Diskusné fórum

Outback 2017

Autor Správy

Outback 2017

Ahoj chlapci. Rád by som sa stal majiteľom Subaru Outback ( 2017 alebo 2018 ) a jeden som našiel v autobazári. Pri aute píšu že je nebúrané ale po kontrole cez CarVertical som zistil, že bolo havarované z predu aj zo zadu ako keby reťazovka ... Neviete náhodou komu patril ? Má Bratislavské EČ 336-PY. Ďakujem za každú odpoveď.

12.04.2022 07:15

Re: Outback 2017

Reakcia na príspevok od používateľa Radenko:

12.04.2022 07:15

Ahoj chlapci. Rád by som sa stal majiteľom Subaru Outback ( 2017 alebo 2018 ) a jeden som našiel v autobazári. Pri aute píšu že je nebúrané ale po kontrole cez CarVertical som zistil, že bolo havarované z predu aj zo zadu ako keby reťazovka ... Neviete náhodou komu patril ? Má Bratislavské EČ 336-PY. Ďakujem za každú odpoveď.

Človeče ja ti neviem, ten Car Vertical stojí za velké (ved vieš čo) Ja mám ameriku, ktorú som kúpil mierne poškodenú v CZ. To že tam bola nejakú nehodová udalosť ešte predtým som zbadal sám, ale bola to práca v odobornom servise, predpokladal som že v USA. Auto po dovoze z USA v CZ jazdilo niečo cez 1 rok, ja ho vlastním vyše 11 rokov. Jediné záznamy podla Car Vertical za posledných XY rokov po dovoze do EU boli, kedy to prišlo do ČR + kilometre a potom predaj na SK a tam mám dojem že už ani neboli zapísané km, len dátum. Jediné čo som si tým potvrdil bolo, že bola nehoda aj v USA a že s vysokou pravdepdobnosťou nikto nestáčal km, pretože zhruba to sedelo od posledného záznamu z USA po moment kedy som to kúpil ja. Odvtedy ani mäkké "F" a to som bol vlastníkom už 9 rokov, krivka km síce stúpala, ale len tak akoby štandardný trend od počiatku. Presný údaj o kilometroch z pravidelných STK nikde

12.04.2022 16:41

Re: Outback 2017

Reakcia na príspevok od používateľa Ivanko:

12.04.2022 16:41

Človeče ja ti neviem, ten Car Vertical stojí za velké (ved vieš čo) Ja mám ameriku, ktorú som kúpil mierne poškodenú v CZ. To že tam bola nejakú nehodová udalosť ešte predtým som zbadal sám, ale bola to práca v odobornom servise, predpokladal som že v USA. Auto po dovoze z USA v CZ jazdilo niečo cez 1 rok, ja ho vlastním vyše 11 rokov. Jediné záznamy podla Car Vertical za posledných XY rokov po dovoze do EU boli, kedy to prišlo do ČR + kilometre a potom predaj na SK a tam mám dojem že už ani neboli zapísané km, len dátum. Jediné čo som si tým potvrdil bolo, že bola nehoda aj v USA a že s vysokou pravdepdobnosťou nikto nestáčal km, pretože zhruba to sedelo od posledného záznamu z USA po moment kedy som to kúpil ja. Odvtedy ani mäkké "F" a to som bol vlastníkom už 9 rokov, krivka km síce stúpala, ale len tak akoby štandardný trend od počiatku. Presný údaj o kilometroch z pravidelných STK nikde

Mne je len divné, že auto kúpené, servisované a jazdené v BA predáva no name autobazár v Novom Meste nad Váhom za veľmi prijateľnú cenu. Ale všetko môže byť inak ako moje pocity.

12.04.2022 20:49

Re: Outback 2017

Reakcia na príspevok od používateľa Radenko:

12.04.2022 07:15

Ahoj chlapci. Rád by som sa stal majiteľom Subaru Outback ( 2017 alebo 2018 ) a jeden som našiel v autobazári. Pri aute píšu že je nebúrané ale po kontrole cez CarVertical som zistil, že bolo havarované z predu aj zo zadu ako keby reťazovka ... Neviete náhodou komu patril ? Má Bratislavské EČ 336-PY. Ďakujem za každú odpoveď.

Ahoj, predmetné Subaru z NMnV, na ktoré sa pýtaš, nemôžu predať už dobré 4 mesiace. Ja som ho bol pozrieť hneď po Novom roku. Auto bolo oplieskané a preliačené z každej strany, škrabance boli snáď všade, dokonca aj v interiéri! Keď som sa pýtal majiteľa, či by to vedel zohľadniť na cene, tak nafúkane odpovedal, že mi môže maximálne dať vizitku na chlapíka, ktorý mi to opraví! A že všetky autá pôjdu hneď po 10-om januári hore a že cena je ešte príliš nízka... Proste arogantný, nagelovaný drbko, ktorý si myslí, že všetci naokolo neho sú neschopní hlupáci, ktorých môže podviesť. Doporučujem sa vozidlu ale aj servisu oblúkom vyhnúť.

18.04.2022 14:20
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100