Diskusné fórum

LED denne svietenie.

Autor Správy

Re: LED denne svietenie.

Caute, mam novy Outback, čo mi dost vadí je to denne svietenie hmlovkami, novy Forester to ma pekne vyriešene tými LED pasikmi v hlavnych svetlach. Tie LED pasiky mam aj ja ale maju len punkciu parkovačiek. Myslite si že by šlo to nejak prehodit tie kabliky aby som mal aj ja ako denne svetla tie LED pasiky?

14.05.2017 08:36

Re: LED denne svietenie.

Sadni do auta, jazdi a nevšímaj si maličkosti...

Ono to svetlo bolo nejak homologované a ty by si do toho nemal zasahovať

14.05.2017 10:35

Re: LED denne svietenie.

Diky za dobru radu, presne taku som na TOMTO fóre hladal.

14.05.2017 17:56

Re: LED denne svietenie.

hmmm,dobra rada od hova*a sa tusim vravi...Nic si s toho nerob,bohuzial aj takyto mudrlanti sa tu najdu.Sice ma to zrovna na Subaru fore udivuje,ale asi sa casy menia.Niekto zjavne nepochopil,ze su majitelia,ktorym seriovy stav nevyhovuje,a aj ked to nemusi byt tuning,upravy treba.Asi patrim k tejto kategorii,chcem v buducnosti riesit tiez denne svietenie na otasa 2007 kvoli xenonom,a tiez rozmyslam podobne,ze bud slahnem led pasiky,alebo to dam miesto hmloviek s vykonnou ledkou.V tvojom pripade to kludne prepoj,akurat bacha na detaily,ak to spravis mimo svetlometu,moze sa tam do spoju dostat voda(neviem,ako to mas riesene,tak preto..).btw-si si isty,ze tie parkovacie led su dostatocne vykonne,aby plnily DRL funkciu? A ako to mas s tymi hmlami,mas tam dva zdroje svetla ?drzim palce

05.06.2017 23:31

Re: LED denne svietenie.

Akí odborníci! Dokopy tu napísali 40x menej príspevkov ako Ivanko, ktorý sa tu na rozdiel od mnohých diskutujúcich aj vyzná technicky, ale idete kydať naňho, pretože vám povedal pravdu. Ten svetlomet bol navrhnutý na určitú prevádzku a tak ho treba používať. Ak servis xenónov je pre vás likvidačná položka, tak si ich nekupujte. Alebo si tými LED pásikmi oblepte ešte aj čelo a kolesá, ako správni kolotočári.

06.06.2017 10:29

Re: LED denne svietenie.

Trosku kludnejsie pani poprosim, netreba tu na seba utocit. smile

Ja by som tie svetla tiez moc neriesil, ale ked niekto chce, preco nie. Odporucim pozriet americke forum http://www.subaruoutback.org/, tam urcite uz niekto riesil na tvojom otasovi taketo nieco a tam maju lepsie zdroje na taketo upravy smile

06.06.2017 10:34

Re: LED denne svietenie.

Ak sa niekto spyta na otazku A, a chce odpoved na otazku A-cakam aj odpoved na otazku A!ak niekto trepne odpoved stylom B(na co sa nikto nepytal),nediv sa ze je taka odozva.A ak niekto da hoc aj 400krat prispevkov,neznamena to ze su relevantne...jak s politikmi,ci? Rrozlisuj kvantitu od kvality!Ozval som sa zrovna teraz,lebo som robil 7rokov vo fy Hella-(mimochodom ,zisti si co vyraba),a viem rozlisit ked niekto dava do sveta bludy.Nikto nikoho nehejtuje,ale toto forum som bral ako zdravo sedliacky povedane-poradnu...Ak nevies co slovo poradna znamena,najdi si vo wiki a pod..Ak nabuduce nevies konkretne poradit,ci uz pozitivne,alebo upozornit na uskalia daneho riesenia,prosim,neobtazuj sa otravovat na tomto fore,lebo naozaj som si doteraz aj ja myslel,ze subaristi drzia spolu,a maju iba vecne a odborne pripomienky.Takze-poradis mu konkretnejsie,ked si sa uz obtazoval sa tu zviditelnit?Znamy mi tvrdil ze toto forum je kvalitativne na dobrej urovni,prosim ta ,potvrd jeho domnienky,lebo inac mi visi pivosmile

06.06.2017 23:54

Re: LED denne svietenie.

Reakcia na príspevok od používateľa george36:

06.06.2017 10:34

Trosku kludnejsie pani poprosim, netreba tu na seba utocit. smile

Ja by som tie svetla tiez moc neriesil, ale ked niekto chce, preco nie. Odporucim pozriet americke forum http://www.subaruoutback.org/, tam urcite uz niekto riesil na tvojom otasovi taketo nieco a tam maju lepsie zdroje na taketo upravy smile

sryy,ak to niekto bral ako osobny utok!!!toto nebolo v umysle!!!zbytok v predchadzajucom prispevku-peacesmile

07.06.2017 00:00

Re: LED denne svietenie.

Ja som mu odpovedal v dobrom. To že som napísal že to má nechať tak, tak viem aj prečo.

Stačí aby sa technik na STK chytil maličkosti a auto neprejde. Ked je raz nejaká časť svetla určená ako DRL tak má aj tak fungovať a nie že si niekto svojvolne poprehadzuje kábliky, aby to svietilo podla toho ako sa to jemu páči. Jednoducho také auto je oficialne nespôsobilé na jazdu po verejných komunikáciach. Ked sa na STK má na skúšku zapnúť zadná hmlovka tak nemôže svietiť koncové svetlo, musí svietiť hmlovka.

Tak isto autorizovaný servis, len blázon (bez urážky) by rýpal do elektriky u auta v záruke čím reálne hrozí že by mu padla záruka. Jednoducho keby k niečomu došlo tak autorizák má dôvod. Ale nech si robí každý ako chce, sám za to ponesie následky

07.06.2017 16:01

Re: LED denne svietenie.

Ja som denne sciete vyriesil takto. Toto my prislo najjednodzchsie bez trvalich zasahov do vozidla ako rezanie do naraznika a podobne.....

Detail

Detail

12.03.2018 13:54
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100