Diskusné fórum

Aut. prevodovka

Autor Správy

Re: Aut. prevodovka

Dobrý večer. Nedávno som si kúpil Outbacka 2.5 121kw r2004 automat, zaparkoval na dvor, všetko išlo ako malo..po rár dňoch som ho išiel prevetrať, no hneď ako som otočil kľúčikom, tak mi vypisovalo chybu ER HC...keď som išiel zaradiť z P do R, tak mi autom dosť cuklo..cúvol som a ked som išiel do D, zase cuklo..tak som skúsil dať zase do R a už ma to z toho D nepustilo...akoby to bolo zablokované...nakoniec som zistil, že sa mi to dá preradiť, no musím držať taký cuplíl pri páke, no aj tak to strašne cuká ked preradím..a za jazdy mi to radí asi iba 2 a 3...a dnes som zistil, že mi pravdepodobne nejde zadok, pretože som nevyšiel taký kopček pri dome a skoro som sa zahrabal na rovine na dvore ked mi išiel iba predok... ak by ste mi vedeli niako poradiť, bol by som vám veľmi vďačný. Ďakujem

13.03.2019 20:01

Re: Aut. prevodovka

Reakcia na príspevok od používateľa Otík2.5:

13.03.2019 20:01

Dobrý večer. Nedávno som si kúpil Outbacka 2.5 121kw r2004 automat, zaparkoval na dvor, všetko išlo ako malo..po rár dňoch som ho išiel prevetrať, no hneď ako som otočil kľúčikom, tak mi vypisovalo chybu ER HC...keď som išiel zaradiť z P do R, tak mi autom dosť cuklo..cúvol som a ked som išiel do D, zase cuklo..tak som skúsil dať zase do R a už ma to z toho D nepustilo...akoby to bolo zablokované...nakoniec som zistil, že sa mi to dá preradiť, no musím držať taký cuplíl pri páke, no aj tak to strašne cuká ked preradím..a za jazdy mi to radí asi iba 2 a 3...a dnes som zistil, že mi pravdepodobne nejde zadok, pretože som nevyšiel taký kopček pri dome a skoro som sa zahrabal na rovine na dvore ked mi išiel iba predok... ak by ste mi vedeli niako poradiť, bol by som vám veľmi vďačný. Ďakujem

prva rada je asi vymena oleja ale nemyslim si ze to pomoze druha diagnotika prevodovky s oem subaru diagnostikou tretia vymena prevodovky

14.03.2019 07:09

Re: Aut. prevodovka

Reakcia na príspevok od používateľa Otík2.5:

13.03.2019 20:01

Dobrý večer. Nedávno som si kúpil Outbacka 2.5 121kw r2004 automat, zaparkoval na dvor, všetko išlo ako malo..po rár dňoch som ho išiel prevetrať, no hneď ako som otočil kľúčikom, tak mi vypisovalo chybu ER HC...keď som išiel zaradiť z P do R, tak mi autom dosť cuklo..cúvol som a ked som išiel do D, zase cuklo..tak som skúsil dať zase do R a už ma to z toho D nepustilo...akoby to bolo zablokované...nakoniec som zistil, že sa mi to dá preradiť, no musím držať taký cuplíl pri páke, no aj tak to strašne cuká ked preradím..a za jazdy mi to radí asi iba 2 a 3...a dnes som zistil, že mi pravdepodobne nejde zadok, pretože som nevyšiel taký kopček pri dome a skoro som sa zahrabal na rovine na dvore ked mi išiel iba predok... ak by ste mi vedeli niako poradiť, bol by som vám veľmi vďačný. Ďakujem

Ahoj, odkial si? Viem Ti to napichnut na diagnostiku...

17.03.2019 21:17

Re: Aut. prevodovka

Reakcia na príspevok od používateľa Brankooo1988:

17.03.2019 21:17

Ahoj, odkial si? Viem Ti to napichnut na diagnostiku...

Ahoj Okres PD. Auto už bolo u mechanika na diagnostike, ale nič sa nezistilo. Tak už asi zostáva iba zdiagnostikovať prevodovku, ak si nemyslel náhodou to.

17.03.2019 22:13

Re: Aut. prevodovka

Reakcia na príspevok od používateľa Otík2.5:

17.03.2019 22:13

Ahoj Okres PD. Auto už bolo u mechanika na diagnostike, ale nič sa nezistilo. Tak už asi zostáva iba zdiagnostikovať prevodovku, ak si nemyslel náhodou to.

Viem Ti ju zdiagnostikovat ja som od Ziaru nad Hromom... kludne sa ozvi do spravy a dohodneme sa...

17.03.2019 22:39

Re: Aut. prevodovka

Ahojte, problém je vyriešený, keby mal niekto podobný problém, tak to bolo v elektronike, zlý kontakt na riadiacej jednotke.smile

22.03.2019 18:54
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100