Diskusné fórum

Anketa: Čo sa Vám na Subaru nepáči?

Autor Správy

Re: Anketa: Čo sa Vám na Subaru nepáči?

Čaute. Zaujíma ma, či som len ja taký, alebo aj iní Subaristi otvorene vedia povedať, čo im na výrobkoch Subaru vadí?

Za mňa: elektronicky riadená škrtiaca klapka, elektrický poslňovač riadenia, rozteč diskov 5x100 (tým pádom extrémne slabý výber diskov), eliminácia 6MT prevodoviek.

16.04.2018 06:11

Re: Anketa: Čo sa Vám na Subaru nepáči?

Za mna:

Elektricke otvaranie okien len ked je nastartovane auto, ocenil by som aby okna isli uz v prvej polohe klucika. Dalej aj to ze ked vypnem zadne okna aby ich deti za jazdy neotvarali tak ich neviem ani ja otvarat z pozicie vodica.

Zamykanie auta len ked su vsetky dvere zavrete. Je to trochu otravne. Bol som zvyknuty tak ze vystupim otvorim zadne dvere, zamknem vyberem nakup (do oboch ruk) a zabuchnem dvere nohou alebo tak. Teraz musim vybrat nakup jednu tasku polozit zatvorit dvere, zamknut, zodvihnut tasku zo zeme a ist....

Trosku jednoduchsi palubny pocitac.....

Toto boli prve veci ktore som si vsimol z presadnutia octavie 1 r.v. 2000 do Outbacku r.v. 2009.

Holt je to japonec.....

16.04.2018 06:55

Re: Anketa: Čo sa Vám na Subaru nepáči?

Strešné okno na STI-ičku.

17.04.2018 13:49

Re: Anketa: Čo sa Vám na Subaru nepáči?

Zamykanie - Opel to mal blokované, len pri otvorených vodičových dverách... vtedy sa zamknúť nedalo, bežne používam, že si pri otvorenom kufri zamknem auto vyberiem tašky a dobuchnem kufor, alebo ostatné dvere...

Strešné okno tiež jedna povinná kravina... ešte že to nerobia ako v Škode, Peugeotoch a spol.. že presklená strecha(presklená strecha - vyššie ťažisko, VW, Š - iné nastavenie podvozka a tlmičov - vraj) ... načo výhoda nízkeho ťažiska Boxer motor, keď to zabijú strešným oknom...

nedá sa zamknúť auto s naštartovaným motorom(kľúč vo vrecku vodiča, ktorý vystúpil)...

v noci nepodsvietené páčky k ovládaniu svetiel, smeroviek, stieračov... už Š105-120 mala na konci páčky malú žiarovku smile

vyhrievanie len predných sedačiek(u novej platformy už všetky a asi aj volant ...) chýba volant a zadné...smile ...veci, ktoré sú v kadejakom tuctovom aute v základnej výbave a VSUBARU ani za príplatok niekedy naserie, ale neodradí..smile

04.06.2018 12:46
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101