Diskusné fórum

Zarucna prehliadka - (ne)autorizovany servis?

Autor Správy
jan
avatar

Re: Zarucna prehliadka - (ne)autorizovany servis?

Zdravim.

MAm pocit, ze od nejakeho casu platia nove pravidla pre zarucne prehliadky, podla ktorych znackove servisy stratili vyhradne pravo robit zarucne prehliadky. Tzn. ze po novom by malo byt mozne ist na prehliadku pocas zaruky aj do neznackoveho servisu a nemolo by to nijako ovplyvnit platnost zaruky.

Mate s tym uz niekto skusenost?

A vobec, kam chodite vy? Ktory servis pre subaru v BA a okoli by ste odporucili? Aku mate skusenost s oficialnym servisom na Roznavskej?

02.07.2010 13:05

Re: Zarucna prehliadka - (ne)autorizovany servis?

Ja sa prave chystam na prvy garancny servis. Pojdem tam, kde som kupoval - do Mikony.

O kvalite Mikona servisu nepochybujem aj ked do buducna budem asi hladat lacnejsie riesenie. Cas ukaze, mozno autorizovane servisy zlacneju pod tlakom konkurencie.

02.07.2010 15:42

Re: Zarucna prehliadka - (ne)autorizovany servis?

Neviem ako je to s podmienkami, ale ako Bratislavsky majitel 2ks subaru mozem konstatovat: Subaru/mikona : Partia nimandov, zaujimajucich sa len o vlastny zisk, sposobilost a uroven servisakov a ukonou na velmi nizkej urovni. Subaru/RDSport,SIDCOM,Kopcianska - Trocha lepsie ako MIKONA ale tiez ziadna slava. Strhane zavity na olejovej vani, tecuce spoje prevodovky/motora/diferaku, zauctovanie vymeny AT filtra a kvapaliny ale pritom sa nic nerobilo, no proste radost si nechat za tie prachy servisovat auto v autorizovanych servisoch (grcajuci smajl)

Teraz si uz vsetko robim sam, a ked nestiham alebo nieco podobne, velmi dobre skusenosti s http://www.mitko.sk/ ,aj ked od BA je to kusok no...

02.07.2010 20:44
555
avatar

Re: Zarucna prehliadka - (ne)autorizovany servis?

Nejde ani tak o zlacnenie, ako o cas. Vcera som si bol pre diely v Mikone, ked tam niekomu pri 200 000km kontrole oznamil, ze ak sa rozhodne, bude to drahe, lebo aj rozvody... chapem, cenu, ktoru povedal, ci uz ja, alebo nejaky maloservis nema take prachy v technike a taky pocet zamestnancov, zaujal ma udaj..." ale bude to na cely den"... co spravim za 4hod doma, pricom polovicu casu cakam, aby soms a mohol chytit auta a nepopalil sa, na to oni potrebuju cely den.

03.07.2010 19:56

Re: Zarucna prehliadka - (ne)autorizovany servis?

No a mame prvy garancny za sebou, tak ako som spominal, v Mikone. Vzhladom na to, ze na buduci tyzden frcim do tatier, zvazoval som vyuzit servis v Ruzomberku ale rozdiel v cene je zanedbatelny, za 13€ sa neoplati spekulovat.

Takze z mojej strany spokojnost.<br> smilesmile

09.07.2010 16:59
cec
avatar

Re: Zarucna prehliadka - (ne)autorizovany servis?

radoooooo: v com konkretne bol problem v Mikone na Roznavskej?

28.09.2010 11:05
555
avatar

Re: Zarucna prehliadka - (ne)autorizovany servis?

Rado, vypustak dotahovany rukou sa lubi zakusnut do zavitov, Suba ma predpisany moment dotiahnutia a najma na prevodovke je to pre priemerne unudeneho mechanika nadludsky vykon. Vysvetlit, ze Nm su pre ocisteny zavit a nie pre naolejovany, to je nadludsky vykon.

28.09.2010 13:50

Re: Zarucna prehliadka - (ne)autorizovany servis?

V podstate ako uzivatelovy mi je uplne jedno ci tam nejaky moment je a za akych podmienok sa mera, mna ako uzivatela zaujima to ci to funguje alebo nie, a v vacsine pripadaov tomu tak nebolo...:) -co sa tyka servisu Co sa tyka mojho dotahovania tak dotahujem uz dlhe roky volnou rukom a s citom, zatial som nic nepretiahol a ani nic netieklosmile

28.09.2010 21:25

Re: Zarucna prehliadka - (ne)autorizovany servis?

Ja mám zas taký problém, že všetkého, čoho sa chytím pretiahnem smile

Preto používam momenťák smile

29.09.2010 08:16
555
avatar

Re: Zarucna prehliadka - (ne)autorizovany servis?

Citim sa dost neisto s takym priblubom, vcera si mi totiz podal ruku smile

29.09.2010 08:47
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101