať za rohom. V okolí je veľa peknych cestičiek a priznám sa nemám ich všetky prejazdené.

Pridám aj ja návrh na spanilku

link

Bude sa pre zúčastnené deti aj niečo chystať ako darček alebo balíček?

15.05.2017 22:41

Re: SUBARU MDD - Počúvadlianske jazero

Vazne by ste mohli pouzivat nejaky ten skracovat linkov a nedavat sem tie kilometrove linky, ktore rozhadzu celu stranku alebo pouzivat speci tlacitko na vkladanie linkov. Predosly prispevok som upravil manualne. smile

16.05.2017 16:01

Re: SUBARU MDD - Počúvadlianske jazero

Dve rodiny pridu do Banskej Štiavnice uz v sobotu , budu ubytovani v tomto penzione ak sa chce niekto pridat, este vraj maju volne izby. V ten vikend je v Stiavnici Festival kumstu remesla a zabavy, takze bude tam zivo.

Vratim sa k vystupu na Sitno. Pisala som, ze budeme na vrchole opekat. Prosim nech si kazdy donesie co ma rad, spekacky, klobasky ci slaninu. Nech to nemusim hore vlacit pre vsetkych ja, ako vysokohorsky nosic smile

b@jo, pre deti chceme cestou hore urobit par "prestavok" s bojovymi ulohami. nejake "odmeny" pre nich su samozrejme vitane.smile / cokolady a bonbonieri nepijem smilesmile/

17.05.2017 12:52

Re: SUBARU MDD - Počúvadlianske jazero

Plati sa tam nejake vstupne????

23.05.2017 16:57

Re: SUBARU MDD - Počúvadlianske jazero

Pokiaľ viem, tak jediné vstupné je dobrovoľné na tú vyhliadkovu vežu na sitne, inak nič :). Vymysleli sme novú trasu, aby sa toľko nemuselo kráčať pešo, keďže som mala dotazy či sa to nedá skrátiť :). Dá. Propozície a nové info dám večer. smile

23.05.2017 20:11

Re: SUBARU MDD - Počúvadlianske jazero

Prosim prečítajte si NOVÉ! pokyny k nedelnému stretnutiu na Sitne, aby sme sa potom nehľadali na opačných koncoch:)

NOVE POKYNY

stretneme sa teda o 10.00 v banskej Štiavnici, priamo na námestí sv.Trojice. Kto nestíha, nech za nami príde podľa mapy.smilesmile

počasie je vybavené na jedničkusmilesmile

23.05.2017 22:08

Re: SUBARU MDD - Počúvadlianske jazero

my pojdeme podla povodneho planu, od jazera, jednak to mame blizsie, druhak nasa hanka to vyjde, matovi sme zohnali nosic, takze sa stretneme hore pri opekacke, dufam ze ohen uz budete mat urobeny :) alebo nam mozete ist naproti, aby ste videli slubene rebriky a vyhlady :)

ak chce ist este niekto od jazera, tak o 10h na parkovisku

mx.

23.05.2017 22:18

Re: SUBARU MDD - Počúvadlianske jazero

Da sa na to namestie ist autom???nieje tam pesia zona????ani neviem kde to mam vobec hladat dojdem od Trnavy

23.05.2017 22:20
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101