Diskusné fórum

Mirrorlink v Subaru

Autor Správy

Re: Mirrorlink v Subaru

Ahojte Subaristi, podarilo sa mi jednoducho rozbehat Waze /alebo lubovolnu aplikaciu/ cez Mirrorlink smile

Spravil som k tomu aj video navod na youtube. Pod videom som spravil aj navod v SK verzii smile

Link: https://www.youtube.com/watch?v=AhsReV-Qdbc&feature=youtu.be

Verim, ze Vam pomoze. Je skvela mat Waze v Subaru... /mam Outback 11/2015, Exlusive Navi/

11.11.2017 14:20

Re: Mirrorlink v Subaru

nevieš či to funguje aj s iOS? Waze by sa zišiel. 🤔

11.11.2017 16:24

Re: Mirrorlink v Subaru

Ahojte subaristi

v januári 2018 som sa stal majiteľom Subaru Forester 2,0 i CVT a zatiaľ musím vyjadriť spokojnosť. Splňa v podstate všetko čo od neho očakávam. Mám však jeden problém a to MirrorLink !!! Po informácii že Sygic car navigáciu mi bude prehrávať iba s licenciou som ju teda zakúpil. Po nainštalovaní a zapojení káblom USB sa mi pekne prehrávala. Skúšal som aj Starlink a Aha no po čase som ich zo svojho mobilu Samsung A5 odinštaloval. No a teraz mi už nejde ani MirrorLink so Sygic Car navigáciou. Nemá s tým niekto skúsenosť ???

28.03.2018 14:58

Re: Mirrorlink v Subaru

Ahojte ....

problém s Mirrorlink a Sygic car navigáciou odstránený. Poslal som dopyt do Sygicu a tam mi povedali, že bol problém s novou aktualizáciou navigácie a kompatibilitou so Subaru Mirrorlink. Dali mi link a navigáciu som preinštaloval. Teraz to funguje OK.

Pekné veľkonočné sviatky

01.04.2018 12:56

Re: Mirrorlink v Subaru

Reakcia na príspevok od používateľa jardo:

01.04.2018 12:56

Ahojte ....

problém s Mirrorlink a Sygic car navigáciou odstránený. Poslal som dopyt do Sygicu a tam mi povedali, že bol problém s novou aktualizáciou navigácie a kompatibilitou so Subaru Mirrorlink. Dali mi link a navigáciu som preinštaloval. Teraz to funguje OK.

Pekné veľkonočné sviatky

Ahoj Jardo, aký máš telefon? Stále tú A5? Pátram už hodnú chvílu, ale nie všetky telefony mirrorlink podporuju.

01.04.2018 16:23

Re: Mirrorlink v Subaru

Reakcia na príspevok od používateľa petpov:

01.04.2018 16:23

Ahoj Jardo, aký máš telefon? Stále tú A5? Pátram už hodnú chvílu, ale nie všetky telefony mirrorlink podporuju.

Ahoj ... máš pravdu. Nie všetky telefóny mirrorlink podporujú, treba si to pozrieť. Ja mám už asi trojročný Samsung Galaxy A5 .... a ide to celkom OK.

<pre><code> S pozdravom Jardo </code></pre>
01.04.2018 19:42

Re: Mirrorlink v Subaru

Reakcia na príspevok od používateľa jardo:

01.04.2018 12:56

Ahojte ....

problém s Mirrorlink a Sygic car navigáciou odstránený. Poslal som dopyt do Sygicu a tam mi povedali, že bol problém s novou aktualizáciou navigácie a kompatibilitou so Subaru Mirrorlink. Dali mi link a navigáciu som preinštaloval. Teraz to funguje OK.

Pekné veľkonočné sviatky

Ahoj. Ja mam ten isty problem zo sygic car. Vies tu hodit link na stiahnutie sygicu.

05.04.2018 18:06

Re: Mirrorlink v Subaru

Reakcia na príspevok od používateľa Juraj71:

05.04.2018 18:06

Ahoj. Ja mam ten isty problem zo sygic car. Vies tu hodit link na stiahnutie sygicu.

Ahoj ... posielam ti email aj s linkom ako mi odpísali zo sygicu. Chcem len povedať, že musíš mať oficiálne zakúpenú licenciu Sygic car navigacion. Hmmm ... vyskytol sa mi znovu problém s mirrorlinkom, ešte raz pred aktualizáciou máp no urobil som opätovnú inštaláciu a opäť to funguje. Bude to asi nejaký systémový problém resp. softvérový problém a možno to bude aj problém v mojom telefóne. Daj vedieť ako si dopadol. V prípade že ti to nepôjde ... daj email a prepošlem ti originál email od sygicu.

S pozdravom Jardo

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

V tomto prípade si prosím odinštalujte Vašu aktuálnu verziu Sygic Car Navigation a stiahnite si verziu, ktorá funguje aj so Subaru autami z odkazu nižšie: storage.sygic.com/automotive/SygicCarNavigation.15.7.0.apk

Po dokončení sťahovania jednoducho otvorte daný .apk súbor a nechajte prebehnúť inštaláciu na vašom smartfóne.

Tento problém je žiaľ spôsobený podporou MirrorLinku v Subaru vozidlách a poslednej aktualizácie aplikácie.**

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť. Prajem pekný deň.

05.04.2018 19:05

Re: Mirrorlink v Subaru

Reakcia na príspevok od používateľa jardo:

05.04.2018 19:05

Ahoj ... posielam ti email aj s linkom ako mi odpísali zo sygicu. Chcem len povedať, že musíš mať oficiálne zakúpenú licenciu Sygic car navigacion. Hmmm ... vyskytol sa mi znovu problém s mirrorlinkom, ešte raz pred aktualizáciou máp no urobil som opätovnú inštaláciu a opäť to funguje. Bude to asi nejaký systémový problém resp. softvérový problém a možno to bude aj problém v mojom telefóne. Daj vedieť ako si dopadol. V prípade že ti to nepôjde ... daj email a prepošlem ti originál email od sygicu.

S pozdravom Jardo

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

V tomto prípade si prosím odinštalujte Vašu aktuálnu verziu Sygic Car Navigation a stiahnite si verziu, ktorá funguje aj so Subaru autami z odkazu nižšie: storage.sygic.com/automotive/SygicCarNavigation.15.7.0.apk

Po dokončení sťahovania jednoducho otvorte daný .apk súbor a nechajte prebehnúť inštaláciu na vašom smartfóne.

Tento problém je žiaľ spôsobený podporou MirrorLinku v Subaru vozidlách a poslednej aktualizácie aplikácie.**

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť. Prajem pekný deň.

Dakujem za link.stiahol som nainstaloval a uz ide. Ako som zistoval tak subaru nieje oficialne podporovany mirrorlinkom, ani v zozname nefiguruje.....

06.04.2018 19:16

Re: Mirrorlink v Subaru

Reakcia na príspevok od používateľa loop1:

11.11.2017 14:20

Ahojte Subaristi, podarilo sa mi jednoducho rozbehat Waze /alebo lubovolnu aplikaciu/ cez Mirrorlink smile

Spravil som k tomu aj video navod na youtube. Pod videom som spravil aj navod v SK verzii smile

Link: https://www.youtube.com/watch?v=AhsReV-Qdbc&feature=youtu.be

Verim, ze Vam pomoze. Je skvela mat Waze v Subaru... /mam Outback 11/2015, Exlusive Navi/

Ahoj Môžeme sa spojiť telefonicky? Mám problém s Mirror link v Subaru. Moje číslo +421 948 871 693. Zavolám naspäť.

23.07.2018 18:25
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100