Diskusné fórum

Precalunit volant na subarku

Autor Správy

Re: Precalunit volant na subarku

Caute, kozka na mojom volante uz spoznala stredovek, potreboval by som to vymenit za novu. Firmy na to su, zvacsa to robia tak, ze zoberu volant, rozoberu, daju predcaluneny co maju skladom, zlozia a ficis za hodinku prec.

Akurat taky volant ako ja mam nema skoro nikto skladom. Otazka teda je, poznate niekoho kto to robi aj v ramci jedneho dna? Rano pridem, poobede odidem. Ideal okolie BB.

Alebo nema niekto jeden volant zvysny, ze by mi pozical na precalunenie a ja mu potom dam moj povodny naspat? Resp. si zalozim jeho, svoj poslem na repas a potom zas vratim pozicany naspat povodnemu majitelovi.

Jedna sa len o veniec, airbag a ovladanie tlacitkove sa pouzije moje.

Tito to robia takto: http://www.picobelo.sk/index.php/obsivanie-volantov

Diky za akukolvek radu.

mx.

19.10.2018 21:37

Re: Precalunit volant na subarku

Reakcia na príspevok od používateľa miloxko:

19.10.2018 21:37

Caute, kozka na mojom volante uz spoznala stredovek, potreboval by som to vymenit za novu. Firmy na to su, zvacsa to robia tak, ze zoberu volant, rozoberu, daju predcaluneny co maju skladom, zlozia a ficis za hodinku prec.

Akurat taky volant ako ja mam nema skoro nikto skladom. Otazka teda je, poznate niekoho kto to robi aj v ramci jedneho dna? Rano pridem, poobede odidem. Ideal okolie BB.

Alebo nema niekto jeden volant zvysny, ze by mi pozical na precalunenie a ja mu potom dam moj povodny naspat? Resp. si zalozim jeho, svoj poslem na repas a potom zas vratim pozicany naspat povodnemu majitelovi.

Jedna sa len o veniec, airbag a ovladanie tlacitkove sa pouzije moje.

Tito to robia takto: http://www.picobelo.sk/index.php/obsivanie-volantov

Diky za akukolvek radu.

mx.

Ahoj, skus tu: https://www.azet.sk/firma/17708/maria-slobodnikova-maria-cavallo/ ja som im doniesol volant a za deň mi to urobili

26.10.2018 12:05

Re: Precalunit volant na subarku

Este tuto pani dost chvalia. Potom sa pochval, kde si to dal urobit a ako to dopadlo.

http://www.volanty.szm.com/Obsivanie_volantov/Hlavna_stranka.html

26.10.2018 13:07

Re: Precalunit volant na subarku

poťahy od marie cavalo sú univerzálne. síce kvalitné ale nepasuje to pekne na naše volanty. mal som taký na predchádzajúcom aute a bol som spokojný, ale je to proste univerzálny poťah len na veniec. nie je to až na ramená s tlačítkami a preto to nevyzerá pekne. s tým druhým odkazom nemám skúsenosti, ale reálne nad tým uvažujem keďže sú 16km odo mňa a mám dosť ošúchaný volant.

26.10.2018 14:42

Re: Precalunit volant na subarku

Reakcia na príspevok od používateľa pietro235:

26.10.2018 14:42

poťahy od marie cavalo sú univerzálne. síce kvalitné ale nepasuje to pekne na naše volanty. mal som taký na predchádzajúcom aute a bol som spokojný, ale je to proste univerzálny poťah len na veniec. nie je to až na ramená s tlačítkami a preto to nevyzerá pekne. s tým druhým odkazom nemám skúsenosti, ale reálne nad tým uvažujem keďže sú 16km odo mňa a mám dosť ošúchaný volant.

Ano, Cavalo vyrába aj univerzálne poťahy (mal som to na starom aute), ALE ona aj obšíva volanty s ramenami a tlačítkami na zákazku (mám to na svojom forestri SG s tlačítkami na volante a som spokojný)

27.10.2018 11:05

Re: Precalunit volant na subarku

Reakcia na príspevok od používateľa shvab:

27.10.2018 11:05

Ano, Cavalo vyrába aj univerzálne poťahy (mal som to na starom aute), ALE ona aj obšíva volanty s ramenami a tlačítkami na zákazku (mám to na svojom forestri SG s tlačítkami na volante a som spokojný)

cauko, velky diky za tip, maria ma od mojej roboty asi 30m domcek, kde to robia, tak som tam v piatok bol na vyzvedy :)

univerzal som nechcel, povedali ze za 5h to obsiju, zo dna na den, ak si rozoberiem volant, na vyber vela kozi co to do farby aj makkosti, robia to priamo oni, nikde to neposielaju, pouzivaju vraj len TOP kozu, tak ze to vraj vydrzi, mal by byt aj krajsi svik ako na originaly, spravia aj rucnu aj riadiacu aj hocico :)

uz musim len najst spravny den, aby sa mi dalo byt bez auta a idem do toho, potom dam fotky pred aj po...

natiska sa otazka, co vsetko treba spravne spravit, aby mi nedrbol eeeerbeg medzi oci, ked to budem rozoberat?

diky, mx.

28.10.2018 21:30

Re: Precalunit volant na subarku

Predpokladam odpojit baterku, bez stavy to nahodou neaktivujes a nestreli.

28.10.2018 23:33
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101