Diskusné fórum

Omotanie zvodov termopáskou namiesto plechových krytov

Autor Správy

Re: Omotanie zvodov termopáskou namiesto plechových krytov

Reakcia na príspevok od používateľa miloxko:

16.08.2019 14:07

Vsetko, maju tam 4 stlpceky ktore musia byt zelene, a boli vsetky cervene. Lambda ukazovala 0,96, asi dve desatiny pod limit, ale to moze byt vraj aj netesnostou, ale HC boli asi 5x vyssie ako horny limit... nepamatam si to presne

Kamoš mi robil na Astre STK, tak mi kázal pretesniť výfukové potrubie, že si prisáva vzduch... a kat je aj po 20-tich rokoch ok... pri poslednej STK mal pokkles učinnosti do 10% aj to len kým sa poriadne nezohrial a to som cca7 tis km predtým nechal dekarbonizovať celý motor a začal žrať olej 1L/200-300km, dve výmeny oleja s prípravkom StopLeak, prechod z 5W40 na 10W-40... a zase v pohode, takže keď to katalizátor prežilsmile

takže nemusí to byť KAT, len skontrolovať celé výfuk potrubie...

originál pod tými krycími plechmi na zvodoch je ešte aj nejaká termoizolacia(vyzerá to podobne ako azbest) ktorá plní tu istú ulohu ako termopáska- aspoň na Levorgu, myslím, že aj na TD... páskuje sa kľudne aj kat, sú aj obaly na turbo, akurát že keď dáš len pásku na orig. zvody, skôr zhrdzavejú ... asi to treba pravidelne ošetrovať ak nemáš nerezové

22.08.2019 12:46

Re: Omotanie zvodov termopáskou namiesto plechových krytov

Reakcia na príspevok od používateľa feroj:

22.08.2019 12:46

Kamoš mi robil na Astre STK, tak mi kázal pretesniť výfukové potrubie, že si prisáva vzduch... a kat je aj po 20-tich rokoch ok... pri poslednej STK mal pokkles učinnosti do 10% aj to len kým sa poriadne nezohrial a to som cca7 tis km predtým nechal dekarbonizovať celý motor a začal žrať olej 1L/200-300km, dve výmeny oleja s prípravkom StopLeak, prechod z 5W40 na 10W-40... a zase v pohode, takže keď to katalizátor prežilsmile

takže nemusí to byť KAT, len skontrolovať celé výfuk potrubie...

originál pod tými krycími plechmi na zvodoch je ešte aj nejaká termoizolacia(vyzerá to podobne ako azbest) ktorá plní tu istú ulohu ako termopáska- aspoň na Levorgu, myslím, že aj na TD... páskuje sa kľudne aj kat, sú aj obaly na turbo, akurát že keď dáš len pásku na orig. zvody, skôr zhrdzavejú ... asi to treba pravidelne ošetrovať ak nemáš nerezové

ahoj, ano, moze byt, prave preto to potrebujem vsetko dobre pozriet skor ako nieco kupim, ja mam LPG, ktore vraj zvyknu dat katalyzatoru na frak, ako marcel ma v galerke, jemu sa rozpadol kat po asi 6-7 rokoch sluzby, takze zalezi na kazdom jednom kuse...

tie sroubiky na tie plechy nema kto zmerat aky priemer tam vojde?

dik, mx.

23.08.2019 07:20
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100