Diskusné fórum

Škola šmyku/bezpečnej jazdy Trenčín 2018

Autor Správy

Re: Škola šmyku/bezpečnej jazdy Trenčín 2018

Chcem sa opýtať, či aj druhá osoba nejazdec v aute musí uhradiť registračný poplatok?

03.05.2018 19:25

Re: Škola šmyku/bezpečnej jazdy Trenčín 2018

Reakcia na príspevok od používateľa mingo:

03.05.2018 19:25

Chcem sa opýtať, či aj druhá osoba nejazdec v aute musí uhradiť registračný poplatok?

Nejazdec neplatí, len ho treba nahlásiť ak chce spoločný obed s ostatnými. Obed si hradí samostatne na mieste.

03.05.2018 22:09

Re: Škola šmyku/bezpečnej jazdy Trenčín 2018

Zdravím, Je ešte šanca, že by som sa mohol prihlásiť?

14.05.2018 18:37

Re: Škola šmyku/bezpečnej jazdy Trenčín 2018

Reakcia na príspevok od používateľa Tomas2017:

14.05.2018 18:37

Zdravím, Je ešte šanca, že by som sa mohol prihlásiť?

Ahojte, ja som zaplatil za dve auta, ale stalo sa že sa nemôžeme s priateľkou zúčastniť smile Ak ste ešte niekto neplatili a chcete ísť, napíšte prosím najprv predsedovi - DonCarnage. Nakoľko sa platí rovno im na účet a je komplikovaný prístup k peniazom, tak by predseda prepísal moje registrácie na Vás a mne vrátil Vaše peniaze. Ďakujem Martin

15.05.2018 15:25

Re: Škola šmyku/bezpečnej jazdy Trenčín 2018

Reakcia na príspevok od používateľa emve:

15.05.2018 15:25

Ahojte, ja som zaplatil za dve auta, ale stalo sa že sa nemôžeme s priateľkou zúčastniť smile Ak ste ešte niekto neplatili a chcete ísť, napíšte prosím najprv predsedovi - DonCarnage. Nakoľko sa platí rovno im na účet a je komplikovaný prístup k peniazom, tak by predseda prepísal moje registrácie na Vás a mne vrátil Vaše peniaze. Ďakujem Martin

Pozdravujem. S predsedom som volal. Potrebuje od Vás detaily z platby, aby bolo možné priradiť meno ku platbe. Na mail mi pošlite číslo účtu a ja Vám pošlem peniaze. Email: kolik.tomas@gmail.com

16.05.2018 08:58

Re: Škola šmyku/bezpečnej jazdy Trenčín 2018

Ahojte, stále máme ešte jednu platbu nedoriešenú. Tak ak máte záujem sa zúčastniť, prosím pred tým než to uhradíte napíšte najprv predsedovi - DonCarnage. Ďakujem

16.05.2018 09:23

Re: Škola šmyku/bezpečnej jazdy Trenčín 2018

Zdravim vsetkych. Skola smyku a bezpecnej jazdy sa nam rychlo blizi, tak teda si predstavme kompletny program:

Dopoludnia:

Slalom

Rýchly a dynamický slalom na pristávacej dráhe jedného z najväčších letísk na Slovensku s extra širokými 4 metrovými bránkami ponúka veľa priestoru na hľadanie ideálnej stopy. Šikovnejší vodiči, s výkonnými modelmi SUBARU so stálym pohonom oboch náprav, ktorí sú pre zážitok ochotní obetovať lepší čas za efektnú jazdu môžu naplno rozbaliť prejazdy bránkami kontrolovaným šmykom - driftom.

Prudký vyhýbací manéver bez brzdenia - Luigi

Výborná príprava vodiča na náhle nečakané prekážky v meste do rýchlosti 60 kmh je vhodná pre všetky druhy osobných áut. Tréning realizujeme na suchom aj mokrom povrchu, aby si vodič uvedomil, že moderné autá prudký úhybný manéver na volante v oblasti stability s pevnými rukami na volante vaše SUBARU zvládne. Zvládnete to aj vy?

Zákruta s klznou plochou

Prejsť klzkú zákrutu je možné viacerými spôsobmi, špeciálne s autom so stálym pohonom 4x4. Hranice adhézie nájdete veľmi ľahko a rýchlo, ale dokážete prejsť zákrutu driftom? Tu je skvelá príležitosť vyskúšať to bez ničenia pneumatík.

Popoludní

Sprint a test maximálnej rýchlosti

Bol by hriech nevyužiť 2 km dlhú pristávaciu dráhu na vyskúšanie skutočnej maximálnej rýchlosti vášho SUBARU bez rizika pokuty. A čo sa v tom hneď porovnať s kolegami z klubu? Ktoré auto zrýchli intenzívnejšie? Ktoré dosiahnue 1/4 míle skôr? A ktoré dosiahne najvyššiu maximálnu rýchlosť? Pripravte sa na šprint troch áut súčasne! (toto bude mozne len v pripade viac, ako 55 ucastnikov, aby sa nam cena vyrazne nezvysovala. Aktualne sme na cisle 37 zaplatenych zaloh)

Gangster otočka

Páčia sa vám akčné otočky áut z cúvania na okamžitú jazdu vpred? Slangovo tomu hovoríme gansterská otočka. Naučte sa jej základy na klznom povrchu bez akéhokoľvek poškodenia pneumatík a následne aj na mokorom betóne, kde je možné techniku rýchleho úniku dopilovať vo väčších tempách a s väčšou dávkou adrenalínu aj satisfakcie.

Kedze este zostalo zopar poslednych miest (aktualne cca. 5) je mozne sa este prihlasit a uhradit zalohu smile Takze ak este vahas a predsa to chces skusit, tak pod do toho. Bude to stat za to! Nie je to standardny kurz! Su tam prvky aj z vyssich levelov a orientovane na Subaru a jeho 4x4 👍💪✨

ESTE STALE JE MOZNE SA PRIHLASIT!!!

17.05.2018 11:27

Re: Škola šmyku/bezpečnej jazdy Trenčín 2018

Ahojte....s polutovanim musim oznamit, ze sa nezucastnim tejto akcie z financnych a rodinnych dovodov...vidime sa na letnom zrazesmilesmilesmile

21.05.2018 18:45

Re: Škola šmyku/bezpečnej jazdy Trenčín 2018

Reakcia na príspevok od používateľa Gregor:

21.05.2018 18:45

Ahojte....s polutovanim musim oznamit, ze sa nezucastnim tejto akcie z financnych a rodinnych dovodov...vidime sa na letnom zrazesmilesmilesmile

Skoda, tak snad nabuduce.

22.05.2018 10:17

Re: Škola šmyku/bezpečnej jazdy Trenčín 2018

Skola smyku v Trencine. Stale sa da prihlasit! Aktualne riesime, ci zoberieme cele letisko, alebo len polovicu. Budem vas urcite informovat. Dovtedy dalsia info. Kto by si chcel spravit tuto akciu ako vylet, tak pri letisku je mozne aj ubytovanie:

Penzión na letisku

http://www.penzionletisko.sk/

Legionárska 160

911 01 Trenčín

Tel: +421 948 942 933

Emial: info@penzionletisko.sk

V tomto penzione budeme mat aj spolocny obed cez akciu. Takze ak este stale vahas, ale chces to skusit, tak nevahaj a prihlas sa. Vsetky informacie najdes na http://www.klubsubaru.sk/akcie/akcia/85/

22.05.2018 10:17
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100