Diskusné fórum

Mirrorlink v Subaru

Autor Správy

Mirrorlink v Subaru

Ahojte,

prosim Vas, pokusali ste sa niekto vyriesit problem spojenia telefonu bez podpory mirrorlinku s autom? Ide mi o to, ze novy pracovny telefon ktory pouzivam, zial nepodporuje mirrorlink (Vsetky Samsung telefony po roku 2020 myslim)

mate niekto skusenosti s mirrorlink USB dongle. Nieco taketo:

https://www.amazon.com/Carlinkit-Wireless-Carplay-Android-Compatible/dp/B08FT73V87

Podla mna musi v tejto dobe a galaxii existovat nieco ako medzizariadnie, ktore simuluje vsetky tieto pripojenia, nieco ako bypass mirrorlinku do OEM systemu auta. Akurat sa mi nechce platit xy EUR len tak za vyskusanie.

Dakujem za odpovede ak mate niekto skusenost.

s pozdravom Puli

19.04.2021 09:43

Re: Mirrorlink v Subaru

Reakcia na príspevok od používateľa Puli:

19.04.2021 09:43

Ahojte,

prosim Vas, pokusali ste sa niekto vyriesit problem spojenia telefonu bez podpory mirrorlinku s autom? Ide mi o to, ze novy pracovny telefon ktory pouzivam, zial nepodporuje mirrorlink (Vsetky Samsung telefony po roku 2020 myslim)

mate niekto skusenosti s mirrorlink USB dongle. Nieco taketo:

https://www.amazon.com/Carlinkit-Wireless-Carplay-Android-Compatible/dp/B08FT73V87

Podla mna musi v tejto dobe a galaxii existovat nieco ako medzizariadnie, ktore simuluje vsetky tieto pripojenia, nieco ako bypass mirrorlinku do OEM systemu auta. Akurat sa mi nechce platit xy EUR len tak za vyskusanie.

Dakujem za odpovede ak mate niekto skusenost.

s pozdravom Puli

Ahoj @Puli,

podarilo sa Ti spojazdnit MirrorLink na Subaru ? Ja mam Outbacka 2017, cize este pred FL, autoradio, na ktorom mam neaktivnu appku MirrorLink a rad by som pouzival Google Mapy, pripadne Waze na obrazovke autoradia.

Skusim este pogooglit, ci takyto dongle funguje so Subaru MirrorLink.

Vdaka.

17.05.2021 11:47

Re: Mirrorlink v Subaru

Reakcia na príspevok od používateľa Donnie_Darko:

17.05.2021 11:47

Ahoj @Puli,

podarilo sa Ti spojazdnit MirrorLink na Subaru ? Ja mam Outbacka 2017, cize este pred FL, autoradio, na ktorom mam neaktivnu appku MirrorLink a rad by som pouzival Google Mapy, pripadne Waze na obrazovke autoradia.

Skusim este pogooglit, ci takyto dongle funguje so Subaru MirrorLink.

Vdaka.

Ahoj @Donnie_Darko,

ja mam Outbacka r.v.2018 ale este pred faceliftom. Zial mam stale ten isty problem. Este sa mi to nepodarilo spojazdnit. Dongle som zatial nekupoval (ine priority) a nechce sa mi za to davat XY EUR len na skusku. Podla toho co som nasiel na nete, nemam velmi velku vieru ze by to totiz fungovalo spravne. Myslim, ze by to fungovalo skor asi len ako zobrazovacia jednotka, cize bez podpory ovladania cez display original OEM radia. A to je zbytocne. Vyskusam sa opytat este v Subaru, ci by na to nebol update. Teraz ked vysiel novy model, snat by mohli mat podporu aj pre "starsie" modely a podporu Android Auto. Keby som sa dozvedel nieco nove, napisem.

Caves.

17.05.2021 13:21

Re: Mirrorlink v Subaru

Reakcia na príspevok od používateľa Puli:

17.05.2021 13:21

Ahoj @Donnie_Darko,

ja mam Outbacka r.v.2018 ale este pred faceliftom. Zial mam stale ten isty problem. Este sa mi to nepodarilo spojazdnit. Dongle som zatial nekupoval (ine priority) a nechce sa mi za to davat XY EUR len na skusku. Podla toho co som nasiel na nete, nemam velmi velku vieru ze by to totiz fungovalo spravne. Myslim, ze by to fungovalo skor asi len ako zobrazovacia jednotka, cize bez podpory ovladania cez display original OEM radia. A to je zbytocne. Vyskusam sa opytat este v Subaru, ci by na to nebol update. Teraz ked vysiel novy model, snat by mohli mat podporu aj pre "starsie" modely a podporu Android Auto. Keby som sa dozvedel nieco nove, napisem.

Caves.

Ahoj,

a co hovoris na toto ? Dost radikalne riesenie :)

https://www.youtube.com/watch?v=d3mJw0iItZE

17.05.2021 13:37

Re: Mirrorlink v Subaru

Reakcia na príspevok od používateľa Donnie_Darko:

17.05.2021 13:37

Ahoj,

a co hovoris na toto ? Dost radikalne riesenie :)

https://www.youtube.com/watch?v=d3mJw0iItZE

Ahoj,

vyzera to super, ale ako pises... Dost radikalne. To uz by bolo jednoduchsie a lacnejsie vyskusat ten dongle.Hehe. Zasa tolko toho nepotrebujem, stacilo by spojazdnit ten Waze. :)

Caves,

17.05.2021 14:04

Re: Mirrorlink v Subaru

Caves,

tak bol som sa pytat v Subaru a udajne to prepalenim firmwaru nepojde. Jednoducho, na tento tip radia nedostanem nic ine ako tam momentalne je. Takze ziadne Android Auto a pod ako ma novy model. Jedine to potom uz len spojazdnit asi nejako cez ten dongle alebo phone s podporovanym mirrorlinkom.

Puli.

19.05.2021 12:46

Re: Mirrorlink v Subaru

Ahojte. Potrápil som sa, ale funguje to. Mirrorlink navigacia na Samsung S8.

https://www.youtube.com/watch?v=lXkGDti0p6Q

28.10.2022 16:09
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100