Diskusné fórum

predaj Imprezy s tuknutym naraznikom

Autor Správy

Re: predaj Imprezy s tuknutym naraznikom

No... Ked si pozriete prvu stranku hned Impreza sekcia, tak v septembri som si Imprezu kupil, zaciatkom januara som do nej investoval peniaze - vymenena spojka, rozvody, remene, filtre , olej a par dni nato som si pekne tukol zadny naraznik. Auto samotne som kupil za 4k, coz asi bolo nad cenu, do oprav som dal peniaze a teraz sa mi prihodilo toto a ani neviem, ako sa toto da dat do kopy a kolko to bude znova stat... Tak som si povedal ze stacilo a ide na predaj . Akurat ze s takym naraznikom musi ist vyrazne pod cenu a to ma mrzi, lebo viem, v akom je celkovom stave a ze aktualne okrem toho naraznika inu chybu nema. Poucenie do buducna, vlastnit Subaru ako student nie je sranda. :/

31.01.2019 21:21

Re: predaj Imprezy s tuknutym naraznikom

Reakcia na príspevok od používateľa skailex:

31.01.2019 21:21

No... Ked si pozriete prvu stranku hned Impreza sekcia, tak v septembri som si Imprezu kupil, zaciatkom januara som do nej investoval peniaze - vymenena spojka, rozvody, remene, filtre , olej a par dni nato som si pekne tukol zadny naraznik. Auto samotne som kupil za 4k, coz asi bolo nad cenu, do oprav som dal peniaze a teraz sa mi prihodilo toto a ani neviem, ako sa toto da dat do kopy a kolko to bude znova stat... Tak som si povedal ze stacilo a ide na predaj . Akurat ze s takym naraznikom musi ist vyrazne pod cenu a to ma mrzi, lebo viem, v akom je celkovom stave a ze aktualne okrem toho naraznika inu chybu nema. Poucenie do buducna, vlastnit Subaru ako student nie je sranda. :/

neviem ako to mas naburane ale ak je to pojazdne tak naraznik nahrej zvar zlep stiahni paskami a jazdi dalej ak potrebujes nejaky diel aby to bolo ako tak ok tak mi napis

01.02.2019 07:04

Re: predaj Imprezy s tuknutym naraznikom

Tak to by bola práve chyba (nie vlastnenie Imprezy), keby si to predal len kvôli blbému nárazniku. Veď daj sem fotky ako to vyzerá. Máš zničený len plastový "nárazník", alebo poohýbané kovové nosníky (aj to sa dá spraviť!)?

01.02.2019 08:30

Re: predaj Imprezy s tuknutym naraznikom

Takto to teda vyzera. Tu prasklinu samotnu by sa aj dalo nahriat, vyrovnat, zasilikonovat a prebrusit, horsie je to potom pripevniz ku kostrukcii, kedze on je to tam akosi vytrhnute a ani so stahovacimi paskami a ani s nitovackou sa tam nedostanem...

01.02.2019 12:13

Re: predaj Imprezy s tuknutym naraznikom

Reakcia na príspevok od používateľa fluider:

01.02.2019 08:30

Tak to by bola práve chyba (nie vlastnenie Imprezy), keby si to predal len kvôli blbému nárazniku. Veď daj sem fotky ako to vyzerá. Máš zničený len plastový "nárazník", alebo poohýbané kovové nosníky (aj to sa dá spraviť!)?

No aktualne som ju dal na internet za 3200, co je o 1000 menej, nez za kolko som ju v septembri kupil. Zmieril som sa uz s tou stratou a snad si na nejake auto v buducnosti dam vacsi pozor ako pri vybere a kupe, tak uz potom pri parkovani...

01.02.2019 12:18

Re: predaj Imprezy s tuknutym naraznikom

S tym mozes jazdit este 10 rokov a ani sa toho nemusis chytit kazdy ti moze vyliest na hrb oprava za 3 eura a cca 1 hodinku prace.

01.02.2019 13:10

Re: predaj Imprezy s tuknutym naraznikom

Reakcia na príspevok od používateľa gtturbo:

01.02.2019 13:10

S tym mozes jazdit este 10 rokov a ani sa toho nemusis chytit kazdy ti moze vyliest na hrb oprava za 3 eura a cca 1 hodinku prace.

Ok. Tak potom prisim o radu, ako to mam upevnit o ram ten naraznik, lebo aktualne mi pada dole a cucha o pneumatiku. Ako je vidno aj na tej fotke, ja to tam vazne nemam ako upevnit a ani sa do toho nerozumiem. Jedina gadzovina, co mi napadla je prevrttat to cele a dat tam skrutku, no tak dodrbat auto, to uz ho fakt radsej dakomu dam, kto sa do toho viac vyzna a da si to do kopy...

01.02.2019 14:14

Re: predaj Imprezy s tuknutym naraznikom

zhod koleso zadne a z vnutornej strany je drziak naraznika myslim ze tu tam 2 skrutky 10 mm kluc jedna mozno bude z vnutornej strany kufra odmontujes drziak dotiehnes navrtas nove diery prinitujes prilepis nasadis a jazdis ak si nato netrufas zajdi niekde ku domacenu majstrovy nejakemu urcite mas sikovneho kamarata nejakeho nieje to nic strasne alebo pridi ku mne ja ti to spravim zadarmo !!! a to servis nerobim!!!

01.02.2019 14:19

Re: predaj Imprezy s tuknutym naraznikom

Reakcia na príspevok od používateľa gtturbo:

01.02.2019 14:19

zhod koleso zadne a z vnutornej strany je drziak naraznika myslim ze tu tam 2 skrutky 10 mm kluc jedna mozno bude z vnutornej strany kufra odmontujes drziak dotiehnes navrtas nove diery prinitujes prilepis nasadis a jazdis ak si nato netrufas zajdi niekde ku domacenu majstrovy nejakemu urcite mas sikovneho kamarata nejakeho nieje to nic strasne alebo pridi ku mne ja ti to spravim zadarmo !!! a to servis nerobim!!!

K niecomu som sa uz prinutil. 😅 2 diery ostaly povodne neporusene, len nity sa v nich rozpadli, cize cez tie 2 diery som prevliekol SK pasky a stiahol to, cize uz to drzi a tu prasklinu som poriadne vycistil, nahrial teplovzdusnou pistolou, kym to poriadne nezmaklo, dal som tam este ten taky roztaveny plast z tepelnej pistole, zatisol to vsetko k sebe, bezinom so ocistil ten pretekajuci roztaveny plast, vyhladil to a tak som to nechal vychladnut. Ked som to pustil, tak sa to uz neroztiahlo. Vyzera to sice aj tak buchnuto a jednu z tych pasiek je aj vidno, i ked nie moc, lebo som pouzil priesvitne. Kazdopadne, inzerat na predaj som na internete na auto nechal, cize ak by sa nejakym zazrakom niekto ozval, tak pojde dalej...

01.02.2019 16:02

Re: predaj Imprezy s tuknutym naraznikom

niekto to rieši sťahovacími páskami ako na obrázku a vôbec sa za to nehanbí :D dokonca niektorí to robia naschvál

:D

:D

01.02.2019 19:55
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101