Diskusné fórum

Legacy BM/BRS - drnčanie a vŕzganie karosérie za studena

Autor Správy

Re: Legacy BM/BRS - drnčanie a vŕzganie karosérie za studena

Čaute. Tak mám pocit, že moje Lego, ktoré po dovoze z Nemecka bolo tiché ako pena, sa rozdrnčalo. Neviem, či to je našimi otrasnými cestami, alebo prezutím na letné gumy Bridgestone Potenza 215/50/R17, ktoré sú asi dosť pevné, ale vždy na začiatku jazdy v ňom niekde niečo drnčí alebo vŕzga až kým sa auto zohreje.

Tiež som si všimol, že predná kapota dosť kmitá počas jazdy (stále, aj keď je teplo). Dnes ráno bolo "len" 18°C a už aj debilná kapota drnčala. Vnútri niekde vzadu v kufri tiež dačo vŕzgalo.

Neviem, či je to tou naozaj tuhou karosériou, alebo mi niekde vŕzgajú stĺpiky, alebo čím, ale pri prejazde po ostrých nerovnostiach počujem od pravého C stĺpika akoby prasknutie alebo vrzganie.

Aj vy máte také skúsenosti? Čo to potom bude robiť v zime? smile

30.08.2017 08:57

Re: Legacy BM/BRS - drnčanie a vŕzganie karosérie za studena

Nóoo, kapotu som vyladil. Podľa workshop manuálu som na prednej hrane kapoty odšróboval asi o 1/2 otáčky tie gumené dorazy, sú to vlastne slimáky, a kapota už nedrnčí smile Predtým sa kapota v zámku hýbala asi 1-2mm, teraz sa nehýbe, nedrnčí ani za rannej zimy. Akurát je odomknutie zámku kapoty trochu hlučnejšie, počuť, že je to viac napnuté. . Zvuk praskania pri C alebo D stĺpiku asi nikdy nevyriešim, pretože sa mi nechce zhadzovať tapacíry.

07.11.2017 07:24
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100